Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Hidrocefālija

Robis

[b]tituks[/b] [i]Bet ja nopietni, tad šo "efektu" var dabūt arī grūtās un neveikmīgās dzemdībās[/i] :yes::yes::yes: manējais variants. 'tapēc jo vairāk priecājos, ka dvīņus ar ķeizaru izcēla

[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png

Manam puikam ar diagnozi kompensēta hidrocefālija jūnijā būs 12 gadi. 5 mēnešu vecumā mēnesi nodzīvoja neiroķirurģijas nodaļā, dakteri taisījās šuntus šūt iekšā, lai lieko šķidrumu novadītu vēdera dobumā, tomēr neiešuva. Lika dzert to pašu diakarbu un vēl šo to, ko nemaz neatceros. Jutu, ka nav labi, pusgadu vecam zīdainītim sāka mesties milzīgas melnas pinnes. Sameklēju brīnišķīgu neiroloģi homeopāti, nometu līdzšinējās zāles, vairākus gadus diendienā pilinājāmies ar dažādiem pilieniņiem, par spīti pazīstamu dakteru pareģojumiem par palīgskolu, ja nelietos ķīmiskās zāles. Puikam ir dažas nelielas problēmas - ļoti slikta sīkā motorika, nesalasāms rokraksts, uzmanības nenoturība, ātri nogurst. Toties fantastiska atmiņa. Mācās parastā skolā viduvēji. Tā kā bija diezgan liela iespēja palikt 5 mēnešus veca bērna attīstības līmenī, kā man krietni vēlāk neiroloģe teica, tad rezultāts ir ļoti labs. Galva viņam ir lielāka, grūti, ka skolā apsaukā par ūdensgalvu. Bet man visiem bērniem galvas diezgan lielas, galu galā pati sev nevaru normāli nopirkt cepuri, galvas apkārtmērs 61 cm.

Mamma veselai futbolkomandai!
[i]Sameklēju brīnišķīgu neiroloģi homeopāti[/i] [b]Megita[/b] Kur šo homeopāti varētu atrast?

[b]tituks[/b] Nemaz nesmej, nesen pārvācoties pārcilāju vecos albūmus, ir man redzemi lielāka galva gan b/d izlaiduma bildēs, gan vēlāk pamatskolas ikgadējās 1.septembra bildēs. Ap 6-7 klasi atšķirība (vizuālā) pazūd.

[b]Robis[/b] Tā ir dr. Benita Limba ARSā, šķiet, joprojām tur pieņem. Aizej gan pie viņas, labāka daktera nezinu. Tik jārēķinās, ka ar tām zālēm vajag daudz pacietības.

[b]Roniite[/b] Es atvainojos, tas nebija ļauni domāts. Es zinu par ko runāju, jo manam mazajam zaķim arī ir cepuru problēma.(ja saproti, ko es domāju) Tikai mūsu gadījumā man ir izteikti maza galva priekš mana auguma un tad variet iedomāties, kas tas ārstiem ir par kašķa momentu!!!:):):):):):):):)

Vai bērniem ar šo problēmu bieži sāp galva, ja, piemēram, ceļas temperatūra? Kādi vēl "blakusefekti" ikdienā iespējami? Saprotu, ka šie bērniņi ir nemierīgāki, viegli uzbudināmi, grūti koncentrēties... Kas vēl?

[b]Robis[/b] Manam zaķim grūtākā lieta bija ,+ vēl taviem minētajiem, kliegšana naktī, kas pastiprinājās pēc kārtējās slimošanas. Neirologs skaidroja, ka pēc katra vīrusa palielinās galvā ūdens, bet normālā varintā to nejūt. Lai jums veicas!!!:)

shit transit gloria mundi
[b]Robis[/b] [i]Mūs gan neviens nesūta pagaidām uz atkārtotu ultrasonogrāfu, jānovērojas dinamikā - jāmēra galvas attiecība pret krūtīm. [/i] obligāti prasi neirologam, lai dod nosūtījumu uz ultrasonogrāfiju. mūsējā poliklīnikas neiroloģe (sivēnaste) ar iedeva tikai vienu reizi un pēc tam negribēja dot - a kāda jēga no tā? un, ja nu uzsūksies tas šķidrums pats? bet vajag to sonogrāfiju, jo tikai tā var redzēt kā šķidrums uzsūcas un sonogrāfiju var veikt tikai līdz gada vecumam, pēc tam šādā veidā neko redzēt nevar, tad derēs tikai datortomogrāfija (vai nu ļoti garas rindas vai ļoti dārgs pasākums). datortomogrāfija arī notiek tādā kā narkozē. ar to šķidrumu esam tikuši salā, bet īsus matus puikam negriežu, tad dikti redzama pagarinātā kantainā piere. kamēr mati ir gari, nezinātājs pat nepamanīs. ārste arī teica, ka manam puisēnam ļoti paveicies - izstieptā pieres daļa pieaugusi pilna ar smadzenēm, tur nav palicis tukšums.;) [b]tituks[/b] [i]Bet ja nopietni, tad šo "efektu" var dabūt arī grūtās un neveikmīgās dzemdībās[/i] :yes::yes::yes: [s][Papildināts: 02:03:2007 00:38:14][/s] [b]Robis[/b] [i]Vai bērniem ar šo problēmu bieži sāp galva, ja, piemēram, ceļas temperatūra? [/i] man ārsts teica, ka galva var sāpēt jau jaundzimušajiem un bez vīrusu palīdzības - atkarībā no tā, kur tas šķidrums spiežas virsū. [i]Kādi vēl "blakusefekti" ikdienā iespējami?[/i] [i]Saprotu, ka šie bērniņi ir nemierīgāki, viegli uzbudināmi, grūti koncentrēties[/i] [i]kliegšana naktī,[/i] - manam mazulim ir trīs gadi ar pusi un kliegšana naktīs turpinās. gan jau tas ir individuāli, bet manam puikam ir atšķirīgs sāpju slieksnis un līdz ar to arī nespēja saprast, ka citiem sāp. iepriekš bija arī pārmērīgs pārgalvīgums un šķietams bezbailīgums (skriet zem mašīnām uz ielas, mēģināt izsist 4. stāvā logu, lai izkāptu ārā paskatīties), agresivitāte, impulsivitāte, nesavaldīgums, izteiktas emocionālās svārstības, valodas un attīstības aizture. iekšēja spriedze. pārmērīgs enerģijas daudzums, kas bērnam pašam radīja grūtības. ļoti grūti kaut ko sarunāt. kā arī - izcilas orientēšanās spējas, izteikta muzikalitāte un loģiskās (matemātiskās?) spējas. nezinu vai saistībā ar šo (vai ko citu) vismaz mans puika ļoti ilgi mierinājās ar krūti - kompensējās.

Где-то появилось солнце, значит где-то появилась тень. http://www.ikulikovskij.narod.ru/video/flash/sideli.exe

agresivitāte, impulsivitāte, nesavaldīgums, izteiktas emocionālās svārstības, iekšēja spriedze. pārmērīgs enerģijas daudzums, kas bērnam pašam rada grūtības. ļoti grūti kaut ko sarunāt. pārmērīgs pārgalvīgums Tas viss joprojām ir... Kas interesanti, puisis ļoti labi jūt, kuram cilvēkam viņš patīk, kuram nē. Apmānīt nevar, kaut kāda īpaša maņa. Tāpat jūt, ja man kaut kas nav kārtībā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6081952