Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nedēļas citāts

tilia

Sarmozo

Rudā_

Man neviens ministrs, deputāts vai augsta ranga politiķis gan nav draugu un paziņu lokā. Nekādi partijnieki un citi varas tīkotāji ar ne. Tas tak liels kauns visai ģimenei.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18423303-kovids-politiska-mercite-un-svaigs-vakcinkokteilis/50/

Riparia
Vot, sēņu grupā es ar sirdi aizietu, man nereāli skauž, ja kāds foršu apšu beciņu nobildējis, un tā neesmu es, kas atrada. Man neskauž, ka kāds māju nopircis, bet šitas gan man patiešām skauž! Tāpēc, es principā, nekad nepērku un nepirkšu sēnes. Kādam ticis tas prieks atrast, un es par to maksāšu? Nekad!

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

pelēkais nezvērs

AuraAura
tēmā par migrantu ordām pie Polijas robežas konstatē:

"Izglītotie mums tagad lamājas tā, ka viņus jācenzē un jābano."

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

pelēkais nezvērs

_Aronia_
tēmā par vīru un bērnu plikumiem saprot, ka pasaule iet uz galu:

"Nesmīdiniet, sievietes! Jūs pašas esiet slimas, ja uzskatiet par normu un pat pieļaujiet saviem vīriem dušoties, vannoties un gulēt plikiem ar meitām.

Man vairs nav ko teikt! "

La Femme Fatale ..   

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18425055-covid-omikrons-joprojam-aktuals-parejie-jautajumi/142/

Rudā_ Vai tad bērnībā jums mammas nemācīja uzmanīties no padzīvojušiem vīriešiem, kas grib izlikties par Draugiem un kam naudas ir vairāk nekā jebkad?

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

lafa

Kariņam un Co tie pinokio deguni jau guļot griestos duras.

pelēkais nezvērs

ExCuca
tēmā Kā vienai sievietei risināt sadzīves jautājumus veic atklājumu:

"Vīrs ir ilgtermiņa risinājums normālai sievietei. Tāpat kā spēja izvēlēties."

Ja visām būtu no kā izvēlēties, tad viņai varētu piešķirt Nobela prēmiju.

La Femme Fatale ..   

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18429363-cenas-aug-mes-pielagojamies/39/

kikija123 Vai ne - parasts visiem līdzvērtīgs atbalsts par prastu. Galvenais - ja samazinātu tarifus, tad arī drusku būtu cerība inflāciju sabremzēt. Tā vietā superīgais "mērķētais" atbalsts, ar ko izdāļās atkal čupu naudas un vēl vairāk uzkurbulēs inflāciju. Ģeniāli! Es neesmu totāls valdības antifans, bet šis risinājums ir maksimāli greizs.

Skudra73 Precīzi! Valsts pārvalde atkal varēs nobumbulēt kārtīgu žūksni aizņemtas naudas uz savu super-duper jauno sistēmu ar jaunajiem "reģistriem", nodokļu maksātāji varēs "muhļīt", lai pielāgoties inovatīvajiem kritērijiem, visi būs krietni pastrādājuši! Gudri bez gala! Valsts parāds - kā raķete kosmosā!

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18431243-jay-lee-atpusas/3/

Ksavjera
Situacija - man tagad justies vainigai? Isuma. Veikala strada 2.kases. Stavam ar viru viena no tam. Ne redzu, ne dzirdu kas notiek pie otras kases. Uzgriezusi tai 2.kasei muguru rakajos pa iepirkuma ratiniem un secinu, ka nav nopirkti saldie sipoli. A tos man ka est vajag (da velns vinus toreiz butu paravis). Eju pakal. Tikmer mans vecis sez uz trubas un kaut ko citigi buldure, ka, skiet, nemaz nepamana, ka aizeju pec tiem nolapitajiem sipoliem. Panemu savus sipolus un naku atpakal. Iemetu sipolus ratos un no mugurpuses apkeru viru.... NE SAVEJO! Sis sastindzis. Manejais no blakus kases lur ar muti vala. Kaut kada sieviete ari blakus soku nokerusi un es lidziga situacija, ka no parsteiguma to sveso veci nelaizu vala, ne sis pats kaut kur baigi raujas. Pagaja vismaz pardesmit sek, kad atcoknijos, ka kaut kas saputrots. Un stipri. Abi lidzigi. Gan garuma, gan melni mati, no sana barda redzama, abiem tumszilas bikses un peleki krekli.

