Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Likums,kādreiz adoptētajiem bērniem!

Čello

[b]Čello[/b] Kurā Ievas Stāstu numurā bija Tavs stāsts??? Šausmīgi žēl, ka nezināju, ka būs! Gribētos izlasīt, jo mēs arī domājam par adopciju.:)

[b]minni[/b] Mans stāsts ir publicēts "Ievas stāstos" ,kas izdoti 2007.g.27.aprīlī.Nr.9,noteikti bibliotekās ir pieejami. :)

Dzīve ir komēdija tam,kas domā,un traģēdija tam,kas jūt......
[b]Čello[/b] Paldies!:)

Jau kaadu laicinju atpakalj uzzinaaju, ka mana mamma paaris meeneshu vecumaa ir adopteeta. Preiljos. Bio maati sauca Viktorija un teevu Ēriks...Uzvārds - Rubeņi, vismaz mātei... Mamma vinju s nemeklēs, bet man gan tik ljoti gribētos zināt kas ir mani iistie vecvecāki...kaut vai redzēt viņus...Zināt iemeslus...jo tai Viktorijai bija tikai 19 gadi, kad mamma piedzima. Tagad 62..63.. Bet laikam jau man izredzes mazas, un negribas arii visu celt augshaa, lai mammu nesaapinaatu!

Dzīve tomēr IR skaista!

aijuxs_z

. Bio maati sauca Viktorija un teevu Ēriks...Uzvārds - Rubeņi, vismaz mātei... Mamma vinju s nemeklēs, bet man gan tik ljoti gribētos zināt kas ir mani iistie vecvecāki...kaut vai redzēt viņus...Zināt iemeslus...jo tai Viktorijai bija tikai 19 gadi, kad mamma piedzima. Tagad 62..63..

Ja tev ir zināmi vecvecaku vardi ,uzvārds,tad nebus gruti atrast ja tik vini dzivo pašlaik Latvija.

Varbūt parunā ar mammu par šo,un ja vina ir gatava rakstīt iesniegumu PID,tad ziņas pec likuma ir vinai jadod,tas būtu vienkarsak neka tev pašai tai birokrātijai lauzties cauri.

Lai mamma uzraksta iesniegumu uz sava varda,bet tālāko tu vari uzņemties uz sevis,ja vina nevēlas lai netiekas ar savu bio māti,bet tu savu vecmamiņu vari apciemot.

Čello
es nesaprotu vinu laietu...zinu mammas vardu uzvardu un pat personas kodu,jo esmu tikusi pie adopcijas pipira ar piedzimšanas datiem. vecaki kas mani uzaudzinaja paņema mani 16 dienas vecu no dzemdibu nama....man bail par to-vai mamma (bioliģiskā) gribēs mani satikt tāpat kā es viņu...Jo itkā jau tā situācija bijusi tada ka atteicās jo biju 4. berniņšun vīrs pameta-nevarēja uzturēt...Sajuta man ka mīlēja mani gaidot un tagad ir sajuta ka v ajag uzmeklēt....bet ja nu ar to kļūst sāpīgāk mums abām... pēkšni uzrodas 23 gadus veca meita ar 2 berniem un vīru.... uzreiz ar bagāžu....nezinu bail,bet gribas...tuvojas maijs-mana dzimšanas diena un ir sajuta ka kautkas takā velk pie viņas....vai arī tikai iedomas... :(

http://b3.lilypie.com/vdFGp2.png
http://b2.lilypie.com/Fh4vp2.png

moonlaidy

...zinu mammas vardu uzvardu un pat personas kodu,jo esmu tikusi pie adopcijas pipira ar piedzimšanas datiem.

Ja visu šo zini,tad droši caur PID vari sakt meklēt,un atradisi ļoti atri.

Tacu ir viens bet..ja iesi caur oficialo ceļu PID vinu atradis,un aizsutis vinai vestuli,ka tu vinu meklē,un tad ja vina gribes vina varēs tev aizrakstit....

Tici man vina tev pati nekad neatrakstīs,tu veltigi gaidisi,un ne jau tapec,ka vinai tu neintresētu,bet gan tapēc,ka vina no tevis baidās ,jo tu esi ka atgadinājums viņas pagātnei,un ka vistiešākais soģis vinas netīrajai sirdsapziņai.

Tapēc centies atrast vinu caur pazišanos PID vai ss.lv,un panem viņu uz sitiena ,tā teikt noliec vinu fakta prieksā.{#}

bail par to-vai mamma (bioliģiskā) gribēs mani satikt tāpat kā es viņu..

Pašlaik ir svarigi,ka TU velies vinu satikt,kā tās attiecibas izveidosies tālāk to nekad iepriekš nevar paredzēt....

Vēl man tev ieteikums,centies visā tani pasākumā ielaist pec iespējas mazāk emociju,neuzticies vinai lai kādus attaisnojumus vina savai ricibai tev stāstitu.

Vispirms izdomā ko tu pati no šīs satikšanas gaidi,izspēlē domās dažadas situācijas,lai neapjuktu ja viss neiet ka iecerets.

Jo itkā jau tā situācija bijusi tada ka atteicās jo biju 4. berniņšun vīrs pameta-nevarēja uzturēt..

Tātad tev vēl ir māsas,braļi kurus noteikti vajag atrast,un tur tev sarunas ar tavu bio māti ļoti var palidzēt.

Vsmaz manā gadījumā atrastie brali un māsas bija tas vērtigākais guvums ,visā šinī pasakumā,un mums ir ļoti zēl,ka tik daudzi gadi zaudēti nepazīstot vienam otru...

..Sajuta man ka mīlēja mani gaidot un tagad ir sajuta ka v ajag uzmeklēt....bet ja nu ar to kļūst sāpīgāk mums abām... kautkas takā velk pie viņas...

Ja ir tāda sajūta,tad noteikti vajag meklet un nenolaist rokas pie pirmajām grūtibām,saņemies drosmi un uz priekšu.

Ar to,ka būs sapīgi tev jareiķinas,bet tā lielakā sāpe un drusku ari šoks ir tikai pirmaja reizē,vēlāk pieradisi pie situacijas un viss aizies.

. pēkšni uzrodas 23 gadus veca meita ar 2 berniem un vīru.... uzreiz ar bagāžu...

Šim nu apsalūti nav nekādas nozīmes.

Labi ja vīrs tevi atbalstītu meklešanas pasākumā,bet bernus gan tur labāk, vismaz sakumā, ieksā nejauc.(nerādi vinai).

Lai tev veicās,ja nu kadas neskaidribas vari droši rakstīt šeit vai uz manu @,ja varešu tad palīdzēšu ar padomu!{#}

Gribētu uzzināt Tavu e-pastu vai kādu citādu kontaktu, lai varētu ar Tevi sazināties, protams ja Tev nav nekas pret. Gribētu Tev uzdot pars jautājumus. {#}

papaija12

Mans e-pasts,priedes@sveiks.lv

Raksti droši,ja varēšu palīdzēšu!{#}

Paceļu!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
5359078