Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hidrocefālija

Robis

[b]shit transit gloria mundi[/b] nu katrs gadījums ir arī individuāls. manējai laikam nebija ne tuvu tas trakākais variants, pietika ar vingrošanām (tās gan bija daudz daudz daudz vairāk par diviem kursiem gadā), logopēdu, daudz pacietības un enerģijas ar viņu vnk spēlēties un darboties, jo cik sapratu no dakteru teiktā, šiem bērniem ir grūti nosēdēt mierīgiem, jo tad viņi sāk just palielināto spiedienu galvā, ko rada šis liekais šķidrums, darbojoties domas tiek novērstas uz ko citu. nekādas advancētākas metodes viņas izglītošanā neizmantoju. bet toties man atkrita tā uztraukšanās [i]Vai varu tomēr cerēt uz pozitīvu iznākumu?[/i], un iznākums patiesību sakot ir ļoti labs - ar katru gadu palika mierīgāka, tagad jau stundām var lasīt grāmatas nevis drasēt riņķī un gāzt podus, rakstīt un lasīt viņa sāka pirms 5 gadu vecuma, ko lielākā daļa viņas vienaudžu tomēr nedara, viņa sīki un smalki var atstāstīt garum garās izlasītās pasakas utt.


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png

shit transit gloria mundi
[b]Jolanda[/b] gaidīt ta gaida, bet novērošanu (t.sk. sonogrāfijas) veic. bet es jau teicu - tas atkarīgs no šķidruma daudzuma. [b]zich[/b] nu forši. smagākos gadījumos ir mazliet savādāk. bet no uztraukumiem tāpat nav jēgas.:)


Где-то появилось солнце, значит где-то появилась тень. http://www.ikulikovskij.narod.ru/video/flash/sideli.exe
[b]shit transit gloria mundi[/b] nu par vieglumu vai smagumu nezinu, bet Lindenberga jau pēc gadiem četriem teica, ka esam kā kamieļi caur adatas aci izlīduši. [s][Papildināts: 28:02:2007 16:51:09][/s] nu tas bija domāts, ko esam sasnieguši ņemot vērā kāda bija diagnoze


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
protams ir ok, ka tāds cālis, es arī ārprātā daudz ko nezinātu. bet tomēr, reizēm ir tā -kā bēdu virpulī sabrien un netiek laukā. vismaz man -noteikti. ir grūti izvērtēt informāciju un citu māmiņu pieredzi. varbūt aiz tā , ka iesācēja :confused: tad citreiz liekas , ka [i]labi, ka tanī laikā nebija cālis un vispār ar i-netu īpaši nedraudzējos.[/i] :rolleyes:


Nu mums pateica, ka ir ģenētiski samazināta smadzeņu masa, šķidrums ir palielināta daudzuma, īpaši pakauša daļā un varot būt problēmas ar kustību, motoriku, koordināciju. Pagaidām mums 7 mēneši, mākam velties, mācāmies griezties ap savu asi, tveram mantas, spēlējamies,meitene runā savā valodiņā, ir stingra rociņās, aktīva un dzīvespriecīga. Ejam uz vingrošanām, vingrošanas speciāliste saka, ka attīstamies labi. Dzeram diakarbu ceturto daļu tbl. un panangīnu tādā pat devā. Pagaidām galvas atšķirība pret krūtiņu izmēru ir 2,5 cm, lai gan rādītājiem vajadzētu būt vienādiem šajā vecumā. Mūs gan neviens nesūta pagaidām uz atkārtotu ultrasonogrāfu, jānovērojas dinamikā - jāmēra galvas attiecība pret krūtīm. Galvenais kreņķis jau man ir - ja arī mēs tiksim ar to galā un atpalikšana attīstībā nebūs pamanāma, viņa izaugs, bet kā viņai būs pašai ar saviem bērniem, kāda ir iespējamība tam iedzimt viņas bērniņiem. varbūt kāda man pārmetīs - ko es te tik tālu filozofēju, es saprotu, galvenais ir risināt pašreizējo situāciju, bet tomēr... domāju par mazās sirsniņas nākotni.

manam :boy: ir 6mēneši , un arī palielināts šķidruma daudzums, bet nekādas zāles nelietojam. cītīgi fizioterapija, mikrologopēds. par to sonogrāfiju arī man nav īsti skaidrs. cik speciālistu, tik viedokļu. cits saka, ka jāmērās ik pēc 1.5mēn, savukārt neiroloģe vispār uzskata, ka sonogrāfiju varam taisīt pusgadā reizi :rolleyes:

[b]Robis[/b] [b]līdace[/b] mums galvas USG bija katru mēnesi, jo tieši tā var redzēt dinamiku, tieši tā liekā šķidruma dinamiku


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
[b]zich[/b] :yes:[i] mums galvas USG bija katru mēnesi, jo tieši tā var redzēt dinamiku, tieši tā liekā šķidruma dinamiku[/i]:yes:mums ar


pie manis ir atnācis enģelītis- mans Albertiņš PROJEKTS SAULES GAISMA: http://www.freewebs.com/maritekrastina/index.htm
Paklau, bet vai jums pašām (vai bērnu tēviem) arī nav "ūdensgalvas" - kā to mēdz padomjlaikos apzīmēt? Prasu tāpēc, ka man pašai bērnībā ārsti prognozēja "grūtu galvu", "ūdensgalvu". atpalicību utt, jo galvas apkārtmērs bija ievērojami par lielu (USG tad vēl nebija). Vīram arī galva nav no mazajām. Abiem bērniem tika konstatēts liekais šķidrums kas negribēja uzsūkties, pat palielinājās, rakstītas diagnozes + diakarbu nepanesa ne viens, ne otrs. Tā nu ir man tie bosiki tādi kādi ir. Ūdenszāles. Fiziski nenogurdināmi. Emocionāli. Brīžiem ļoti asi reāģē un šķietamiem sīkumiem. Lielais drīz soļos pie logopēda, bet tajā pašā laikā saskaita un atņem tā ka prieks, sāk izrādīt interesi par dažādām matemātiskām lietām, kas galīgi nav pirmsskolniekiem "paredzētas" (savos nepilnos 5 gados). Mazais vēl aizvien nerunā, ja neskaita dažu "bēbīšvārdus". Bet gan jau runās. Bērni ar lieko ūdeni bijuši visos laikos, arī tad kad USD un diakarbs vēl nebija izgudroti ;)


[b]Roniite[/b] [i]bet vai jums pašām (vai bērnu tēviem) arī nav "ūdensgalvas" [/i] :D:D:D:D:D:D:D:D Labais!!! Bet ja nopietni, tad šo "efektu" var dabūt arī grūtās un neveikmīgās dzemdībās.:(

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6081952