Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nedēļas citāts

tilia

ingulle

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18344641-jums-tas-liekas-normali/8/

Lauku puķe

Pasakas atspoguļo mītisko domāšanu, kura lielā mērā piemīt arī bērniem. Pasaka - tā vienmēr ir labā cīņa ar ļauno, kurā labais vienmēr uzvar. Pasakās vardarbība ir jāuztver simboliski nevis burtiski. Ja grib aizliegt pasakas, tad ir jāaizliedz arī bībele, jo tā arī ir pilna ar vardarbību un sieviešu pazemošanu un noniecināšanu.

Papildināts 05.01.2017 19:37:

Bet vispār derētu no skolas obligātās literatūras izravēt visus depresīvos un mazohistiskos darbus - Purva Bridējus, Dullos Daukas, Kaujas pie Knipskas utml. Lūk, tie ir kaitīgi veselīgai psihei un faktiski programmē bērnus uz ciešanām un nabadzību

magoņmaizīte Berta

A kāpēc uzreiz visu darbu izravēt - izravējiet tikai tēlus, piemēram, Edgaru un Kristīni, visādas tur vešerienes un Horsta madāmas ārā, bet Vīskrelim ar Sutku takš nav nekādas vainas, tie mācēs izgrozīties un uz augšu uzgrozīties. Kur nu vēl zeksīgā krogus Minna - īsta Cosmo meitene. Tāpat Kauja pie Knipskas - nu kas Buņģim kait? Veselīgs puika, pārticis ar, māk par sevi un savu mantu pastāvēt. Un Dullo Dauku varētu vnk paturpināt, sākumā smaga bērnība, a pēc tam viš varētu kājām noiet uz Zviedriju vai Ameriku un tapt par self made man. Bērni būs uzprogrammēti pa smuko. Bet risks jau kaut ko amorālu vai depresīvu izlasīt pastāv vienmēr, pat Lāčplēsis bija visai neuzticīgs bikšainis, pēc Cāļa standartiem pametams...Un iekrita Daugavā, nevis sadeva bruņiniekam, ka tas vairs neceļas (morāli, protams, tikai ar Gara spēku un bez jebkādas roku palaišanas).


pelēkais nezvērs

Tēmā Bezbērnu vīrietis un arbērnu sieviete

"Uz populāras cāļa leksikas fona Patricias teksts ir bērna šļupsti. Par nepazīstamām personām cālī mēdz teikt tā: papleta kājas... sagrūsnēja... vientuļā māmule ar saviem izlaideņiem, piegulētāja."

Nēnu, man jau patīk, ka lietas sauc īstajos vārdos..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
СПАСИБО ! ..

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18346875-pensionari-teroristi-sabiedriskaja-transporta/2/

Rosalia
Undomiel es nesaprotu, kāpēc pensionāriem par velti nav braukāšana noteiktos laikos, kad visi, kam jābrauc, ir tikuši skolā, universitātē un darbā? Penši varētu braukt par velti, uzrādot apliecību no 10-15. Pilnīgi pietiekami. Ja grib braukt citos laikos, lai pērk par pilnu cenu vai puscenu. Bet, kad nāk vēlēšanas, pašvaldību večiem urīns sāk cirkulēt pa smadzenēm.

Zelta vārdi! Ušakovam ar to pretīgo Ameriku nevis jālielās, bet ar steigu jāierobežo tā par velti vizināšanās noteiktos laikos, citādi tam pensim miegs no rīta nenāk, šis ar pirmajiem gaiļiem augšā un aiz nav ko darīt dodas pavizināties ar sabiedrisko kā reize tajā laikā, kad masas dodas uz darbu, skolu, utt nu tā, ap 7-ņiem no rīta, tad pa dienas vidu šis pasnauž, paskatās kādu seriāli un ap 16:30 saprot, ka viņam obligāti jāaizbrauc līdz pašai tālākajai Maximai, jo intuīcija saka, ka Krakovas desai tur šodien būs 50 centu atlaide, tad, vinš, protams, pošas, stuņķījas iekšā sabtransportā vienā laikā ar visiem, kas dodas majās no darba un mācībām, atkal burzma, atkal jautri, atkal var kādam pieprasīt vietu, pakasķēties, utt, vārdu sakot, sajusties dzīvam, jā, ja par velti varetu braukāt tikai pa dienas vidu un vēlu vakarā, puse dzīves paietu garām bez prieka.


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

Ronja82

Šito pie cāļa sienas ar zelta naglu jāpiesit!

Trīne horeba tēmā par jauna puiša izvēli noprecēt materiāli nodrošinātu dāmu gados:

"a man, kā sabiedrības vagīnai prieks, ka viens sabiedrības loceklis pats atradis sili, kur pieslieties. Nav pabalstiņi jākļaņčī"


ingulle

Tēma par penšiem sab.transportā. Nonākusi līdz PII audzēkņiem un ķiplokiem.

