Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nedēļas citāts

tilia

pelēkais nezvērs

pintikipinitis
šodien, 12:04 tēmā "Kopā bērna dēļ"

Nav tagad tik viedu sieviešu, lai bez vīrieša viņas nesabojātu dzīvi bērniem, tur laikam tomēr jābūt tādai cēlsirdīgākai un ar pilnīgi veselu psihi.

Sieviete bez vīrieša spļauj akā, no kuras pati vēlāk smels. Bērniem tādās attiecībās, kur viss mātes fokuss pavērsts pret viņiem, nav labi.

Sen "cālī" nav rakstīti tik viedi vārdi. Un varbūt izskan īpaši trāpīgi pēc Sinda kārtējiem murgiem un gaušanās par savu neveiksmīgo dzīvi vairāku lapu garumā..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18394345-par-to-pasu-par-ko-jau-runats-daudz/10/

Kasandra Manam ex ir pat trīs telefoni. Viens no tiem podziņu. Viņš man ir atzinies (pēc šķiršanās ir sācis man uzticēt šo to), ka tvaika nolaišanas nolūkos piestāj pie dažādām sievietēm, dažas no seniem laikiem, citas no portāliem. Viņa sieva, man šķiet, nav informēta. Tāpēc arī stulbi greizsirdojas uz mani, lai gan tieši es, visā šajā stāstā, esmu tā ar kristāldzidro sirdi.

Laulības gredzenu pasācis vairs nelikt pirkstā, tā ka mierīgi pateiks, ka mājās dzīvo lielais bērns (nevis sieva).

Ar viņu, tādai kā Tev, būtu grūti. Viņš ātri aptin ap mazo pirkstiņu, emocionāli piesaista, vēl pateiks, ka nekā jau solījis nebija un beigās sirdssāpes būs lielākas par ieguvumu.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18397221-kur-vai-vel-iepazistas/109/

magoņmaizīte Berta
Cit. - To jau te VIPSAS visu laiku mēğina ieskaidrot CIPSĀM

A kāpēc jūs to gribat Ieskaidrot? Kāda tai ieskaidrošanai būs jēga? Jo, neaizmirstiet, ka viss vienmēr sākas ar to, ka tieši kāda VIPSa izskrien zāles vidū, pamet gaisā bumbu ar bļāvienu - Veču Nav, iepazīties Baigi Gribas, ko darīt? un tad CISas , CIPSas un visas citas uzķer bumbu un met atpakaļ ar saviem praktiskajiem un teorētiskajiem ieteikumiem, un VIPSas atkal bariņā atpakaļ - Nav, Neder, Nebūs un Nevajag! Un tā mēs te spēlējamies Abet atšķirībā no CISām, kas toč grib tikai paspēlēties un nobumbulēt laiku, VIPSas ta vismaz formāli deklarē Galamērķi - dabūt beidzot to veci. Ja jums viņu nevajag, ta napig, mums jau ne tik nevajag, ka jums vajag Ja jums nesanāk, ko tur kāds var izdarīt? Tāpat, ja kādai sanāks iepazīties, neviens negarantēs kāzas, ja sanāks kāzas, neviens negarantēs zelta kāzas.

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 08.10.2019 18:36.

Sēž kafejnīcā cilvēks. Ne viņam laptops, ne planšete, ne telefons.

Vienkārši sēž un dzer kafiju. Un skatās apkārt.

no malas

Norma Džīna
Vai dieniņ, cik daudziem te piemīt omnipotence!

Rudā_

Nezinu, kas tā tāda par dīvainu potenci, bet to ka enerğiskiem cilvēkiem ar seksu viss kārtībā arī esmu novērojusi.

a²+b²=c²

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18294501-nabagu-domasana-vai-tomer-veselais-saprats/32/

susuarrana
Civetkaķu kafija jau seeeeeeeeeeeeeeen vairs neiegūst, vietējiem pa mežu lasot sūdeļus (vienīgi ļoti retos gadījumos, un tad iegūtais produkts ir parastam mirstīgajam vēl vairāk nesasniedzams). Cilvēks ir tāds lops, kas mocīs un bendēs visu dzīvu radību, un tagad nabaga civetkaķus tur sprostos un speciāli baro ar kafijpupām, un visādi viņiem dara pāri , nemaz nerunājot par to, ka tā nemaz vairs nav tā labā kafija. Savvaļas civetkaķi, gurmāni, izmeklē vislabākās un superīgākās kafijpupas, tātad kafijas izsmalcinātību veido 2 faktori: sevišķi labas kafijpupas (jo civetkaķis tās māk atlasīt labāk nekā cilvēks) + pārstrāde civetkaķa organismā. Toties sprostos turētos baro ar dajekbkādām pupām, ka tikai dirš...

