Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likums,kādreiz adoptētajiem bērniem!

Čello

[b]Baranciņa[/b] Paldies,man prieks,ka mans stāsts Tev patika! :hi: Tiko pati savu stāstu pārlasīju , velreiz izdzivoju tā laika emocijas un tā no sirds,bet veselīgi apraudājos.:)

Dzīve ir komēdija tam,kas domā,un traģēdija tam,kas jūt......

Man ļoti interesē,kā var uzzināt,ja tanī laikā,kad mani ņēma obligāti bija jāmaina dzimšanas dati,vārds un uzvārds! Dzimšanas diena bija jānorāda pusgadu uz priekšu vai uz atpakaļu! nu es itkā zinu savu īsto dzimšanas dienu un savu iepriekšējo vārdu un uzvārdu! tad laikam ,kad ,ja es gribētu rakstīt to iesniegumu gan jau man būtu šī lieta iepriekš jāpasaka! ??? GRIBĒTU ZINĀT,KAS,KUR UN KAD IR AR CITIEM:confused: VAI KĀDS IR ATRADIS SAVUS bio VECĀKUS PĒC ŠĪM IESTĀŽU APMEKLĒŠANAS??

[b]dacevilne[/b] [i]Man ļoti interesē,kā var uzzināt,ja tanī laikā,kad mani ņēma obligāti bija jāmaina dzimšanas dati,vārds un uzvārds! Dzimšanas diena bija jānorāda pusgadu uz priekšu vai uz atpakaļu! [/i] :no::no:Mainit adoptējamā bērna dzimšanas datus,vārdu un uzvārdu nekad nav bijis obligati,tā vienmēr ir bijusi vecāku pašu izvēle. Manējie dzimšanas datus nemainīja,tikai vārdu un uzvārdu. Lai atrastu bio māti tev ir jāzina vinas vārds,uzvārds vēlams dzimšanas gads,datums,ja velies tad iesniegumā vari uzrakstīt ari savus pirmsadopcijas datus. Pat nezinu vai PID prasa izziņu no Dzimtsarakstu ahīva ,bet varētu būt jo tavi pases dati nesakrīt ar faktiskajiem dzimšanas datiem. Zinu,ka tāda izzina noteikti ir vajadzīga,kad iet uz slimnīcu kurā esi dzimusi lai uzzinatu laiku,svaru un citas intresējošas lietas ,kas saistītas ar tavu dzimšanu. Tikai esi gatava,ka cilvēkiem pret tavu vēlmi meklēt bio vecakus var būt ļoti dažada attieksme sākot ar ļoti pretimnākošu un beidzot ar klaji nosodošu. [i]GRIBĒTU ZINĀT,KAS,KUR UN KAD IR AR CITIEM[/i] Ja tu ar šo domā savus brāļus un māsas,tad varu teikt,ka izmainot tavus dzimšanas datus tavi vecāki tev ir izdarijusi "lāča pakalpojumu",tagad tavējiem tevi atrast ir praktiski neiespejami. :eek: Tu vinus vari meiģināt meklēt ,ja vinu dati nebūs mainiti,tad vari cerēt,uz veiksmi.:)

[b]Čello[/b] nu jā izklausās,ka nereāli,laikam pat labāk nesākt šo procesu,dzīvot tik tālāk!! par boi māti tikai zinu,kādēl mēs tikām atņemti un viss un savu vārdu un uzvārdu...nu jā,laikam tad ir lemts visam palikt guļam....tā varbūt pat labāk...

[b]dacevilne[/b] [i]nu jā izklausās,ka nereāli,laikam pat labāk nesākt šo procesu,dzīvot tik tālāk!![/i] Tas nav nereāli vajag tik ļoti gribēt un būt ļoti neatlaidīgai,tad ari viss notiksies.:) Es atradu 5 māsas un 2 brāļus,taču tas nenotika paris menešu laikā tam bija vajadzīgi gadi,vismaz manā gadījumā. Tev vispirms būtu labi atrast bio mati un no vinas dabūt kādu informaciju par pārejiem,protams ja tikai viņa būs runajama. Kā jau rakstīju ja pārējiem nav mainiti dzimšanas dati tad ir iespejams vinus atrast meklejot sākumā pa zidaiņu un bērnu namiem,meklejot pec pirmsadopcijas varda un uzvārda. Tu atceries savejos vai biji ļoti maziņa,kad jūs vinai atņēma?

