Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]hophop[/b] [b]IvetaZ[/b] Nu tad jau laikam mums ar zobi buus pie vainas. Jo toreiz ar mums viss pazuda liidz izliida asuminjsh laukaa, pat alergija. Vieniigi salasiijos, ka zobu naakshanas laikaa organisms ir uzneemiigaaks pret viirusiem un vairs dakteri tos simptomus tik vienkaarshi nenoraksta uz zobiem kaa kaadreiz. Bet nu pashai arii gudriibas zobs naaca ar t un sliktu pashsajuutu, taa kaa laikam katrs organisms uz to reagee savaadaak, ja reagee.


[b]pincene[/b] [i]taa kaa laikam katrs organisms uz to reagee savaadaak, ja reagee[/i] :yes: Tak smaganas iekaist, kad tas zobs viņas rīvē pušu - pietūkst apsārkst, sāp - tād kamdēļ lai nepaceltu arī temp:rolleyes:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]pincene[/b] reriha gramatnicas ir Sinjelnikova gramatas latvieshu valoda (pat vairakas....bet iesakt ir labi tieshi ar to par slimibam) [s][Papildināts: 27:03:2007 16:51:50][/s] un paldies meitenes........es pati skatos un brinos.....vai tiesham tada veida var atrisinat visas problemas un slimibas [sub]gruti jau ir ....pierasts ka visur ja kas jadzer zales [/sub]....un pats galvenais es priecajos ka Ska vienkarshi lika man sakt mainities un darboties ar savu alergjiju :ok: turu :up::up::up: par jums ...mammuces un berninji :ok:


http://line.mole.ru/love/25072006_1_27_008_5_9_10_H536b61726c-6574696e-6a6169__.gif
Man tā Siņeļnikova grāmata ir pārkopēta, varu kādai atdot.


Nu esam atpakaļ no poliklīnikas. Izskatās viss cerīgāk, kā es domāju: tūska ir tikai deguna kreisajā pusē, ausis jau vaļā, kakls tikai nedaudz apsārtis. Ceturtdien vēl aizbrauksim uz deguna skalošanu un tad jau redzēs. Tagad jādomā, kā no klepus tikt vaļā- kaut kā mums tas neizdodas:(

[b]pincene[/b] :hi: paķeršu rīt līdzi arī salīdzināšanai Milbiol un to Norvex līdzekli, vismaz pēc smaržas- kā nakts pret dienu, bet par iedarbīgumu man grūti spriest, pārāk īss laiks pagājis.


http://b1.lilypie.com/s-osp3.png
[b]treselle[/b] Es labpraat pieteiktos:hi: Varbuut varam apvienot kopaa ar jaunu pasuutiijumu?:rolleyes:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
[b]hophop[/b] Varam! :) Pasūtījumu gatavo uz piektdienas rītu :gigi:

[b]treselle[/b] Klausos un eju peetiit, kas veel nepiecieshams:gigi::laugh:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]

[b]Peļukundze[/b] Labi, es jau papeetiiju tai sarakstinjaa ka ir taads liidzeklis;) Bet Milbiolu taa arii neesmu nopirkusi un visdriizaak ka nepirkshu.:rolleyes: [b]Kraaa[/b] Skatos, ka JR arii ir, tad nu buus jaaiepeerk, kad citas graamatas pirksim. Apraksts jau nu skan daudzsoloshs:)

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6363852