CELIAKIJA II

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]huanita[/b] Vakar uzjautāju aptyiekā par bumbiņām - nākam trešdien varētu būt atbilde


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]

[b]Lambad_de_lux[/b] Jauki, ka ir vēl kāds, kas atsakās no kobras. Citādi es jūtos, kā baltais zvirbulis. Neviens man nepiekrita. Arī es pēc pasākumiem ar meitas celiakiju esmu sapratusi, ka "LV ir tālu no pasaules šinī ziņā un arī pasaule no skaidrības par celiakiju..."

[b]edu[/b] bet tapēc es lūdzu tavu atbildi uz dažiem jautājumiem. ir jau labi, ka tu esi gudrāka un centies pasargāt savu bērnu no visa sliktā. bet es arī labprāt pasargātu savējo, tik neesmu tik gudra kā tu. būtu jauki, ja padalītos ar savām zināšanām, nevis kaut ko nekonkrētu ierakstītu i viss :confused:


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
"Par to radio raidījumu un šokolādi. Man kaut kā likās, ka viņa nesaprata, par ko ir runa" - man arī tieši tāpat likās. Manuprāt viņa domāja, ka pašai šokolādei ir klāt lipeklis (nevis viņi liek klāt miltus). Interesanti arī ka uz jautājumu, kas ir lecitīns, meitene atbildēja, ka tā ir viena no pašas šokolādes sastāvdaļām (vēlāk uz iepakojuma skatos -sastāvā: sojas lecitīns). Tā kā kompetence diezgan apšaubāma...


[b]zich[/b] Nu kapēc tā - gudrāka. :confused: Es reiz jau šinī konforencē, rakstīju, kā un kur. Atsauce bija nulle, tapēc šoreiz ierakstīju tikai vispārīgi, jo jutos priecīga un reizē arī nobijusies, jo nekas nemēdz būt viennozīmīgs. Ierakstīju ar cerību, varbūt kādam ir līdzigi un tad justos drošāk, ka esmu rīkojusies pareizi. Es vēlos savam bērnam tikai to labāko tāpat, kā mēs visas!

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
5743496