Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Putekļu ērcītes un Joksta

Jotula

[i]iznīdē putekļu ērcīšu ekskrimentus[/i] neiznīdē ekskrementus, bet gan viņas pašas;)

[b]bbbrok.[/b] :) Pareizi!!! To alerģiju izraisa nevis ērcītes, bet gan to ekskrimenti- Milbiols protams iznīcina pašas ērcītes . Projehaļi....:gigi:

Bezgalīgi var darīt trīs lietas: skatīties ugunī, skatīties ūdenī un tīrīt no rokām superlīmi...
[b]pincene[/b] [i] Konkreetus alergeenus varbuut var pie Spurinja apkarot?[/i] Nu muusu gadijumaa neko pie Spurina apkarot neizdodas:( Tad, kad vinjsh teica, ka mums piena alergiju ir tik pat kaa noneemis un man atlaava dzert 1 biolakto dienaa, beerns jau tai pat dienaa dega saartiem vaigiem un plekjiem uz kaajaam. Peec meenesha asins analiizes pienu uzraadiija veel vairaak nekaa bija ieprieksh, tagad aadas testi uzraada to pashu (kaut pirms meenesha atkal bijaam pie Spurinja). Tad veel puteklu eerces mums Spurins kategoriski noliedza, neskatoties uz to, ka tajaa laika vinjsh klepoja izteikti no riitiem tikko pamostoties. Tagad aadas testi eerces uzraada vairaak nekaa pienu un pat vairaakus puteklju eerchu paveidus:( Es vairs Spurinjam neticu. Man saak likties, ka visas taas alergijas vinjsh beerniem vnk min, citiem uzmin - citiem ne. Varbuut mums vieniigajiem taa nepaveicaas, bet nu esmu totaali viilusies vinja metodee. Un veel, peedeejo reizi pamaniiju, ka veicot proceduuru vinjsh bleediijaas. Bet nu varbuut ka es kluudos... lai Dievs man piedod.:gigi: [s][Papildināts: 06:03:2007 14:49:53][/s] Mums gimenes aarste ieteica iet pie kaadas dziednieces nonemt laastu. Re, cik taalu mees esam nonaakushi, varbuut taapeec mums nekas neliidz:gigi::rolleyes:

[b]pincene[/b] [i]Nu bet laikam jau Joksta vairaak spiezh uz imunitaates stiprinaashanu nevis konkreetu alergiju aarsteeshanu. Bet tad jau maniis ko vinja mums teiks tresdien. Galvenais neaizmirst, man pie vinjas viss jautaajumu saraksts vienmeer aizmirstas[/i] - Klasiskā medicīna vispār alerģiju neārstē, tikai bloķē izpausmes, 'homeopāti pieiet tai lietai atkal no savas puses. Bet par tiem jatājumiem - es tagad cenšos pie visien ārstiem iet ar sarakstu, bet tāpat ne vienmēr palīdz. Mani jau moka ziņkāre, ko Joksta teiks par putekļu ērcīti. Man jau ir tikai ne pārāk pamatotas aizdomas, ka mums vēl arī ar šiem mošķiem būs jācīnās. Ģimenes ārste negrib dot nosūtījumu pie alergologa, būs vien laikam jāiet arī tur ar plati atvērtu maciņu. Pierakstījos, bet tikai maijā bij brīvs pieraksts. [s][Papildināts: 06:03:2007 19:05:41][/s] [i]Mums gimenes aarste ieteica iet pie kaadas dziednieces nonemt laastu.[/i] Klasiskās medicīnas ārsti pārsvarā visai rezervēti izturas pret alternatīvo jeb netradicionālo medicīnu, bet te pat pie dziednieka sūta. Traki. īsti jau es neticu tai padarīšanai ar lāstu uzlikšanu un vēl jo vairāk ar noņemšanu, bet ej nu tu sazini. Tikai rodas jautājums, kurš tagad liks lāstu tik mazam bērnam - viņš ko būs kādai ar dzīvi neapmierinātai vecai grezelei uzkakājis? :rolleyes:

[b]Jotula[/b] Riit pastaastiishu kaa mums gaaja un ko Joksta teica, bet nedomaaju, ka daudz gudraaka tikshu. Tos pashus graudinjus gan jau vien dzersim un nekas jau no taam eerceem taapeec nemainiisies. Veel jau mums pie Pukes riit plaaksteri jaatraada. Riitdiena paies vienaa skrieshanaa. [i] īsti jau es neticu tai padarīšanai ar lāstu uzlikšanu un vēl jo vairāk ar noņemšanu[/i] Es jau ar nevisai ticu, bet pilniigi noliegt to, ko nezinu, es arii nevaru:) Taapat par spokiem ... kameer neredzeeshu neticeeshu, bet taapeec, ka neesmu redzeejusi nenoziimee, ka vinju nav:gigi:

[b]Jotula[/b] Es uzrakstiiju par muusu shodienas piedziivojumiem alergisko beernu lapinjaa;)

[b]pincene[/b] Iešu palasīties!:ok:

[b]Jotula[/b] Veel biki papildinaaju alergisko beernu lapaa par Milbiol, ej palasies, ja ir interese:)

Mums palīdz tāds kā putekļu sūcējs - Zepter tvaikotājs apkarot putekļu ērcītes. Homeopāts nenosaka alerģiju, bet KATRAM INDIVIDUĀLI piemeklē zāles. Nevar būt tā, ja vienam būs teiktas vienas zāles, tās noteikti palīdzēs citiem arī.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6151380