Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Nedēļas citāts

tilia

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18437139-ka-cinities-ar-izsikumu/

Felisia Kā jūs sevi uzmundrināt, kad sajūta ka dzīves apnikums un viss besī. Darbs, mājas. Bērni lieli. Ar vīru kopīgu interešu nav. Retās reizēs vakariņās izejam, kino vakari ar vīnu.
Felisia Visa kā pārāk daudz. Vīrs gan pārmet ka nesaprot manu dzīves apnikumu. Redz manī tādu kā tukšumu.

Rudā_
Paskaties vīra telefonā... varbūt tad nodarbe atradīsies


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


https://calis.delfi.lv/forums/tema/18437381-jautajums-ipasuma-iziretajiem/3/

Naglaarviitni
Radiniece īrniekus meklē caur ss. Atrodas ātri. Ir dažas nianses, ko, lai piedod man šie cilvēki, bet kategoriski nē.

Sieviete ar bērnu. Ir bijusi viena laba pieredze (nostrādāja cilvēku novērtēšanas intuīcija), otrreiz nē, un arī citur novērota tendence nesamaksāt, jo naudas vienmēr ir maz. Ja īres nauda nav būtiska, tad var to uztvert kā sociālo projektu un rēķināties ar zaudējumiem kā ziedojumu viņu labklājībai. Ja īres nauda ir būtisks papildinājums, piemēram, nelielajai pensijai, tad labāk neriskēt.

Mazi bērni pēc svaiga remonta. Risks, ka nebūs naudas, risks, ka būs lieli bojājumi (piemēram, durvīs "iegrebtas" autotrases un smaidiņi, kam pārkrāsošana vien nelīdzēs, turklāt ir flomasteri, kas spiežas cauri jebkurai krāsai, radiatoros un slēdzenēs sabāzts plastilīns utt.) un ka pēc īres laika (kas var būt arī tikai pāris mēneši, jo kļūs par šauru/par tālu no skolas/nopirks māju/utt.) remontam izdodamā summa būs krietni lielāka par saņemto. Izcīnīties par bojājumu atmaksu ir nereāli, jo mēdz spiest uz "tie taču bērni, kā jūs nesaprotat" un "par ko mums tagad jāmaksā, mums jau tā maz naudas".

Mājdzīvnieki pēc svaiga remonta. Ja skaidrs, ka pēc šiem īrniekiem plānots nopietns remonts ar grīdas pārlikšanu, tad nav pretenziju ar atrunu, ka kaimiņi nesūdzēsies par, piemēram, visu dienu rejošu sīksuni.

Cilvēki, kas lieto stipras smaržas. Ierodoties apskatīt dzīvokli 15 minūšu vizītē, tā smarža bija jūtama vēl vismaz dienu, arī kārtīgi vēdinot. Iedomājos, kas tur būtu pēc gada vai diviem. Ir smaržas, kas ieēdas tā, ka tikai kapitālais remonts līdzēs.

Svaigi nosmēķējies apmeklētājs, kas pie ārdurvīm nometis izsmēķi un visu atlikumu izpūš dzīvoklī. Tā ir vēl viena neiznīdējama smaka. Nevajag pat dzīvoklī smēķēt, tāpat pievelkas (īpaši, ja ir mēbeles).

Sveštautieši. Lai man piedod, bet nē. Es saprotu, bet nē. Ja dzīvokļa īpašniece krieviski saprot tikai zdrasķe un horošo, tad saziņa ir praktiski neiespējama. Nu un kā tie īrnieki paskaidros, ka pods aizdambējies?

Tie, kas meklē citiem. Piemēram, vecāki tikko pieaugušam bērnam. Bet redzams, ka tam bērnam nav ne mazākās saprašanas kas ir, piemēram, elektrības drošinātāji, un arī intereses par apkārtni nav nekādas. Stāv un gaida, ko mamma sarunās, un kad tiks atpakaļ pie telefona. Tas nebūs īrnieks, tā būs vēl audzināma problēma. Teorētiski, protams, jābūt iekļaujošiem, bet praktiski tādai iekļaušanai tomēr nebūtu jābūt uz sava pēdējā centa rēķina. Ja ir iespējas, tad protams, jā, bet tā kā manā lokā izīrēšana ir būtiska ienākumu daļa, tad tomēr nē. Labāk rīkot savu "kastingu", nevis piedāvāt tiem, kas sludina, ka meklē dzīvokli. Tad tomēr izvēlies tu.

