Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likums,kādreiz adoptētajiem bērniem!

Čello

:hi:Paceļu!:hi:

Dzīve ir komēdija tam,kas domā,un traģēdija tam,kas jūt......

lauwa
Vai ir iespeeja uzzinaat kaut ko par maasu, ja zinu tikai vecaaku vaardus, uzvaardus un dzimshanas datus. Ir maasa, vareetu buut ap 15 gadiem, bet neko vairaak nezinu. Ir kaadas iespeejas uzzinaat? Viss, kas interesee buutiibaa ir vaards un patreizeejie dziives apstaaklji - ir adopteeta vai kaadaa beernu namaa dziivojas.

[b]lauwa[/b] Vari meiģināt meklet pēc mates vārda,uzvārda zinot aptuveno māsas dzimšanas gadu,abos Latvijas zidaiņu namos, Riga,Kapseļu ielā un Liepājas zīdainu namā. Tur uzturas berni no dzimšanas līdz 3 gadiņiem Uz Liepājas z/n var arī aizsūtīt ierakstītu iesniegumu ja pati nevari aizbraukt.Tur tad arī uzzināsi vai māsa tur ir bijusi un kas ar viņu tālāk noticis,ka arī precīzus dzimšanas datus.Ja viņa pašlaik atrodas b/n tad varbut arī uzreiz varēsiet tikties, ja ir adopteta,tad Tev būs jāpagaida līdz māsa sasniegs pilngadibu (18 gadus).

Dzīve ir komēdija tam,kas domā,un traģēdija tam,kas jūt...... [s][Paziņojums tika izmainīts: Čello, 18:06:2007 20:15:44][/s]
lauwa
[b]Čello[/b] Dzimusi vinja noteikti ir Tukuma slimniicaa, bet vai slimniicaas dati tiek glabaati tik ilgi? Vai visus beernjukus aizsuuta uz kaadu no shiem ziidainju namiem? Es peec gada dziivoshanas un atkopshanaas pa Tukuma slimniicu tiku pa taisno uz internaatskolu, tie gan bij biku senaaki laiki(~20 gadi apakalj), bet kaa bij pirms 15 gadiem?

[b]lauwa[/b] Slimnicas arhiva dati glabājas vismaz 30 gadus,takā mierīgi vari uz turieni braukt,rakstit iesniegumu un tur tev tad arī pateiks,kas ar māsiņu noticis tālāk ja būs aizsūtita uz z/n ,tad būs rakstits uz kuru,bet ja pa taisno adoptēta,tad rakstīts,ka "izrakstīta",taču šis variants reāls var būt tikai tad ja māte no viņas atteikusies tulit pēc dzimšanas. [i] Vai visus beernjukus aizsuuta uz kaadu no shiem ziidainju namiem? [/i] Visus veselos bērnus,ja viņus pa ceļam kāds pa blatiņu nepārķer vai nepaņem aizbildnibā sūta uz vienu no šiem z/n. Vēl man ir viens variants padoma kā tu varetu meklēt,bet par to tikai @,ja velies raksti man.:hi:

Paceļu!:hi: [s][Papildināts: 29:10:2007 13:43:33][/s] Šeit ir ši likuma adrese inernetā! http://www.bm.gov.lv/lat/adopcija/informacija/?doc=2462

Paceļu! :hi:

[b]Čello[/b] Vai Tu esi no tiem bērniem, kas bija aprakstīti laiciņu atpakaļ vienā žurnālā - tur bija par vairākiem brāļiem un māsām, ko bija dzemdējusi viena sieviete bez mātes instinkta, kas strādājusi arī par auklīti citiem bērniem? ( ar interesi lasīju) Piedod, ja kļūdos :)

[b]Baranciņa[/b] [i] Vai Tu esi no tiem bērniem, kas bija aprakstīti laiciņu atpakaļ vienā žurnālā[/i] :yes::yes::yes:Jā tā esmu es un tas likteņstāsts "Ievas stāstos" bija par mani.:)

[b]Čello[/b] Es to lasīju ar lielu apbrīnu un aizrautību! Prieks ar Tevi iepazīties šādā veidā, jo pirms tam Tu biji tikai kaut kāds abstrakts Čello! :):):)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
5359078