Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hidrocefālija

Robis

Mūsu diagnoze - komuniscējoša sekundāra hidrocefālija. Bērns jūtas labi, attīstās atbilstoši vecumam. Bet esmu sabijusies, jo ar šādu diagnozi attīstība var kavēties, turpmākā dzīvē var iet visādi. Kāda ir Jūsu pieredze? Vai varu tomēr cerēt uz pozitīvu iznākumu?


vai vismazākam bērnam/ parasti uzsūcas un sekas nepaliek, it sevišķi meitenēm, bet vari palūgt savam neirologam, lai kārtīgi tev izskaidro tieši tavu gadījumu


Ieņemot zemā starta pozīciju, pārliecinies, vai aiz muguras kāds neskrien ar kārti
Gribēju jautāt tām māmiņām, kuru bērniņiem konstatēts palielināts šķidrums galviņā - kādas bija Jūsu ārstu prognozes?:confused::confused:

Manai audžumeitai bija, bet šodien viss ir :ok: , jo studē budžeta grupā ( budžets nav lielības pēc , bet lai pateiktu , ka ir laba galva!)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2076.gif[/img]

[b]Novella[/b] Vai lietojāt kādas zāles, terapiju? Ūdens pats uzsūcās vai tāpat kompensējās?

shit transit gloria mundi
[b]Robis[/b] Ārsti līdz gada vecumam gaida - varbūt uzsūcas šķidrums pats. Un sūta uz ultrasonogrāfijām. Uzsūkšanās ir atkarīga arī no tā, cik daudz tas liekais šķidrums ir. Manam puikam līdz gada vecumam neuzsūcās. Bija pat idejas, ka vajadzētu taisīt operāciju, bet nekā - tikām cauri tāpat.


Где-то появилось солнце, значит где-то появилась тень. http://www.ikulikovskij.narod.ru/video/flash/sideli.exe
[b]Robis[/b] mums 3 meenesos uzlika hidroencofolopaatijas sindroms ar CNS kustiibas trauceejuma sindromu, ik peec meenesa gaaju uz sonograafiju, skjidrums,, lenaam suucaas, bet liidz 7 meenesiem veel nebija uzsuucies pilniibaa kadi 1,5 mm bija,, - esmu jau savaa laikaa noraudaajusies, nopsihojusies, tad , nemitigi uz masaazaam vedusi un vingrosanaam, sakaraa ar dziives vietas mainju, un slimosanaam, tagad meenesi neko neesam dariijusi arpus maajas(vingrojusi, un dazaadas motorikas veicinosas lietas un darbiibas gan runas stimulaacijai, gan rocinjaam, esam veikusi majaas.) marta saakumaa iesim atkal uz konsultaacijaam un atraadiisimies,, beerns aug, attiistaas, darbojas,, veel neraapojam, uz prieksu, bet raapojam uz atpakaljgaitu, sljuucam, ripojam, zibeniigi parvietojoties pa maaju, citaadi kustiigs, un atiistiits puika, runa stradaa,, sapratne par lietaam, dziiva miimika, liela griba un darbosanaas speeja, speej diezgan ilgi notureet uzmaniibu vienai darbiibai.(maate te vinju darbina uz nebeedu ar dazaadaam lietaam) dzeeraam encabolu, (neatceros to nosaukumu un nedaudz diacabru, to vinjs nepanesa). Galvenais nekjert krenkji, bet paraadiit peec iespeejas vairaak speciaalistiem, ko vinji iesaka dariit, kaa mineeja [b]red[/b] un [b]shit transit gloria mundi[/b] var uzsuukties liidz gada vecumam. ;)Uz to paljaujos arii es. [s][Papildināts: 28:02:2007 10:29:23][/s] mierinaajumam gan sev gan tev,, man paziistamai 4 beerni ar kjeizaru- visiem so diagnozi uzlika- visiem viss stradaa un labi macaas, un skrien krosu:laugh:


pie manis ir atnācis enģelītis- mans Albertiņš PROJEKTS SAULES GAISMA: http://www.freewebs.com/maritekrastina/index.htm
man lielajai meitai bija. labi, ka tanī laikā nebija cālis un vispār ar i-netu īpaši nedraudzējos. tapēc dzīvoju salīdzinoši mierīgi. cītīgi vedu vingrot, attīstība īpaši neatpalika. katru mēnesi bija galvas USG, ik pa laikam dzēra diakarbu un laikam aspartāmu vai kā tml nosaukums bija - jēga gan no tā nebija, cik tas šķidrums bija par daudz, tik palika. bet laikam nebija tas trakākais variants un, kad avotiņš aizauga, tad skatījās bērna attīstību un tā kā bija salīdzinoši :ok:, tad īpaši vairs par to nesatraucos ne es, ne doks. nu bija viņa tāda ļoti uzvilkta un nervoza, problēmas ar uzmanības noturēšanu, bet ar laiku tas viss uzlabojās. jā un kad tagad skatos viņas bildes, tad tā galva viņai uzkrītoši par lielu, tagad arī vēl pagrūti cepures nopirkt, bet visā visumā tās proporcijas ir izlīdzinājušās. vēl neirologs teica, ka šādiem bērniem ir dotības uz matemātiku un problēmas ar valodu. runāt gan viņa man sāka vēlu, ap 3 gadu vecumu pārsvarā vēl vārdu pirmās zilbes tikai buldurēja, par teikumiem i nesapņoju, bet tagad jāsaka, ka cipari viņu īpaši neinteresē, toties grāmatas rij vienu pēc otras, ļoti ātri lasa [i]Vai varu tomēr cerēt uz pozitīvu iznākumu?[/i] noteikti


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
shit transit gloria mundi
[b]zich[/b] [i]labi, ka tanī laikā nebija cālis un vispār ar i-netu īpaši nedraudzējos.[/i] es gan esmu ļoti priecīga gan par cāli, gan par neta iespējām - ļoti daudz vērtīgas informācijas. pretējā gadījumā būtu dzīvojusi tikpat mierīgi, bet bērnu uzsēdinātu uz zālēm, kas viņam nebūt par labu nenāktu. ;)


Где-то появилось солнце, значит где-то появилась тень. http://www.ikulikovskij.narod.ru/video/flash/sideli.exe

[b]shit transit gloria mundi[/b] [i]Ārsti līdz gada vecumam gaida - varbūt uzsūcas šķidrums pats[/i] Nu nezinu - mūs atkal kārtīgi "sabāra", ka laikus neatnesām USG rezultātus (neiroloģe gan tobrīd bija atvaļinājumā). Lika dzert Diacarbu + Panangīnu (minerālvielu kompensēšanai) - lietojām kādu mēnesi; puikam bija tuvu gadam. Vēlāk, 1.5 gada vec. zāļu kursu atkārtojām - drošībai.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6081952