Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas ir atopiskais dermatīts u.c.

dadzz

Varbūt skanēs jocīgi, bet manam puišelim nu jau gandrīz divgadniekam arī izteica šādu diagnozi, bet mēs ļoti veiksmīgi tikām galā ar to vienkārši izslēdzot no ēdienkartes ēdienu kas izraisīja alerģiju, jocīgi tādēļ kad mums ļoti neparasta alerģija - no biezpiena, no siera un citiem piena produktiem nav, kolīdz sākām neēst biezpienu, neviena pleķīša uz sejas vairs nav:rolleyes: Varbūt pēc iespējas jāizslēdz no ēdienkartes alerģiskie produkti, vai arī jāmaina vide ja alerģija no putekļiem vai ziedputekšķiem:confused: Jā un mums arī sākumā izrakstīja Zirteksu:yes: [b]dadzz[/b] manuprāt jāsāk ar stingru diētu, nosakot kurus produktus lietot kurus nē, sāc pierakstīt visu ko ēd, un tad arī varēsi saprast kas un kā :rolleyes:


Arabella

[b]Dorotija[/b] [i]reāli pret to nekādas smēres,zāles nepalīdz,[/i] Skaitās, ka a.dermatīts ir "iekšā" visu laiku, bet izpausmes uz ādas var veiksmīgi likvidēt.


[b]http://www.freewebs.com/juunijs2006/paliidzeesimzanei.htm [/b]
[u] 2 – 4% no visiem zīdaiņiem un bērniem slimo ar atopisko dermatītu. [/u] [u]Pusei visu zīdaiņu atopiskā dermatīta radītās ādas izmaiņas pazūd pirmo divu dzīves gadu laikā. Apmēram 20% bērnu slimība atkāpjas pubertātes periodā. [/u] Paliek "laimiigie" 30%, kam ar sho kaitii jaasadziivo visu atlikusho muuzhu;) Taa kaa atopiskais dermatiits ir gan man, gan manai mammai, gan manai vecmaaminjai, iipashi neceru, ka mana meita iekljuus 70% starpaa. Bet sadziivot var:yes: Maksimaali jaauzmanaas ar sadziives kjiimiju, kosmeetikas produktiem, eedienkarti. Un jaacenshas ieguut sirdsmiers visaas dziives jomaas:laugh:


[img]http://foolstown.com/sm/dog.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Manai meitai arī ir atopiskais dermatīts., uzradās 2,5 gadu vecumā. Nezinu, kas ir meitas alerģiskie produkti, jo analīzes neko neparāda, piena produktu nelietošana arī nedeva nekādus rezultātus. Smērējam krēmu, kas mīkstina ādu, veļu mazgāju ar šķidro MIni Risk. Zirteksu un citus antihistamīna līdzekļus nelietoju.


Nekāp uz akmens, tas var izrādīties kāds paklupis draugs

A kapēc Tavegilu neiesaka ?


Ņem vērā-pagātne-tās ir atmiņas,nākotne-tā ir iztēle.Šis brīdis tā ir mana dzīve!Tas maksimāli jāizmanto!
[b]ina32[/b] Pirmajaa lapaa otrais komentaars. Veel siikaaku info vari dabuut pie kaada medikja.


[img]http://foolstown.com/sm/dog.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
runcuks
[b]laimiite[/b] Manam puikam precizi tani pasha vecuma uz rudens pusi, pedejas paris dienas izskatas, ka jo aukstaks laiks, jo sliktak, ari nav izdevies atrast vainigo produktu.

Es neesu vienīgā. kāds atvieglojums :gigi: Bērnībā it kā bija alerģija no mannā putras un zemenēm. bet nu nekas īpašs. kopš pirmās klases katru septembri uzmetās briesmu lietas virs lūpas un pēdējos gadus pienākot aukstam laikam mokos ar izsitumiem uz vaigiem un plaukstu virspusēm. Esmu izmēģinājusi daudz. Nezinu cik simtus iztērējusi ārstiem un smērēm, tabletēm. bet nu tas palīdz labākajā gadījumā uz pāris dienām. ļoti slikti uz manu dermītu iedarbojas ūdens (labprāt nemazgātos nemaz) un lielveikalu gaiss. šogad profilaksei dzeru Zirteku, it kā pagaidām nav traki. bet aukstums tuvojas un mani pārņem bailes! :mad: vēl ļoti labi palīdz hormonu smēre Elocon, bet nu uz sejas neriskēju likt. pat rokās izdedzina baltus pleķus. nav man alerģijas no ēdiena. tikai no rudens, ziemas un stresa! Vasaras pirmajos saules staros viss pazūd kā nebijis! :rolleyes: Turamies! :up:


http://b2.lilypie.com/JL8-p2.png
[b]hophop[/b] Nu labi , nav šī paaudzes medikaments , bet kāds no tā sliktums ? Tas ka miegs nāk ? Mums dr. pat neko citu nav ieteikusi. Bija neirodermatīts mazajai uz kala. , nu tieši tavegilu ieteica.:rolleyes:


Ņem vērā-pagātne-tās ir atmiņas,nākotne-tā ir iztēle.Šis brīdis tā ir mana dzīve!Tas maksimāli jāizmanto!

[b]ina32[/b] Blaknes lielaakas, tas pats tevis piemineetais miegainums. Gan jau arii sastaavs jaunaakajai paaudzei skaitaas labaaks.


[img]http://foolstown.com/sm/dog.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
5549799