Ar paziņām var būt visādi. Ja labi zināms, kas par cilvēku un kā dzīvo, var būt OK. Bet problēmu gadījumā būs grūtāk risināt, ja negribēsies attiecības bojāt. Starp citu, it kā ārēji tīrīgam un patīkamam cilvēkam virtuvē var būt lipīgu trauku klājiens un noķēpāts viss, kas bijis tuvumā. Svešam to nezina, bet pazīstamajiem derētu piedomāt. Pozitīvs moments, ja cilvēks, dzīvokli apskatot, interesējas par visu. Kas kur atslēdzams, kā kas darbojas, kā notiek tas un kā šis, kas ar ūdensvadu.kanalizāciju/gāzi/atkritumiem, kādi kaimiņi, kad jānodod skaitītāju rādījumi un vai tādi vispār ir utt. Kad uzreiz jautā ko viņi drīkst (likt savus aizkarus, turēt pagrabā velosipēdu) un ko nedrīkst (pārplānot durvis vai ...un te es pat nevaru izdomāt ko nedrīkst Jo parasti viss ir runājams, ieskaitot virtuves iekārtas maiņu – sak', mēs neplānojam, lieku līdzekļu nav, ja gribat, mainiet, bet iekārta netiek ņemta līdzi, jo mēs pašreiz esošo īpaši neglabāsim, lai liktu atpakaļ. Varam kādu laiku nedaudz samazināt īres maksu), ko drīkst pēc saskaņošanas (skrūvēt pie sienas plauktiņus, televizorus, gleznas). Kad redzams, ka cilvēks saprot, ko nozīmē rūpēties par savu dzīvesvietu.

Bet vispār – labs īrnieks ir laimes spēle. 

Papildināts 08.09.2023 08:33: vienreiz Nu man nebūs tas kontingents, kas izvāks izlietni un trubas To Tu nekad nezini. Tie, kas izvāca visu, arī izskatījās kārtīgs ģimenes pāris, ar labiem ienākumiem, ciemos aicināja Jāņus svinēt un vispār bija jauki cilvēki.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

pelēkais nezvērs

Nikita pirms 2 stundām

<līdz ar to nekādas ierakstāmas pieredzes nebūs>

Redz, būtu jau jauki, ja atsevišķi personāži nebāztos visām pudelēm par korķi, t.i.tēmās, kuras uz viņiem neattiecas un neinteresē. Bet tak vajag. Niez dikti. Vajag pāraudzināt. Nodemonstrēt sava viedokļa pareizīgākumu. Baigi daudz mums potenciālo pedagogu, izrādās. Ja administrācija nav tēmu slēgusi, tātad nesaskata tur lukašenko režīma slavināšanu. Nu šķir garām un miers sirsniņā. Bet nē, Niez taču

Mikaa pirms 1 stundas

Es uzrakstīju administrācijai, ja tā tēma netiks dzēsta, rakstīšu Valsts drošības dienestam. Šobrīd Cālis popularizē divas teroristiskas balstis un skaisto dzīvi tajās, apzināti pieļaunot šādas maldinošas informācijas izplatīšanos!


malacis

malacis pirms 1 stundas

Mikaa
Takš iedzer nervu drapītes. Kas tieši tajā tēmā ir melīgs? Apgaismotās ielas? Daudzi veikali?


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
Небесные ласточки. На это можно смотреть вечно ..   

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18436333-pecvards-covidam/34/#p49638757

magoņmaizīte Berta Cilvēki Saeimā sēž maskās tāpēc, ka nepakļaujamā (pēc viņas pašas vakardien izbļautā) Linda Liepiņa ir kontaktpersona, bet masku nevilkšot un vīrusam neticot. Tāpēc šodien sēž tai pašā zālē Bez maskas. Nez, ko Šlesers dara, arī viņš esot Kontaktpersona...Nu tad uzvelk pārējie - tie, kas baidās par sevi vai nevar riskēt atnest vīrusu mājās saviem tuviniekiem, kuri varbūt ir Cucas piesauktajās grupās. Cilvēki, kas negrib problēmas un izjauktus plānus.

