CELIAKIJA II

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Spulga Rengenā to var arī neievērot,bet mums ievēroja un aizsūtija pārbaudīt kaulu blīvumu(līdzīgi kā rengens) tur arī konstatēja ka kaulos kalcijs ir par maz.Arī nododot urīna analīzes(diennakts urīnā) var redzēt ka kalcijs skalojās ārā.Ar tām auzām tiešām ir tā dzirdēts ka citur tās lieto.Man rados ir pazīstams viens doks,kurš stažējies ārzemēs(cittautietis) kurš tagad strādā Latvijā.Viņš brīnās ka Celiakija ir reta slimība bet pie mums viņu diagnozticē ļoti bieži.


Mums vispār tagad visādas analīzes utt sakarā ar provokāciju un celiakiju... tāpēc pagaidām neko negribu rakstīt, kamēr atbildes nava un kamēr vēl ārsts nav teicis gala vārdu. [b]spulga[/b] Un ārsts arī pateica, ka jāgaida visādas analīzes un tad tik teiks un spriedīs. Asins analīzes ira labas. Bet nu mans viedoklis, ka bērnam pēc 9mēn provokācijas ir pēkšņi palicis slikti...kaut gan apmēram pusgadu jutās labi. Un tā arī pateicu ārstam, ka ja nav celiakija, tad jāmeklē kāpēc bērnam slikti. Kad nu būs zināms, kas un kā tad jau uzrakstīšu! [s][Papildināts: 04:02:2007 20:49:19][/s] Man mājās ira buklets par Celiakiju somu valodā, un tur ira tā, ka auzas pakāpeniski var sākt ēst, un tad ira jēseko līdzi vai nepaliek slikti, ja nepaliek, tad var lietot, bet nu ne katru dienu. Bet nu Latvijā saka, ka nevar. Un arī tāpēc nevar lietot, jo nav tīru auzu. Nezinu, kā lai pareizi uzrakstu, bet nav tāda ražotne, kur ražotu tikai auzas, parasti tur ira arī milti klāt. Tamdēļ Somijā ira nopērkamas ''tīrās'' auzas, kuru ražošanai milti klāt netiek.:gigi:

[b]Merja[/b] [i]Un arī tāpēc nevar lietot, jo nav tīru auzu. Nezinu, kā lai pareizi uzrakstu, bet nav tāda ražotne, kur ražotu tikai auzas, parasti tur ira arī milti klāt[/i] To mums eglīte tieši teica, ka auzas rūpnieciskā ceļā tiek inficētas:yes:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
vai mannā putru var? Un kādu jogurtu jūs esiet atradušas, ka var dot saviem bērniem?


[b]liega[/b] [i]vai mannā putru var? [/i] noteikti nē


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]spulga[/b] [i]Ar kādām analīzēm jūs pārbaudāt, vai kalcijs ir pietiekami? Mums ir tikai kaulu vecums ar rentgenu pārbaudīts.[/i] ģim doks ņēma gan asnins gan urīna analīzes, nezinu tieši no kurām izsecināja. to kaulu blīvumu gan neesam pārbaudījuši. [b]Madalena[/b] es arī esmu lasījusi, ka auzas glutēnu nesatur, bet tīras auzas pie mums nopirkt nevarot [s][Papildināts: 05:02:2007 11:07:51][/s] [b]liega[/b] [i]Un kādu jogurtu jūs esiet atradušas, ka var dot saviem bērniem?[/i] bio lakto. tikai ne to jauno, kas ir ar kaut kādiem mušļiem vai tml.


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
Liega Mannā putras vietā mēs vāram kukurūzas putru.Manai meitai garšo,mēģināju arī prosas putru vārīt tā nevisai garšoja.Jogurti mums negaršo tāpēc nav aktuāli,bet liekās ka piensaimnieka Zilonīša sērijas jogurti un kremi varētu būt.Jāmeklā tādus jogurtus ar kukurūzas cieti. [s][Papildināts: 05:02:2007 13:05:32][/s] Gribēju vēl uzjautāt Ko sevī ietver AUGU TAUKI? Vai zem tā arī nevar būt celiakiešiem kas nevēlams???

[b]odziņa[/b] [b]liega[/b] ļoti līdzīga mannā putrai sanāk putra, kuru vāra no kafijdzirnaviņās samaltām rīsu pārslām, piemaļu v\ēl klāt drusku griķus un sanāk veselīgāk :D


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
zich Tu domāji tieši rīsus samalt,vai ir tādas rīsu pārslas? Un ja piemaļ klāt griķus vai nesanāk tā putra pelēka? Šitais būs jāizmēģina.Kaut gan bieži jau man meita tās putras negrib,bet pa retam dažādībai tīri labi.Vai no šitā debesmannā nevar uzkult??:D


[b]odziņa[/b] [i]Tu domāji tieši rīsus samalt,vai ir tādas rīsu pārslas?[/i] ir tādas herkulesa rīsu pārslas - tās tad arī maļu, parastos rīsus neesmu mēģinājusi. [i]Un ja piemaļ klāt griķus vai nesanāk tā putra pelēka? [/i] griķu pārslas lieku mazāk kā rīsu un nesanāk tumša tā putra. [i]Vai no šitā debesmannā nevar uzkult??[/i] neesmu mēģinājusi, bet bubertu gan :ok:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
5743496