Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Putekļu ērcītes un Joksta

Jotula

Ko Joksta saka, ja ir alerģija pret putekļu ērcītēm? Vai šajā gadījumā tiek doti kaut kādi speciālie zirnīši, vai arī tas pats Calcium carbonicum? Varbūt viņa iesaka vēl kaut ko?

Mees 7.03 pie vinjas iesim, tad pajautaashu, jo tikko atklaajaam alergiju no shiem moshkjiem. Bet Calcium Carbonicum jau nav vieniigie graudinji, ko vinja dod, jo mees jau esam vismaz kaadus 4 nomainiijushi. No calcium vairs neko pusgadu nelietojam.

[b]pincene[/b] Nu mums gan alerģijai iet visu laiku [i]Calcium Carbonicum[/i], pārējie graudi ir citām "lietām".

[b]Jotula[/b] [i]Nu mums gan alerģijai iet visu laiku [/i] Varbuut tad mums mainiijaas, jo mums vairs nedereeja. Mees ejam pie Jokstas aptuveni gadu jau. Pirmos meeneshus arii lietojaam tikai Carbonicum. Tad bij Natrium Muriat, tad Silicea 1000, tagad Argentum .... Un visi shie ir imunitaatei, klepiem, iesnaam, veederiem mums arii bij citi graudinji;)

[b]pincene[/b] Nu mums maijā arī būs gada jubileja sadarbībai ar Jokstu. Pats stulbākais, ka nesen bijām, bet par to putekļu ērci nepajautāju. Man jau tikai aizdomas pagaidām, ka varētu būt problēmas arī ar to. Jau pusotru mēnesi puika klepo, pēdējā laikā arī pa druskai puņķojas, pat Jokstas graudi īsti nepalīdz, tur gan varētu būt arī objektīvi iemesli. Sākās jau viss pēc pēdējās difterijas potes - varbūt sakritība, bet drīzāk ka nē. [s][Papildināts: 05:03:2007 17:20:38][/s] [b]pincene[/b] Es te palaikam palasos arī alerģisko bērnu lapiņu, pati gan neiesaistos, jo mans puiks nevar pārdzīvot, ka es pie datora sēžu:). Jums gan iet traki. Ko joksta saka par mazā svaru?

[b]Jotula[/b] Es te taa iedomaajos ... nez vai Joksta vispaar var noteikt, ka alergija ir uz puteklu eerceem?? Vinja cik noprotu vienmeer uz tiem produktiem teemee ar savu muskulju testu. [i]Jums gan iet traki. [/i] Ai, galvenais jau vajag domaat taa, ka daudziem citiem beernukiem iet daudz trakaak, taa domaajot, var veel daudz maz mieriigi dziivot:gigi: [i]Ko joksta saka par mazā svaru? [/i] No saakuma jau bij tas akcents uz svaru -dzeeraam graudinjus labaakai apetiitei, veel joprojaam dzeram, bet svars tik leenaam kaap uz augshu kaa to dariijis no pasha saakuma:gigi: Man jau gribas cereet, ka tas mums ir iedzimts no teeta. Baidos, ka graudinji geneetikai neliidzees:gigi: Bet par apetiiti atklaati sakot, mums nekad nav bijushas suudziibas, arii pirms graudinju lietoshanas:D

[b]pincene[/b] [i]Es te taa iedomaajos ... nez vai Joksta vispaar var noteikt, ka alergija ir uz puteklu eerceem?? [/i] Nu to nu gan grūti iedomāties. Pat ja savāktu maisiņu ar putekļiem, diezvai muskuļu tests uzrādītu kādam, ka viņam tie der:gigi: :weep: (goda vārds - smiekli caur asarām).[i]daudziem citiem beernukiem iet daudz trakaak, taa domaajot, var veel daudz maz mieriigi dziivot[/i] Tur nu es varu pilnībā piekrist. Bet vispār tāda sajūta, ka neviens šeit negrozās, kas ar putekļu ērcīšu problēmām staigājis pie Jokstas, vai arī negrib atzīties :spy:

Pie Jokstas neesmu bijusi, bet tikko izpūtām istabu - paklāju, gultas matraci un aizkarus ar Milbiolu, kas iznīdē putekļu ērcīšu ekskrimentus. Man puikam jau otreiz 3 mēnešu laikā abpusējs bronhīts un izskatās, ka daļēji alergēna izraisīts. Skatīsimies, vai palīdzēs ...

Lai diēta nenodarītu ļaunumu orga(ni)smam, tā jāietur starp ēdienreizēm :):)
[b]Jotula[/b] Nu bet laikam jau Joksta vairaak spiezh uz imunitaates stiprinaashanu nevis konkreetu alergiju aarsteeshanu. Bet tad jau maniis ko vinja mums teiks tresdien. Galvenais neaizmirst, man pie vinjas viss jautaajumu saraksts vienmeer aizmirstas:gigi:

Man shkjiet, jebkursh homeopaats vairaak piestraadaa pie kopeejaas imunitaates uzlaboshanas. Konkreetus alergeenus varbuut var pie Spurinja apkarot?:rolleyes:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6151380