Labāk tā Liepiņa būtu apdomājusi, ka tas cilvēks, ar kuru viņai bijis kontakts, visticamāk ir šobrīd slimnīcā, jo obligāti testē tikai tur, un novēlējusi viņam veselību, nevis bļaustījusies par savām tiesībām un savu ticību vai neticību. Kovids nav nekāds Dievs, kam ticēt vai neticēt, tā ir slimība. Bet veselam baram nervozas publikas, acīmredzot tomēr - Dievs, Sātans vai attieksme kā apliecinājums tam, ka cilvēciņš ir tipa Džedajs


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


ingulle

NoSilence

Es atceros savu pīkstamtēmu, kurā es rakstīju par emocionālo. Pavisam neilgi man jau nācās taisnoties, kā man apstāv lietas ap īpašumiem. Te ir tāpat- izņemot, ka varbūt autore būs gudrāka par mani un pasūtīs jūs visas tā vietā, lai taisntotos.
Kastanja
Kurš Tev lika taisnoties? Atceries, cālī rakstītais nav akmenī cirsts, tu vari to pieņemt vai ignorēt, tā ir tava izvēle. Un šī tēma nav par tevi, vienmēr patīk izklāties un sevi pozicionēt, katrā tēmā savējo liktens dziesmu nodziedāt.

Solis nezināmajā [19] (Forumi): Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv)

pelēkais nezvērs

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18437437-ko-valsts-ne-pasvaldiba-dara-pareizi-ko-nepareizi-un-vai-var-diskutet/144/

Nikita

...un tad sarmozo izvilka pēdējo trumpi - "tev skauž". Šahs un mats. Vot. Saņemiet, kremlini


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
На это можно смотреть вечно - Barbie ..     

ingulle

Smieklīgi nav, bet paradoksāli.

Stikabika šodien, 11:01

Kamerona
Gribēja vnk kā datortehniķis mācīties, bet nepaņēma.
Bet cik reāli tādos birojos datoriķi paši labo/lodē utt datorus? Neesmu redzējusi. Bet uzstādīt viņš mierīgi varētu. Mājās man visu datortehniku uc vienmēr is prieslēdzis tikai dēls. Datorus, tv, programmas salādējis utt. Viņu tas interesē un prot... Bet lai mācītos vajag dažādus blakus priekšmetus, kas neinteresē!
Atradu šo veco diskusiju.

Manam dēlam tieši tas pats.

Sivā tagad mācās datu ievades operatorus, bet labāk interesētu tehniskās lietas, bet tur blakus priekšmetus varētu nepavilkt.

Arī mājās liek datorus. no nedarbojošamiem var salikt darbojošus.

Pašlaik drukāju no dēla salikta datora.

Visa detaļas pasūtīja un salika man datoru.

Kimērējas pa portatīvajiem arī, atgriež pie dzīvības, atjauno.

Arī 2 grupa. Kā būs ar darbu nezinu, ātri nogurst, bet datu ievadē viņi prasa tempu, nevarēs atslābt un justies nogurušam.

Kura darba vieta ko tādu pacietīs.

No Maximas nācās aiziet jo pietiekoši ātri nespēja krāmēt plauktus, bet skolā tris gadus mācījās par tirdzniecības zāles darbinieku un pārdevēja palīgu.

Ai, vispār pilnīgs bezceris.

Pieauguši īpašie bērni [5] (Forumi): Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv)

ingulle

Paranoid

Var jau ieņirgt, ka aktīvists, bet pie viena arī RD deputāts. Čiekurkalns ir viena no aktīvākajām apkaimju biedrībām

Nu, tas ka viņš ir RD deputāts, pret to nav iebildumu - visu cieņu, vismaz tik daudz sajēdz, ka nav lielas jēgas pļurināt, kā citiem būtu jālemj viņa vietā, bet iesaistās.

