CELIAKIJA II

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Spulga Tā!!! A mēs lietojam citu kalciju.Man pat neienāca prātā ka tur kaut kas nevēlams varētu būt.un pēc gada ilgas lietošanas bijām pārbaudīties,daktere brīnijās kāpēc šis negrib uzsūkties(lietojām kopā ar d3 vitamīnu) Mēs vakar pierakstījāmies pie homeopātes Jokstes,gan tikai uz jūniju.Mani ieinteresēja muskuļu tests.


Biju veikalā - tās pārslas ir firmas KUNCEVO glazētas kukurūzas pārslas - sastāvs: kukurūzas putraimi, cukurs, sāls Tās ir vienas no lētākajām un ļoti garšīgas:ok: No vitamīniem, kad es atceros mēs lietojam: zivju eļļu, osteonorms500 ar apelsīnu garšu un Echina-Zink C-vit Cherry(tas ir ar dabīgo C vitamīnu):) [s][Papildināts: 03:02:2007 11:09:24][/s] ā un vēl Mārcis dzer Ferroglobīnu, jo pazemināts hemoglobīna līmenis


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]spulga[/b] [i]Pastāstiet, kādi jums ir rezultāti, tiem, kuriem ir bijušas atkārtotās biopsijas. Mēs gadu bijām ievērojuši diētu, bet biopsijā uzlabojumi neparādās. (Tās končas tik daudz neēdām, lai būtu tik slikti.)[/i] manai meitai pirmā biopsija bija 1,5 gadu vecumā, tagad 6 gadu vecumā beidzot bija atkārtota. lai arī aina neesot ideāla, bet esot manāmi uzlabojumi (sīkumos dr neko neteica), tas viss neskatoties uz to, ka pēdējos 2 gadus meita ik pa laikam noēd kādu parastas maizes šķēli un pārkāmumi laikam ir visu laiku. [b]odziņa[/b] [i]Ja lietojat vitamīnus katru dienu tad kādus?Vai bez glutena?[/i] manuprāt multivitamīniem vispār nav lielas jēgas, jo tajos ir salikti visi vitamīni no A līdz Z, kaut arī šādā mišungā lielākā daļa no tiem nemaz neuzsūcas. apmeklējam homeopātu, kurš nosaka, tieši kuri vitamīni un minerālvielas mietai vajadzīgi, tos tad arī lietojam.


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
[b]odziņa[/b] Var jau būt, ka Jūsu kalcijam nav nekāda vaina. Jāpalasa sastāvs un jāpapilina ar jodu. Homeopātiem ir savas kalcija bumbiņas (bez glutēna). Liekas apbrīnojami, ka no tām dažām mazajāmn bumbiņām var būt pietiekami. Bet laikam jau tas kalcijs uzsūcas labāk. [b]zich[/b] Paldies par atbildi! Tu apstiprināji manas aizdomas, ka no tiem dažiem nelielajiem pārkāpumiem nevarētu būt TIK slikti. (Pašsajūta gan viņam ir labāka nekā pirms diētas). Pat nezinu , ko tagad iesākt! :( Slīcējs ķeras pie salmiņa - es laikam sākšu izmantot dažādas alternatīvās ārstniecības metodes.


Spulga Tieši tā,galvenais ir pašsajūta.Un man ģimenes doks teica ka biopsijā paņem mazu daļiņu no bārkstiņām un tad zem mikroskopa pēta un novērtē cik procenti ir subartrofēti to bārkstiņu.Un kā nu kurš to novērtē, vienam varbūt izskatās 50% a otram 70% tā kā tas viss nemaz nav tik precīzi.Nu tā man teica???Un vēl viņas daļēji noārdās arī no antibiotikām un vēdera vīrusa(var būt kaut kas tāds jums nesen bija?)

:):):) Sveikas! Nu nezinu, kā ar tām bārkstiņām, bet manam puikam regulāri bija atrofētas un subatrofētas( 50%)...tik un tā tika nozīmēta provokācija pēc 3,5 gadu diētas ievērošanas. Un ārsts skatoties biopsijas atbildēs teica- so-so, varētu būt celiakija, varētu nebūt! Laikam jau atkarīgs no ārsta. Katram ārstam sava pieeja...

Mums bija 40% vidējas pakāpes atrofija, bet tagad ir 60% augsta pakāpe. Vīrusi nekādi nav bijuši. [b]Merja[/b] Ko Tavs ārsts teica, kas tad tas ir, ja nav celiakija?

[b]spulga[/b] [i]Homeopātiem ir savas kalcija bumbiņas (bez glutēna). Liekas apbrīnojami, ka no tām dažām mazajāmn bumbiņām var būt pietiekami. Bet laikam jau tas kalcijs uzsūcas labāk.[/i] a es savai lielajai nemaz kalciju nedodu. analīzes uzrāda, ka ir normā, kaut piena produktus viņa lieto ļoti maz, jo nedzer ne pienu, ne kefīru, neēd ne biezpienu, ne jogurtus, vienīgais laikam sieru lieto. homeopāts arī izrakstīja tikai graudiņus viņas sausajai, jūtīgajai ādai. [b]Merja[/b] [i]Katram ārstam sava pieeja...[/i] :yes::yes::yes:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
Klau,m bet vai celiakijas slimnieki var lietot uzturaa auzas?


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_800.gif[/img]

[b]zich[/b] Ar kādām analīzēm jūs pārbaudāt, vai kalcijs ir pietiekami? Mums ir tikai kaulu vecums ar rentgenu pārbaudīts. [b]Madalena[/b] Latvijas ārstu viedoklis ir NĒ, bet citur Eiropā ir izplatīts uzskats, ka JĀ, un celiakijas slimnieki, lietojot uzturā auzas, ataudzē savas bārkstis. Kas to lai zin kā tur ir īstenībā! :confused: Es visu laiku pieturējos pie uzskata, ka auzas nedrīkst, jo manam puisim tieši pēc auzām bijušas vislielākās vemšanas, taču tagad, kad diētas rezultātā mums bārkstis vispār nav ataugušas, sāku domāt vai mūsu gadījumā tam visam vispār ir kāds sakars ar uzturu.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
5743496