CELIAKIJA II

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]Mamma[/b] Jaunais veikals atrodas Maskavas ielā 108/110 Tālr.67222248. Pietura pie Diagnostikas centra. [b]IvetaZ[/b] Te uz reklāmas lapas rakstīts ka daudzi šo ražotāju produkti piemēroti arī tiem,kuri nedrīkst uzturā lietot pienu un olas,soju un riekstus.:) Tur minēti 3 ražotāji Schar, Organ(Austrālija). Farmo (itālija), Glutāno nav minēts,mani tas priecē jo meitai no glutāno negaršo nekas ,pat spageti makaroni galīgi lipīgi un glumi.Bet visās aptiekās tieši glutāno piejams visur.:mad: [s][Papildināts: 04:04:2007 12:08:15][/s] Es pērku parasto kakao (krievu ražojuma) sastāvā rakstīts kakao un mājās taisu ar pienu.Tos kakao dzērienus importa jau noteikti nevar. Bet vai tas krievu kakao pulveris tiešām tīrs protams nevar zināt,Ar jodu pārbaudot jau ar neko nevarēs saprast,kaut neesmu nemaz mēģinājusi.


par to kakao:centraltirgu ir stendins-bilogiska partika(galas pavilj.) tur nopirku tiiru kakao,bet siicim ta nevisai.mes tikai 2menesus uz dietas,pasi taisijam dargas analiizes-visas kaa viena ir idealas,pat ne mazaako aizdomu.peec ''kobras'' arii atbilde bija-tas jums var buut no miltiem,peec viirusa,no piena.jo vairak iedzilinos,jo mazaak saprotu.

Pierakstījušas tik daudz, ka pusdiena pagāja, kamēr izlasīju, brīžiem gan pārbraucu ar acīm pāri.:gigi: Mums drusku problēmas sāk rasties. Bieži sāp vēders, pūšas nenormāli. Vai tiešām kaut kas tiek b/d dots, ko nedrīkst? Vai arī kaut kam, ko parasti ēdam, sākuši miltus gāzt klāt? :dontlike: Ko jūs dodat vēdersāpēm. Mēs sākām dzert Pangrolu pēc Marksas norādījumiem. Par to radio raidījumu un šokolādi. Man kaut kā likās, ka viņa nesaprata, par ko ir runa. :( Gribēju mājas lapā paprasīt, bet tā tikai gatavošanas stadijā. Atradu internetā bezglutēna alu :gigi: Mums tas aktuāli, jo tētis reizēm mājās dzer alu. :gigi: piemērs taču no vecākiem jāņem. Mazā māsa sāk spekulēt ar neēšanu (viņai nav celiakijas). Ja lieku kaut ko ēst, kas negaršo, tad atskan - Es taču tādu nedrīkstu. ;)

[b]odziņa[/b] [i]Te uz reklāmas lapas rakstīts ka daudzi šo ražotāju produkti piemēroti arī tiem,kuri nedrīkst uzturā lietot pienu un olas,soju un riekstus.[/i] :yes::yes::yes: bet tieši tas produkts to pienu satur:( es jau esmu izpētījusi gan interneta saitus, gan arī produktu grāmatiņas no šīm firmām un esmu sev atķeksējusi produktus, ko mēs varam un ko nē Mārcim ļoti garšo Schaer cepumi ar šokolādes pildījumu. Un vēl mēs tagad bijām nopirkuši to sana victoria maizi - Mārcis negrib, kad šorīt atkal maizīti prasīja un rāda uz kasti, kur mums parasti viņa produkti stāv teicu ka šovakar nopirksim viņam maizīti - cik mans puisītis par šo ziņu bija priecīgs:eek::eek::eek::rolleyes: [s][Papildināts: 04:04:2007 13:15:59][/s] [b]suksene[/b] [i]Mazā māsa sāk spekulēt ar neēšanu (viņai nav celiakijas). Ja lieku kaut ko ēst, kas negaršo, tad atskan - Es taču tādu nedrīkstu[/i] Mums taspats - Mārcis saka, tur krējums vai milti - Mārčuks to nedrīkst:rolleyes: Vai arī ja ļoti garšo un negrib ar brāli dalīties, tad saka - to Gustavam nedrīkst, sāpēs punčuks:rolleyes::gigi:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]