Savukārt tas, ka kāda apkaimju biedrība ir, khm, aktīva - nu, zinot apkaimju biedrības, tas pārsvarā nozīmē to, ka vienkārši aktīvāk cenšas raustīt deķīti savā virzienā. Attiecībā uz Čiekurkalna aspkaimes biedrību - personīgi, man šķiet lielisks piemērs, kāpēc apkaimes biedrības ir jāuztver kā izcils bastions ļautiņu tupumam - tāda kā pretīgu utu filosofija, ielīst svešā kažokā, un pēc tam jau sāk uzskatīt kažoku par savējo, un uzvesties tā, it kā būtu vienīgie noteicēji.

Čiekurkalns vēsturiski ir bijis rajons, kurā ir daudz rūpniecisko rajonu un saimniecisko teritoriju, un dzīvojamā apbūve tur ir bijusi allaž pakārtota tikai vietējiem rūpniecības objektiem - primāri, dzīvojamās mājas, visticamāk, tur ir tikušas radītas tieši tuvējo darba vietu vajadzībām. Līdz ar to rūpnieciskajām teritorijām tur ir leģitīmi atrašanās pamati, jau gandrīz simts gadus no vietas. Tas ko tur dara tie tirliņi, Čiekurkalna biedrība, ir izlolojuši ideju, ka viņi ļoti labprāt, izspiedīs no šī rajona visus pārējos likumīgos teritorijas lietotājus, tai skaitā arī termoelektrostaciju, lai šo apkaimi padarītu par draudzīgu un ērtu pašiem sev. Protams, ka tas notiks uz citu zemju īpašnieku un citu iesaistīto pušu rēķina - viņiem būs jāizvācas no biedrības nolūkotās teritorijas par saviem līdzekļiem. Jo lūk, jaunpienācējiem, kuri tur ir ievākušies tagad, vairs savi kaimiņi nepatīk. Viņi sevi uzskata par pārākiem, īpašākiem un prioritārākiem, ka raustīs visus citus atbilstoši savām iegribām.

Un, protams, ka visus līdzekļus, lai viņu ieceres, īstenotu, un pārvērstu Čiekurkalnu "par iedzīvotājiem un ģimenēm draudzīgu vietu", ir jāfinansē pašvaldībai un valstij. Kundziņi no Čiekurkalna, protams, sēdēs uz dirsas un diriģēs parādi, stāstīs, kas tikai viss citiem nebūs jādara.

Čiekurkalna apkaimes biedrību, sadzīviskās analoģijās runājot, varētu salīdzināt ar idiotu, izdzimteni kaimiņu, kurš blakus Tavai, ilgus gadus izlolotajai mājai un dārzai kā jaunpienācējs, nopērk savu īpašumu, un jau drīzumā ierodas pie Tevis ar pretenzijām, ka, pirmkārt - viņam nepatīk Tavas mājas krāsa, viņam nepatīk tas, kāds ir dobju izvietojums Tavā dārzā, turklāt viņš vēl arī sagaida, ka Tu savā dārzā uzbūvēsi skaistu terasi ar grilu, kuru, protams, lietos viņš. Un vēl, protams, viņš laicīgi un laipni informēs, ka pēc saviem ieskatiem viņš patur tiesības Tev atsavināt Tavu īpašumu, protams, ar nosacījumu, ka Tu viņam kompensēsi pārvākšanās izmaksas, un jau laicīgi labiekārtosi teritoriju pēc viņa norādēm. Pilnīgi deģenerāti, ļoti spilgti izpaudās ar savu stāstu par grandioza muzeja iekārtošanu aptuveni 300 miljonu EUR vērtībā.

Šim kungam visi mājās? [8] (Forumi): Cālis.lv – Pirmais Latvijas Ģimenes Portāls (delfi.lv)

pelēkais nezvērs

Karš Ukrainā (51) un citi karstie punkti pasaulē (Izraēla, Palestīna...)

ibica2

Par pupiem nezinu, kur Didra lika, bet tos zirga zobus toč Latvijā kaut kāds slavens dakters salicis.

Tagad Ušakoviene ... <šeit bija detalizēts pieminētās personas dzimumorgānu funkciju apraksts>

Pēdējās izmaiņas: NobodyIsPerfect, 05.05.2024 15:13.


Cik labi, ka Latvijā arī ir savi "karstie" punkti, kurus var apspriest..


Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
Flip it upside down ..   


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
4944842