Ne, nu atvainojos, nosmejamies. Viss ok! .....lidz ta svesa viriesa dama man pec kada laika (apmeram 4men) nez kada sakara saka plities virsu soctikla (nezinu, kur un ka ko atrada), ka nu vsjo, vinas vecais prom pie citas un es (ne ta cita) esmu vainiga, jo es veikala kase esmu vinas čuvakam uzbazusies un sim tas varen iepaticies. Vopsim lidzsineja dama pasutita, vecis nu jau čamdas pats pa kreisi un labi un viss vinam stokos. Jebkura gadijuma iznak, ka pat ne vecis vainigs (jo pirms tam esot bijis kablucniks), bet es, jo vina, redz, pamodinats zvers. Protams, vinu noblokeju, bet tad saka paradities kadas kreisas zinas, kuras, protams, izdzesu un atkal noblokeju. Ka ar sitadam trakam babam cinities?

S.Kamis

Cit. -Panemu savus sipolus un naku atpakal. Iemetu sipolus ratos un no mugurpuses apkeru viru.... NE SAVEJO!

Īsta sieviete var nepamanīt nebūtiskus sīkumus, piemēram, no mugurpuses apskaujamo vīriešu atšķirīgās pazīmes, bet SAVUS sīpolus iemest ratos ar SVEŠIEM produktiem... tas nu ir par daudz!

Ksavjera

jautrs gadijums bija tad, kad mans puika bija apmeram 2.gadus vecs. Ar ratiniem iebraucam apaksvelas veikala. Nu tur smuki viss karajas - pupturi, apenes, stringi, garas zekes pat. Noperku kad perkams un izejam ara. Staigajam, bet cilveki (ipasi viriesi) ta uzjautrinati noraugas. Ne izsmejosi vai launi, bet ta ar aci puikam ratos miedz, sasmaidas ar mani...bet neko nesaka. Kas tur man notikas, neatceros, bet pieliecos pie ratiem un tur uz ratu malinas uz pakarinama aizaketi leoparda krasojuma mezginu stringi. Nu tadi riktigi pa sexy

Puika no apakseja plaukta bija pastiepies, panemis un iekerusies ratos.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18434229-skolotaju-streiks/29/

Verrymerry
Streiks ta streiks, bet vai potenciālie streikotāji paši zina un saprot, kādas ir izvirzītās prasības un risinājumu priekšlikumi? Arodbiedrība rudenī piekrita valldības solījumiem. Cik no publiskajām ziņām saprotu, piekrita vārdiskiem solījumiem. Ja bija rakstiskas vienošanās, divu pušu parakstītas, LIzda tās droši var stiept uz tiesu un sūdzēties. Man ļoti nepatīk skolotāju arodbiedrības “talants” visas ieinteresētās puses vispirms publiski uzbudināt, pēc tam pa kluso piekrist partnera (valdības) solījumam, ka viss būs čikipiki, nepārbaudīt, a pēc tam, atklājot, ka rudenī esi apjāta, atkal brēkt, ka pavasarī visiem būtu jāstreiko. Mīļie sociālie partneri, strādājiet! Vienojieties! Un neraustiet pedagogus, nebojājiet viņu reputāciju! Nekas to nav maitājis vairāk par publiskiem valdības un Lizdas kašķiem.

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18435275-kristines-stasts-par-valodu-ii/95/

Ja tā uztraucies par kaut kādu īpašo "pienesumu" pļāpu portālā, varu tikai ieteikt palasīt vestnesis.lv saeimas sēžu protokolus. Tas pienesums, ko tur sniedz lielākā daļa no valsts 100 gudrākajām un vērtīgākajām "galvām", liks vienai otrai šejienes diskusijai izskatīties pēc Mensa biedru sanākšanas

Pēdējās izmaiņas: Raimonds1, 24.04.2023 19:50.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4944842