neatceros neko,uzzināju 12 klasē eksāmenu laikā

Čello un Dacevilne! Saprotu, ka noteiktā vecumā Jums ir kļuvis svarīgi uzzināt par saviem vecākiem, brāļiem un māsām. Gatavojamies adoptēt dažus mēnešus vecu meitenīti . Viņai ir vecāka māsa, kas dzīvo pie vecāsmātes un mātes narkomānes. Ļoti vēlētos uzzināt Jūsu domas, kā tad ir pareizi rīkoties, kādā vecumā bērnam vajadzētu stāstīt par māti un māsu (par to, ka savlaicīgi jāinformē par adopciju, nešaubos)? Man tā šķiet nopietna problēma, ka mana bērna māsai (tā es to uztveru) ir un būs jādzīvo ļoti atšķirīgos apstākļos salidzinājuma ar māsu, pat tautības būs atsķirīgas! Vai bērns to varēs pārmest?

[b]12358[/b] es būtu gribējusi to neuzzināt nekad-tas ir dikti sāpīgi,itsevišķi,kad es to uzzināju 16 gados(9 klases eksāmenu laiks),tas bija kā auksts ūdens uz sejas! es mammai neteicu,ka zinu,tā arī klusi dzīvoju ar šo domu! Tad pienāca 12.klases eksāmeni un kautkā sanāca,ka mamma pateica,pašai to pat negribot! Nākamajā dienā bija pēdējais eksāmens-latviešu valodā-rakstīju domrakstu un pilināju asaras uz lapas! Izvēlējos tēmu-Laime,liku visu ,kas uz sirds! Vērtējums lielisks,no sliktuma ir arī labums!! Mans brālēns ar sievu ar paņēma pagājušogad divus mazus bērnus un man arī prasīja vai teikt?? Es teicu-ka nē! Bet tas arī atkarīgs no situācijas! Piemēram,es tiku atņemta!!,Kad uzzināju,tad prasīju-vai mani atdeva vai atņēma?? Jo tas jau tā ir smagi un ja tev vēl pasaka,ka tevi atdeva,tad tu jūties,kā nederīga manta! [i]Viņai ir vecāka māsa, kas dzīvo pie vecāsmātes un mātes narkomānes[/i] ja māte narkomāne,tad gan ir tā kā ir,jo es negribētu uzzināt,ka mana māte dara ko tik pretīgu! Ja meitene jūtas laimīga un viss ir labi,tad laikam nesaki! es vismaz neteiktu,tas izjauc attiecības,lai cik labas tās arī būtu bijušas

[b]12358[/b] [i] Ļoti vēlētos uzzināt Jūsu domas, kā tad ir pareizi rīkoties, kādā vecumā bērnam vajadzētu stāstīt par māti un māsu (par to, ka savlaicīgi jāinformē par adopciju, nešaubos)? [/i] Stāstot par adopciju ,lidz skolai ,māti drusku nāksies pieminēt,bet nevajag iesligt sīkumos,to kur tada bio mate dzīvo protams bērnam nav jāsaka līdz 18 gadiem,un arī tad tikai tādā situācija,ja pats intresēsies. Par māsām ,brāļiem neko nevajag stastīt,kad būs pilngadigs ja gribēs lai meklē,tā vairs nav tava atbildība. [i]Vai bērns to varēs pārmest?[/i] Bērns to tev nekad nepārmetīs,pārmet un pārdzīvo pašu adopcijas fakta slēpšanu. [s][Papildināts: 17:02:2008 13:17:59][/s] Cik esmu novērojusi,tad tiem cilvēkiem kuriem jau bernībā par adopciju ir izstastīts,lieliem izaugot par bio vecākiem un brāliem ,māsām ir ļoti maza intrese ,reti kurš meklē. Savukārt tiem no kuriem adopcijas patiesība tiek slēpta,atklajoties patiesībai sākas šoka reakcija ,kas liek darboties ir sajūta,ka neko nedarot var sajukt prātā,vismaz man tā bija. Uz laiku pazūd piederibas un stabilitātes sajūta jo bio ģimenei tu esi tukša vieta,bet pašreizējā gimenē esoša stabilitātes un drošības sajūta ir sagruvusi.:eek:

Dzīve ir komēdija tam,kas domā,un traģēdija tam,kas jūt...... [s][Paziņojums tika izmainīts: Čello, 17:02:2008 15:02:35][/s]

Paldies!!!!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
5359078