[b]odziņa[/b] [i]jo meitai no glutāno negaršo nekas [/i] manējai no glutano garšo tās vafeles ar citronu pildījumu (man arī starp citu), vizard cepumiņi un sāļie klinģerīši. makaroni tiešām glutano tādi ne visai, vai arī es viņus nemāku izvārīt. [i]Es pērku parasto kakao (krievu ražojuma) sastāvā rakstīts kakao [/i] nu tā jau ir rakstīts visiem parastajiem kakao, bet garantijas, ka tur nav piešauti milti klāt nav nekādas. tapēc kādreiz ieteica pirkt dārgo šokolādi, jo ir cerība, ka pārdodot pa dārgo izmanto tīras izejvielas, bet pēc emīla gustava šok spriežot, uzticēties tam nevar :( [i]Mazā māsa sāk spekulēt ar neēšanu (viņai nav celiakijas). Ja lieku kaut ko ēst, kas negaršo, tad atskan - Es taču tādu nedrīkstu[/i] [i]Vai arī ja ļoti garšo un negrib ar brāli dalīties, tad saka - to Gustavam nedrīkst, sāpēs punčuks[/i] :gigi: viltnieki tādi :laugh:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
[b]edu[/b] [i]kapēc jātaisa tā kobra, ja jau īstenībā viņa pat nenosaka celiakiju.[/i] kā tā? biopsija taču visprecīzākā. es gan arī gribu zināt par datordiagnostiku un analīzēm, kaut arī domāju, ka tam nav jēgas, ja tiek ievērota diēta, viss taču būs labi un tāpēc neobjektīvi!?! :spy: un vispār par provokācijām es domāju tikai sliktu, neļautu to savam bērnam, tik riskanti taču. negribās jau atkal par to rakstīt, bet kā atceros, ko salasījos par onkoloģiju risku, nu nē :dontlike: [b]odziņa[/b] paldies par info par kakao, skaidrāks gan diži nekļuva, bet nu.. :rolleyes: [b]IvetaZ[/b] jā, tās bumbiņas bija glutano. žēl gan, ka nebūs vairs :( mums ar Glutano tīri labas attiecības bija, daudz kas garšoja [b]jaunpienaceja[/b] paldies par info, negribās gan uz Maskačku braukt, bet būs jāsaņemas :D tas ir super, ka rodas tādi veikaliņi:) __________________________ ........ es joprojām bažījos par savējās to galvas sāpēšanu, nav vēl kādam pieredze, kad bērnam bez iemesla pasāp galva? nu, kad nav slims, kad nav temperatūra utml.. :rolleyes:

[b]huanita[/b] [i]žēl gan, ka nebūs vairs [/i] Nu nezinu, šodien braukšu uz aptieku pēc maizes, tad vēlreiz palūgšu noskaidrot par tām bumbiņām [i]es joprojām bažījos par savējās to galvas sāpēšanu, nav vēl kādam pieredze, kad bērnam bez iemesla pasāp galva? nu, kad nav slims, kad nav temperatūra utml.. [/i] arī agrāk nav galvu situsi? man bieži sāpēja galva bērnībā, bet man ir bijuši smadzeņu satricinājumi.


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
Tiko zvanīju uz to veikalu jauno Maskavas ielā.Būs tur arī Glutāno produkcija.(Kam garšo) Būs jāaizbrauc ievērtēt:)

bet ziniet - es te pastudēju medicīniskus rakstus par celiakiju visādos .com un teikšu, ka laikam tomēr piekritīšu vīra kungam, ka neļaušu savam bērnam to kobru taisīt. Nu i nafig. Ā - un LV asins analīzēs nosaka tikai 2 tos rādītājus. Pasaulē - 4us. Es labāk izvēlos otru variantu - 2 mēn. diēta un skatās ir vai nav uzlabojums- ja ir uzlabojums, tad seko 2 gadu diēta, savukārt ja nav uzlabojums, tad diagnoze atkrīt. Pēc divu gadu diētas atkal tur skatās visus uzlabojumus utt un ja tad nepieciešams, tad vajag to kobru, bet tikpat labi - nevajag. [s][Papildināts: 04:04:2007 19:01:20][/s] [i]Parunā ar vienu, otru netradicionālo ārstu, neiesaka atkal taisīt kobru narkozē. [/i] man neieteica ar, un ne tikai narkozes dēļ. Vīrs vēl salasījās int. vispār kategoriski pret. Katrā ziņā LV ir tālu no pasaules šinī ziņā un arī pasaule no skaidrības par celiakiju...:rolleyes:


Mums pēc gada provokācijas asins analīzes bija labas, i tās ko uz Beļģiju sūta, i vietējās, tās kuras pa velti , i vietējās, tās kuras pa maksu. Nu tikai Hemoglobīns bija slikts, bet tā arī ir viena no celiakijas pazīmēm. FGS bija 50% atrofija, bet tā viņam bija arī pirms tam...bet savādāk palika slikti, i locītavu sāpes, i ādas problēmas, i vēdera sāpes, un sākās arī galvas sāpes, arī problēmas ar vēderizeju. Ar garumu gan vienmēr ir bijis labi. Tieviņš gan! Un tagad pēc provokācijas ir slikti, nezinu cik ilgs laiks paies kamēr viss normalizēsies.:eek:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
5743496