Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likums,kādreiz adoptētajiem bērniem!

Čello

Šī nav MyHeritage reklāma, bet mana personiskā, pozitīvā pieredze savu bioloģisko māsu/brāļu meklēsanas procesā.

Tātad uztaisījām, es un visi mani atrastie potenciālie bioloģiskie radinieki šīs DNS analīzes, ne tikai lai ar DNS pierādītu /kas mūsu gadījumā bija ļoti svarīgi/ mūsu ainsradniecību, bet arī tapēc, ka šīs analizes ir ļoti interesantas, jo ir redzama arī etniskā izcelšanās.

Akcijas laikā cena ir ļoti laba, vien 59$, tapēc tiešam iesaku, tā info ko viņi sniedz ir tās cenas vērta:

1.Šo DNS noteikti iesaku uztaisīt visiem jaunatrastajiem radiniekiem, jo dokumentiem ne vienmēr var ticēt, itkā viss sakrīt, bet gadās, ka tomēr ir kļūda, DNS noteiks nekļūdīgi ir vai nav māsa/brālis, kā arī būs redzams vai abi vecāki ir kopīgi vai tikai viens.

Ps.Manā personiskā pieredze uztaisot šo DNS atklājās, ka viena no potencalajām māsām tomēr nav mana bioloģiskā māsa kaut arī pēc dokumentiem itkā sakrita viss, bet nu bija pāris fakti kuri radīja šaubas, DNS to apstiprināja.

Papildināts 12.07.2019 10:58:

2. Šīs DNS analīzes būs noderīgas ja vēlaties pārliecinaties vai vecāki kuri jūs audzina ir jūsu bioloģiskie vecāki.

3. Noderēs vecmāmiņai, ja ir iekšējas šaubas, trauksme par mazbērna "īstumu". DNS parādīs ir mazbērns viņas asinsradinieks vai nav.

PS. Tiko viena mana paziņa uztaisija savam mazbērnam, jo bija iekšējas šaubas, un ziniet tiešām DNS atklāja, ka mazbērns NAV viņas asinsradinieks.

Tapēc ir labi,ka ir iespēja uztaisīt tādu DNS un cilvēkiem vairs nav jamocās gadiem ilgi neziņā un trauksmē, visu ir iespējams noskaidrot šeit un tagad!

zeltenezeltene

UnaO78
ļoti skumjš stāsts, jo arī īstie vecāki, iedodot tev vārdu un viņu uzvārdu, tevi nemīlēja un negribēja

Paldies Dievam, Chello_Vendija laikam beidzot ir atradusi mieru, jo neaardaas vairs tik loti kaa pirms 10 gadiem. Varbuut nevajag uzspiest savu viedokli kaa risinaat adopcijas jautaajumus gan beerniem, gan adoptiivajiem vecaakiem kaa vieniigo variantu, katrs pats lai izveelas, kas viniem ir pienemamaaks.

Pirmie ļoti mīl savus vecākus, ir ļoti viņiem pieķērušies. Jūtas pateicīgi, ka ir paņemti, izaudzināti , zināmā mērā idealizējot viņus . Pat domās neiedrošinās atzīt, ka arī vecāki varētu kur savā dzivē, uzskatos kļūdīties. Runā, pat domā to ko vēlas dzirdēt audžuvecāki, un ko par pareizu atzīst sabiedrība. Tā ir ļoti spēcīga atkarība, piesaiste audžuvecākiem, kura izbeidzas vien vecākiem aizejot mūžībā.

Loti tendenciozi. Neienaak praataa, ka sai kategojai nekas netiek uzspiests, ka vinji ir laimiigi un ar dziivi apmierinaati tieshi tur un taadi, kaadi ir, speejiigi patstaaviigi spriest un pienemt leemumus, vajag viniem kaut ko zinaat par biovecaakiem vai ne?

Es ceru, ka Chello_Vendija ir sakaartojusi savu dziivi un atradusi ko labaaku ar ko nodarboties kaa sie karagaajieni pret adopcijas lietaas citaadi domaajosajiem.

esenif

Interesants projekts, kurā aicināti piedalīties pieaugušie, kas bērnībā bijuši adoptēti. Šobrīd gandrīz 200 atbildes sniegtas no 13 dažādām valstīm, bet projekts turpinās.

Ar kādiem trīs vārdiem jūs raksturotu savu adopcijas pieredzi...

http://dust.homeroceron.com/community/being-adopted/?fbclid=IwAR3x_8uBlXOH8axuHPXWf7cWaKD9A3oTec6ihvSlnvHP2j-7DT09o4J0y7Y

О нас думают плохо лишь те, кто хуже нас,  а те, кто лучше нас, им просто не до нас. /Омар Хайям/

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
5359078