Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

alerģija uz piena olbaltumvielām

-saulite-

Gribu pajautāt ko drīkst lietot ja ir alerģija uz piena olbaltumvielām?Mūsmājās dzeram tikai 0,5%pienu un lietojam vājpiena biezpienu,kefīru arī 0,05%,jogurtus tikai vājpiena vai Valmieras sarkanā iepakojumā(jogurti mums negaršo) .Bet kā ir ja iesaka dienā izdzert 1gl piena un 1gl kefīra.:confused::confused::confused:


[b]-saulite-[/b] Ja ir tieshaam piena olbaltuma alergija (nevis laktozes nepanesamiiba), tad pilniigi neko no piena produktiem lietot nedriikst. Ne pienu, ne krejumu, ne sviestu, ne jogurtu, NEKO. [s][Papildināts: 05:03:2007 16:49:05][/s] Kalciju var uznemt arii ar citiem produktiem, un galu galaa kalcija preperaatiem. No piena produktiem kalcijs uzsuucas slikti, taapeec to iesaka lietot lielos daudzumos. Bet daudzi pienu nelieto vispaar, piem., vegaani, bet tiiri labi iztiek ar kalciju daarzenjos, riekstos, uudenii utt., utjp.

[b]-saulite-[/b] Varu tikai pievienoties [b]pincenes[/b] rakstītajam. Pie tam jārēķinās, ka atkrīt vēl kaudze citu produktu, kas satur govs pienaolbaltumu: vai nu piena pulveris, vai kaut kas cits ir likts klāt: desas, cepumi, saldumi, baltmaize, maize (tai bieži sastāvā nemaz nenorāda, ka ir piena pulveris iekšā, kaut arī liek klāt; droši var lietot Lāču rudzu maizi un Ķelmēnu Rankas rupjo rudzu maizi), utt. Principā visam ir jālasa sastāvs un jstipri jāpiedomā pie tā, ko ēd. [i]Mūsmājās dzeram tikai 0,5%pienu un lietojam vājpiena biezpienu,kefīru arī 0,05%,jogurtus tikai vājpiena vai Valmieras sarkanā iepakojumā(jogurti mums negaršo) [/i] - Tie % norāda tauku saturu šajos produktos, tiem nav nekā kopēja ar olbaltumu. Starp citu sviests (kas ir tīrākie piena tauki) satur piena olbaltumu ļoti minimāli.

Ja ir piena olbaltuma alerģija, tad nedrīkst tiešām, kā jau meitenes minēja- neko no piena produktiem visvairāk olbaltums ir biezpienā un sierā, un pilnīgi visos jogurtos, kefīros, krējumos, saprotams pašā pienā neatkarīgi no tauku satura. Sviests ir vis nekaitīgākais šajā ziņā. Tam visam klāt ir tāda lieta, ka parasti alerģija pastiprinās tieši savienojumā ar cukuru, tas nozīmē,ka nedrīkst nekādas piena šokolādes končas, īrisus, iebiezinātos pienus utt- var bezgalīgi turpināt sarakstu, ko nedrīkst. Kaļķi kompensēt ar aptiekās nopērkamo piemērotāko kaļķi- manam bērnam arī ir šāda alerģija un tiek lietots Calcigran 2 tab dienā. Kafejnīcās parasti ir biku grūtāk, jo visur mērces un visādi piena, siera uc piena produktu piedevas


Es neseniit atklaaju Korallju kalciju, kas ir Aptiekas produkcija. Tur ir tiirs saberzts korallis + pievienots Dvitamiins un zheleja, kas ir kapsulas sastaavaa (bet to beernam protams nedodu). Par cik mans puika bij pumpaas gan no Calcigran, gan no Dvit un zivju ellas, gan no jebkaadaam citaam zaaleem un tableteem, tad mums shii ir vnk ideaala alternatiiva:up:

labs ca avots ir osteocare - sirups - piemerots visiem, berniem pieaugusajiem :ok: bet padargs

Paldies meitenes par padomiem.Gruuti mums iet ar tiem produktiem,loti jau gribas siers.Bet censamies.

Ja ir govs piena olb. nepanesamība, tad jāpārbaudās vai var kazas pienu, sojas pienu. Mans bērns nevar ne govs, nedz kazas, taču lieto sojas pienu ar kalciju. Tiešām - ļoti uzmanīgi visam jālasa sastāvs, lai ne smakas no piena nebūtu klāt. Mans bērns nevar arī liellopu gaļu. [s][Paziņojums tika izmainīts: Kaprīze, 26:03:2007 13:57:49][/s]

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6140421