Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nedēļas citāts

tilia

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18300931-zagesana/11/

Zabardaks

Es gan tādam Andulim ticu. Nezinu, kurš to ir rakstijis, bet ticu.
Piļītājas ir, un piļī tāpēc, ka pašām pašnovērējums ar abām kājām klibo. Tad papiļījot veci viņu ego nomierinās.
Ja es noskrējies pa darbiem un mājām, vakarā piesēžu krēslā, un man sāk uzdot jautājumus, kur mēs aizbrauksim pa brīvdienām, vai ko mēs aizvedīsim viņas mātei nākoštrešdien, vai ka bērnam dārziņā pēc 2 ned. vajadzēs no ķirbja karieti, vai whatever ko, uz ko pati jau zin atbildi, viss ir izštukots un izplānots. vnk grib no manis saklausīt PAREIZO ATBILDI, lai viņas ego varētu laistīties, ka viņa ir akujenna kruta izplānojusi MŪSU maršrutus.
Tai pašā laikā viņa labi zin, ka es tālāk par 3 dienām uz priekšu vispār nedomāju jo-
pa brīvdienām var gadīties ka līs
viņas māte līdz nākoštrešdienai var nomirt, vai vēl ļaunāk, to sūdu nopirkt pati
bērnudārzā kāds ievazās kārtējo vīrusu, un mūsu bērns tai laikā būs slims, kad to ķirbi vajadzēs.

Vīrieša POV.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18405703-korona-viruss-25dala/40/

ibica2 Alija, kad pašam mātītēm tagad ar saviem bērneļiem jāsēž citu dziesmu dzied, cik grūti un pārgurušas no viņiem, nu tādus rupučus izaudzināja. Aizmukt grib, kādam iešķiebt grib, nu tā tie savi bērneļi riebj. Gaida kad nu varēs grūst prom uz dārzu lai cits mokās ar viņas ražojumu. Izrādās tie dārziņi ir liela nepieciešamība, tas nav kaut kāds sūda manikīrs.

Alija paldies dievam, ka tādas mātītes ir. Citādi tu vispār būtu bez darba. Kādu dziesmu dziedātu tad...

Hiāra Ak Dies, ja šāda ir Tava attieksme pret svešiem bērniem, piedod,Tu nedrīksti šai jomā vispār strādāt.

ibica2 b/ d var vispār aizklapēt un mamašas izbauda pilnībā laimi ar saviem bērneļiem spēlējas, māca, pastaigājas. Punkts Paskatīsimies kāda gaudošana sāksies

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 22.04.2020 10:13.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

malacis

Veiksmīga kompilācija no Kiviča fanu komentāriem solar wind izpildījumā:

Kivuls sacēlis kājās latvju tautas inteliģentāko daļu - velvētajus kuri gan nav idejoti un labprāt pievienojas sarunaj

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18409511-skorbulis19-un-jauna-normalitate/46/

garmate
Un Nomalis nenoguris šūpo savu hipnozes svārstu "tu esi histērijā, tev ir bail".

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

kino Agatai Kristi ir tas stāsts par aktrīzi un viņas neveselo bērnu, kurš piedzima invalīds, jo vienai traki aktīvai vējaslotai obligāti vajadzēja dabūt autogrāfu no tās aktrīzes. Aktrise tajā laikā bija stāvoklī, vējaslotai, savukārt, bija masalas, ar kurām viņa aplaida grūtnieci. Un pēc 10 gadiem lepni stāstīja, kā, neraugoties uz temperu un izsitumiem, varonīgi gājusi pēc tā autogrāfa.

Nu, var arī tā. Padūmaješ... Toties, omīte sabučota, autogrāfs dabūts, pupi pielikti, brendi sapirkti. (Es to tamdēļ, ka kaut kādai robežai, kaut nelielai, ir jābūt, kad vajadzētu beigt sūkstīties par ierobežošanu - ok, pats kaut kur netiek, arī tad, ja nepieciešams, ienākumi krīt, izglītības līmenis krīt, pietrūkst kultūras un jaunu iespaidu, nedabū medaprūpi - tas ir saprotams, bet kamdēļ jāieņirdz par riska grupām?)

Un galvenais, ka tās maskas! Tās maskas piesārņo planētu. Viss, kas bija līdz šim, viss bija sūds, salīdzinot ar tām maskām! Pisec. Līdz kovidam tas okeāns bija tīrs, gaiss nebija piedirsts, meži izcirsti, pamperu un pakešu vietā izmantoja dadžu lapas, iepakojumu nebija, īslaicīgi kalpojošas elektronikas nebija, visādu štrunta auto nebija, ļotenes nelidoja, visādu huiņu neražoja. Ot, ja ne tās maskas, tad viss būtu zaļāk par zaļu! Pērciet plastikāta ķiņēziņus un esiet laimīgi! (CIRKULĪ kārtējā akcija, urrrraaa!)

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18410427-virietis-un-iejutiba/6/

Dasuaoa Nu jā - diezgan liels labums no iejūtības. Bet šķiet ka vairumu vīriešu šis diezghan lielais labums nemaz neinteresē. Tā jau ja doadas politikā, taisa super karjeras - šis labums var noderēt un sanāk visai liels. Bet pa lielam - tikai izdevumi uz puķēm 8. martā un sīka izklaide. Teiksim diezgan mazs labums.

Raimonds1 Veči neprot tik labi izlikties. Iedomājies džeku, kuram ir šādas tādas problēmas darbā, kaut kas ar auto, jārisina kaut kādas problēmas radiniekiem, sīkais skolā arī taisa problēmas un sievietes uti puti nedarbojas un tā vēl grib, lai šis pamana, ka viņai gribās, lai viņš tur kaut ko viņai svarīgu pamana, ir laipns un šo atbalsta.

