CELIAKIJA II

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]zich[/b] [i]tās START arī ir krievu ražojuma[/i] ja godīgi, tad nosaukumu nezinu, bet vispēr viņas ir lētais variants - caurspīdīgajā pakā ar sārtu etiķeti


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]

Varbūt arī, ka končās esošais spirts ir bez glutēna, bet vismaz Laimas končas tik un tā ir nedrošas. Ebela jau mums sen teica, ka Laimas končām tiekot izmantoti milti, lai pielīmētu šokolādi pie pārējās masas, bet es tā īsti tam neticēju, jo speciāli izārdīju vairākas dažādas konfektes un neko tādu nemanīju, līdz vienā nejaukā reizē nejauši pamanīju, ka tiešām starp šokolādi un pildījumu ir kaut kas aizdomīgi balts. Pastāv jau protams cerība, ka tie ir, piemēram, kartupeļu milti, bet ņemot vērā to, ka Laima neatbild uz e-pastiem, šāda iespējamība laikam gan ir neliela. :( Pastāstiet, kādi jums ir rezultāti, tiem, kuriem ir bijušas atkārtotās biopsijas. Mēs gadu bijām ievērojuši diētu, bet biopsijā uzlabojumi neparādās. (Tās končas tik daudz neēdām, lai būtu tik slikti.) [s][Papildināts: 01:02:2007 20:59:44][/s] Par kelogsiem te iepriekš bija pozitīvas atsauksmes par Krievijā ražotajām Kuzņec pārslām. Tikai nezinu, kur tādas var dabūt. Glutano dārgās ar lāci arī sen nav redzētas veikalos.

IvetaZ Zich Vai lielveikalos Viņas ir? Maximā šodien neredzēju.

[b]odziņa[/b] Jāmeklē, kas dzīvo pierobežā, jo mums no Krievijas atveda tādu nemērā lielu maisu ar kukurūzu nūjiņām:gigi: aizgāja uz URRĀ, bet patreiz gan laikam vairs negrib redzēt. Bet tās kukurūzu pārslas nav gadījumā Baltkrievu? :confused:


spulga Nevar jau arī zināt ko bērns ēd kad vecāki nav klāt,mana meita iet trešajā klasē,protams tiek dota arī kabatas nauda skolā launagam un tt.Ir jau arī pārkāpumi.Skolā pusdienām piemēram zupām buljona kubiņi klāt.kādreiz pa retam apēd kafeinīcā gaļas salātus,tur jau arī majonēze klāt nav Spilvas droši vien utt.

Nav man tagad mājās to pārslu, ja veikalā dabūšu uzrakstīšu ražotāju - pērku parasti ELVI veikalā. Kukurūzas nūjiņas tagad mājās stāv paciņa optimal līnijas no maximas tāda balts ar dzeltenu paka - sastāvā nav nekā slikta.


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
Sveikas, viedās! Tikko dabūju kobras atbildes - virspusējs duodenīts ar 25 % subatrofiskām pazīmēm. Vai tas nozīmē, ka ir celiakija un sēdēsim uz diētas? (asins analīzēs anti gliadīns IgG - 18; endomīzijs - neg.;transglutamināze norma). Zinu, ka jūs neesat Dr., bet noteikti ziniet par mani vairāk. Pie Egītes tikai 12.02.tieku.

[b]odziņa[/b] Par buljona kubiņiem skolā Tev taisnība! :yes: Bet visādi citādi manējais neko pa kluso nečiepj un ir ļoti apzinīgs. Esmu par to pārliecināta. Mums ir tā, ka rezultāti atkārtotajā biopsijā ir pat sliktāki nekā pirmajā. Nesaprotu, kā tā var būt!? Ja agrāk ēda maizi uz nebēdu un bija labāk, un tagad no dažiem buljona kubiņiem un končām ir sliktāk, tad rodas šaubas par diētas lietderību. Vai Tavai meitai arī atkārtotā biopsija bija slikta? [b]Sincux[/b] Par asinsanalīžu rādītājiem no galvas neatceros, bet šķiet, ka IgG 18 ir gana liels. Katrā ziņā 25% subatrofētās bārkstis diezgan skaidri norāda, ka celiakija ir un būs jāievēro diēta. Bet tas nav tik grūti, kā sākumā izklausās. ;)

spulga mums vēl nav bijusi atkārtotā biopsija. Ja lietojat vitamīnus katru dienu tad kādus?Vai bez glutena?


[b]odziņa[/b] Mēs lietojam zivju eļļas kapsulas (Futura 500) un Noni sulu, par kuru te (ārstnieciskā uztura sadaļā) ir aizsākušās diskusijas. Reizi pusgadā izdzeram Magne B6 (ampulās). Vēl mums ārsts ieteica lietot kalciju, bet ar to gan mums ir problēmas. Nevaru iemānīt puikam - spļauj ārā un viss. Bet no kalcija tabletēm esmu atradusi pagaidām divas, kas ir bez glutēna (Osteonorms un Futuras kalcijs). Garšīgie brīnumbērna robotiņi nav celiakiešiem vēlami (noskaidroju, zvanot ražotājiem).

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
5743496