Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Dr. Joksta - muskuļu tests

Maijvabole

Cik daudz produktu vēlams paņemt uz pirmo vizīti, lai noteiktu, kurus produktus nevajadzētu dot bērnam alerģijas dēļ? Vai katrs produkts, piem. dārzeņi, jāliek atsevišķā maisiņā? Kā ar šķidriem produktiem? Neņemt taču piena paku :confused: Kaudze muļķīgu jautājumu, bet diemžēl reģistratūrā man nevarēja atbildēt, un pašai dakterei nēerti zvanīt.


[b]Maijvabole[/b] [i]Cik daudz produktu vēlams paņemt uz pirmo vizīti[/i] Visus, ko Tu dod vai tuvā laikā gribētu dot bērnam. Mēs (pirms 4 gadiem) pirmajā vizītē testējām 44 produktus. [i]katrs produkts, piem. dārzeņi, jāliek atsevišķā maisiņā?[/i] :yes: mēs pirkām mazītiņus celofāna maisiņus ar aizspiežamu galu - un katrā krikucītis no produkta, ne jau viss ābols, piemēram, tik šķēle no tā. [i]Kā ar šķidriem produktiem?[/i] Tos lējām mazajos trauciņos ar vāciņu (principā der analīžu trauciņi).


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.
Ko nozīmē - muskuļu tests???

[b]treselle[/b] Mamma apsēžas, viņai klēpī bērns. Mammai rokās interesējošais produkts, kuru grib pārbaudīt, vai drīkst. To produktu tur tā, lai tas pieskartos arī bērna rokai. Otru savu roku mamma izstiepj uz sāniem. Joksta (bet principā var būt jebkurš cilvēks, ar kuru izdodas) spiež izstiepto roku uz leju - ja roka nolaižas, tad produktu nevar ēst, bet ja mamma spēj roku noturēt uz sāniem, tad to ēst drīkst!


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.

Starp citu, skeptiķi šo testu var izmēģināt ar mobilo telefonu - pat stiprāka cilvēka roku var, ja ne nolaist līdz galam, tad jūtami vairāk nekā ar citām, derīgām, lietām. [b] marsie [/b] neatceries, ar kuru roku kas bija jādara?


Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku. [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
[b]Cita Saule[/b] Iztēlojos sevi kabinetā un tad sanāca, ka Joksta spieda uz leju manu labo roku. Kaut gan tas bija tiik seen... Varu kļūdīties. Vai ta bija svarīgi? :confused:


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.
[b]Marsie[/b] Liels paldies! Tiešām var pagūt parunāties un iztestēt 44 produktus pusstundas laikā :confused: Ārstēšana palīdzēja, un Tavi bērni tagad var ēst visu?

Mums vienmeer spiezh uz kreiso roku, jo ar labo es kleepii turu beernu, bet domaaju, ka tam nevajadzeetu buut noziimei - kura roka.

[b]Maijvabole[/b] Mums tas bija pirms 4 gadiem un vizītes ilgumu neatceros. Katrā ziņā testēšana notiek ļoti ātri - cik ātri spēj paņemt kārtējo produktu, un nomest pie "var" vai "nevar". Nekāda filozofēšana pie viena produkta nenotiek. Pēc tam vari pētīt - ko tad īsti var vai nevar. [i]rstēšana palīdzēja, un Tavi bērni tagad var ēst visu?[/i] Mēs pie viņas bijām tikai 2-3 reizes un toreiz pietika, lai varētu ēst visu (nu, testējot droši vien visu nevarētu, bet reālu alerģiju vairs no produktiem nemanīju), tomēr nepildījām Jokstas pieteikumu, ka jāturpina pie viņas iet - rezultātā pēc 2 gadiem, kad tika ēsts viss, sākās astmas lēkmes. Tagad ejam pie citas homeopātes (tāpēc, ka izdevīgākā vietā), bet citiem ieteiktu pēc pirmajiem panākumiem nemest homeopātēšanos pie malas - kamēr vien ārste uzskata, ka vajag, tikmēr vajag.


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.

[b] pincene [/b] [i]Mums vienmeer spiezh uz kreiso roku, jo ar labo es kleepii turu beernu, bet domaaju, ka tam nevajadzeetu buut noziimei - kura roka.[/i] nu, kad man šito mācīja, it kā bija noteikts, ar kuru roku - tur kaut kur bija pretējās. :rolleyes:


Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku. [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
5820099