Rudā_Sievietes patiesībā nemaz nevēlas ka vīrieši viņas saprastu. Ja saprastu, tad daudzas manipulācijas nemaz neietu cauri. Sēž redz, nesaprastā stūrītī, klusi šņukst... Bet galvā tādas un šitādas domiņas...

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 24.08.2020 19:28.

magoņmaizīte Berta

Tak seksa roboti būšot. Varēs ar savu ideālo mīlulīti vispār no pagraba neiziet...Un uzregulēs katrs un katra šamo pēc savām vēlmēm un patikšanas, iespējams, ka būs pat opcija - ieregulēt, lai jams (baltās botās auts) izēd visu iepirkto gaļu , un tad gūt īpašo lielo O no sūdzēšanās Cālī

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18390173-kads-normals-attiecibu-stasts/41/

Vasiks
Latvijā vīrieši auga pie lv mātēm un redzēja kāda ir tēva loma. Tēva loma ir nest naudu un nejaukties audzināšanā līdz to neprasa māte. Tad nu ja vīriets nevar nopelnīt normālu naudu, tad nemaz nesāks neko pēc savas iniciatīvas. A ja var nopelnīt, tad ir iedomīgs. Te jau aī redzam ka sieviete labāk zin, kā bērni jāaudzina, kas ir īsts vīrietis, kā viņa jāaplido, kad drīkst piedāvāt sex, kad nedrīkst, ko var un nevar ēst un dzert, kādiem jābūt hobijiem, ko nozimē tējas dzeršana un plauktiņa skrūvēšana.

Sievietes visu zin labāk un tāpēc viņām viss jādara. Tak jau bērnudārzā bija jāielāgo ka zēni darīs muļķības līdz brīdim kad meitene pateiks kas jādara. Un ja pateiks, izdarīs greizi.

Kurš bērnudārzā ludziņas taisa? Meitenes. A kāpēc? A tāpēc ka audzinātāja meitene, mamma meitene. Zēns nostāsies kur vajag, pateiks ko vajag , tā kā liks meitene. A par labu darbu vīrietim atņems kokteilīšus, aliņus, azartspēles un izlamās ka plauktiņs pielikts 3cm par augstu vai zemu.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18417121-korona-viruss-9dalaskaitam-atpakal/141/

RikuRaka
Padomju cilvēks tak saprot, ka "ieteicams neizmantot", "vēlams neizmantot", "pēc iespējas izvairīties", "atturēties no lietošanas" utt ir partikulas, kas teikuma nozīmi nemaina

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 13.03.2021 18:30.

pelēkais nezvērs

magoņmaizīte Berta neglīto cilvēku tēmā konstatē:

Pilnīgi pārsteidzoši, cik ļoti sievietes neorientējas politikā, bet cik ļoti iedomājas, ka orientējas citu teiktajā

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Agitiss

Man liekas tās briesmas intrigantei Meganai izriet no tā, ka Harijs, paicis viens ar ģimeni, bez ikvakara/ikrīta intrigu un indes devas, atģidīs, ka viņi ir normāli cilvēki, kuri viņu mīl, nevis ienaidnieki. It īpaši, ja viņi atšķirībā no Meganas, Harijam nepotē žulti un intrigas par konflikta otro pusi, tas arī Harijam varētu likt saskatīt atšķirību un aizdomāties, ja viņam ir vēl kāds neizskalots smadzeņu nostūrītis palicis.
Āmen. Šito vajag kaut kur saglabāt un iekopēt katrā diskusijā, kur kāda cālene sūdzās par vīra māti & co, un, ka vīrs pēc atgriešanās no māmiņas sāk uzvesties ne pa prātam sievai. Tik Vārdus Hriijs un Megana jānomaina ar konkrētās autores un viņas vīra vārdiem. Jo viņu problēma nav unikāla.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18419947-skorbulis-vasaras-vejos-un-plusmas/139/

Rudā_ Man pavisam citi personāži šķiet histēriski. Tie personāži grib rīkot provokācijas, bet laikam īsti neķer laukumu.

magoņmaizīte Berta Tiem kandidātiem nekāds laukums nav jāķer, jo vesels bars citu kandidātu ķer Viņu laukumu. Pat tad, kad šie dalībnieki nav klāt, tiek meklēts Viņu laukums, ko pakašņāt.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18420215-izpalidzigs-virietis/5/

Patricia L Man vīram tāds kursabiedrs, kuru meitenes izmantoja. Aizved uz ballīti, atved no ballītes. Bet nekas nebūs. Tā arī izpalīdzējis līdz saviem 40+ vecpuisis. Tā kā nevar uzreiz teikt, ka kolēģe noskatījusi autores vīru. Varbūt saskata, ka šis lohs.

Atklāti sakot, mans vīrs arī baigi izpalīdzīgs. Nav gan konkrēta kaimiņiene, bet par daudz palīdz visiem. Bet, es, atklāti sakot, esmu pilinājusi un sapinājusi, ka viss par maksu. Ja nu gluži nav lampiņu nomainīt. Iestāstīju, ka viņu izmanto. Un man bija taisnība, ko laiks tikai rāda. Par palīdzēšanu vientuļām sievietēm vispār nevar būt ne runa. Es nesaku, ka viņām baigi vajag manu vīru, bet,ai lohus meklē citur. Un, starp citu, ierašanās kopā ar vīru palīdzēšanas vietā ļoti strādā. Tā kā esmu smuka, tad palīdzības prasītājai nolaižas pleci

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 23.06.2021 08:53.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4944842