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

pelēkais nezvērs

Psihopāte sapnits7 par vīriešiem tēmā Tām/tiem, kuri šķiras -

daudzi viirieshi kas shkiraas, sievu nahuj, beernus turpat, sveshi, nevajadziigi, redzeet un dzirdeet negribu, uztaisiishu labaakaa gadiijumaa jaunus, vai audzinaashu citas sievietes ( tip dievietes ) beernus. Taas kas tagad teiks un oponees, kapeec taadu par teevu izveeleejies, BLIN vai ta vinsh naaca ar viiriesha teeva lietoshanas instrukciju, garantijaam un bonusiem, ka buus perfekts, ideaals teevs? maates un teeva asinu parakstiem apakshaa??

Говорят, сначала человек работает на репутацию, а потом - репутация на человека.
La Femme Fatale ..    

malacis

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18401539-soleimani-nave/8/

Skābais

Eksperti apšauba vienkāršu dzinēja aizdegšanos, jo vienkārša aizdegšanās netraucē lidmašīnai nogāzties

lutekle

Un ja, es no tam , kam ar visiem bērniem bijis piekast, vai vins jajas vai nav, ja atviktne atstāta nauda.

pelēkais nezvērs
DaigaR Zolitūdes sprieduma sakarā:

Nu un tā te viss tas "risinās"....

Un vēl tādas pisānes kā ķirsis uz putukrējuma tortes...

Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18404213-par-neko-jeb-bebrumates/18/

kino
Man, savukārt, interesants šķiet fakts, ka tā Kivičtēma ne tikai tiek pieminēta no "NElasītāju" puses citās tēmās, kurām ar Kivičtēmu vispār nav sakara. Kā arī kaut kādas citas tēmās vēršana vaļā, lai parunātu par TO tēmu. Turklāt, tēmu atver personāžs, kurš Kivičtēmās regulāri plosās, kā pustraka. Un vēl vien interesants novērojums(Rosalia, ne uz tevi attiecas) - cilvēki, kuri ļoooti naski nosoda Kiviču "aprunātājas", paši ir diezgan kaislīgi svešu kauliņu apmazgātāji, dara to ar smeķi un riktīgā pārākuma apziņā, ar pārliecību, ka tā jau nu nav aprunāšana, acīmredzot. Tāda normāla batālija sanāk - vienas "lavkas babkas" nosoda otras "lavkas babkas", jo uzskata, ka tas, kas tiek runāts uz viņu soliņa, ir kudī vērtīgāks, gudrāks un patiesāks. Jo sevišķi tāpēc, ka tās "pareizās lavkas" klačuvecenes tak nosoda tās otras apklačotājas par to, ko noklausījušās, slepus lūrot ap stūri.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

pelēkais nezvērs

Limassola Korona vīruss. 11.daļā ļoti precīzi noraksturo šajās koronas tēmās valdošo histēriju :

"Es briiziem pabriinos, kas sajos forumos raksta? Pilniigi taada sajuuta, ka paarsvaraa padziivojusi, mazizgliitoti lauku babulji, kuri taalak par sava miesta robezaam nekad nav bijusi, ar nulle logisko domaasanu un spriestspeeju. Un vinu atvases, kuras rukaa Rietumeiropas zemenu laukos, kuras tad no savaam miitnes valstiim reportee dzeltenaas preses virsrakstus. Kaa savaadaak izskaidrot, ka katrs komentaars, kurs neieklaujas kopeejaa histeerijaa tiek aizmiinusots nebuutiibaa, bet ja kaada kaut kur ir sadabuujusi "komeeta naak" tipa zinu, tad visas staavaa sajuusmaa pluso, uzsitot viena otrai uz pleca, jo briesmiigaak, jo labaak. Vakar uz 15 lapaam ar sajuusmu apsprieda ar ko kura pielejaas, tas vien ir ko verts! Vienkaarsi fascineejosi!"

Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4944842