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18346875-pensionari-teroristi-sabiedriskaja-transporta/10/

Modra

Šodien lasīju krievu avīzi un tur viena dāma uzrakstījusi tai avīzei vēstuli (Požilije ļjudi i česnok- vecie ļaudis un ķiploki) ar lūgumu neēst tiem vecajiem ļaudīm ķiplokus. Acīmredzot, dāma tieši vecļaudis piefiksējusi. Viņa saka - gripas laiks, pensionāriem nav naudas, tie ,sargājoties, ēd ķiplokus. Dāma lūdza ēst vakarā, jo tik šausmīgi smirdot, ka viņai ir problēmas ar kuņģi.

ibica2

Tie ķiploku ēdāji ir briesmas, ne tikai pensionāri, arī mamašas tiem bērniem visādas ķiploku krelles sakarina virsū, smird viņi nejēgā uz vemšanu rauj. Visa grupa piesmirdināta

Modra

arī mamašas tiem bērniem visādas ķiploku krelles sakarina virsū,
da lab, manējam jauneklim, kad viņš gāja bd, tieši audzinātājas karināja to kinderolas čaumalu ar ķiploku iekšā, palūdza atnest konderolu čaumalas - nu atnesu, man pilna māja, pēc tam nobrīnījos vien, kad šito darinājumu ieraudzīju, es vispār neticu ķiploka brīnumspēkam šādā kinderolā.

ibica2

Nē, mēs gan neko nekarinām, nezinu no kurienes šitā mode ar tām ķiploku krellēm, es citreiz noņemu un iznesu garderobē, nav izturama tā smaka. Vienai meitenei pat ne kinderolā, bet tā ķiploka daivas savērtas, zin kāda smaka.

ingulle

Zumza

Tip , kašķis par to , ka krievu valodā, ja? LR2 pilnā skaļumā netraucētu nemaz?
Vai ne. Vēl tagad kā spīdzināšanu atceros iksvētdienas braucienus no Jelgavas uz Rīgu "Sirdslietu aģentūras" laikā. Kak vspomņu, tak vzdrognu.

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18347583-radio-rigas-mikroautobusos/

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18348061-ak-ta-viramated/9/

Resnā Žurka Par Lieldienām - vīrs saprot, ka izstumjot sievu uz 4 dienām no ğimenes, vīrenes trollis būs labi paēdis. Mīļā miera labad var braukt vīrs ar bērnu, bet uz max 2 dienām, ieskaitot ceļu. Uz vienu - vēl labāk. Pie tam uz pēdējām brīvdienām, lai nebūtu jāatkaujas no : paliec vēl dieniņu!


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!

mango

Tēmā par dzīvokli Teikā,segolena uzrakstīja-Kā teica senie vaideloši: dāvinātam zobam zirgā neskatās.

magoņmaizīte Berta nepirks tās Citas Lietas, lai kas tās arī nebūtu - piemēram kritiskās domāšanas kurss Bet pavisam stulba jau arī (gandrīz) neviena nav, vairumam viss šitas ir tusiņš un izklaide, tā kā nevaig satraukties

Vajag ar prast šitā pateikt!

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18348125-ka-dzive-to-istenot-ka-nezaudet-sevi-bet-izdzivot/6/

http://calis.delfi.lv/forums/tema/18348125-ka-dzive-to-istenot-ka-nezaudet-sevi-bet-izdzivot/5/

Neko nezinu par Gintu, izjemot to, ka viņa savā blogā pārpublicē sevis tulkotas lietas. Nu un? Daudzas viņus lasa, t.sk. arī es, daudzas jūsmo (ne es), citas ieņirdz (reizēm, bet ne vienmēr es). Vai lasītājām ir kaut kāds wow wow? Un kategoriskajām nelasītājām - ir? Kas tas tāds par ad homine uzstādījumu vispār, un vēl aicinājumu - a nuka ķeskāsim Gintas kauliņus, moš kāda zinātāja izklačos, ka šamā ir resna vecmeita un tad varēsim ierēkt? Jā, alfa tēviņu aplidotai superveiksmīgai supersievietei varbūt arī nav laika nodarboties ar tulkošanu un meditāciju mēnesnīcā, bet pieļauju, ka nav laika arī tupēt Cālī A varbūt sev tīkamu nodarbju dēļ var izbrīvēt pāris stundu dienā, liekot tai laikā alfa tēviņiem pastāvēt pie ratiem, un šādu supersievieti klausa arī alfa tēviņi pat riestam iekarsuši A varbūt tie kursi māca samierināties ar beta tēviņiem, vai kaut kā diet bez tēviņiem pie plikas mēnesnīcas vien, citādi kā mēs visas tos alfa tēviņus sadalītu, nāktos vēl ķerties pie pārdales

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 27.02.2017 18:31.


Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons. Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt. Biedējoši!


ingulle

Ir tomēr atšķirība pašiem piekopt kaut kādu garīgu praksi vai iesaistīt tajā bērnu.

Var jau meklēt visādas jaunas pieejas, bet tās ir arī bez reliģiskā uzslāņojuma, visādas attēlu, mūzikas, kustības, kontakta veicināšanas

no malas

to: Raimonds1
Ienāci ieteikt, lai bērnam izlej uz galvas jogurtu? Ķipa, svaidīšana ar eļļu, tas ir, jogurtu īpaši problemātiskiem bērniem =) Nez, vai palīdzēs.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4944842