Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]hophop[/b] Nu redz manam puikam tās problēmas ir jau no pirmajām dienām (tanī brīdī jau to nesapratu, bet nesen secināju, apskatot vecās fotogrāfijas). Tā ādiņa tāda ir visu laiku, neatkarīgi no tā, ko es ēdu. Ir gājis visādi, ar uzlabojumiem un saasinājumiem, bet pat rakstot pārtikas dienasgrāmatu, nevarēja atklāt iemeslu. :rolleyes: Tavai :girl: arī ir taisīti skrāpējumi? Vai tie bija negatīvi un tos nedraudzīgos produktus parādīja tas plāksteru tests? Es tagad vairs nezinu, ko lai dara. Bērna piebarošana tā kā būtu skaidra, sāksim ar gaišajiem dārzeņiem un Nestle Sinlac putru (kas ir bez piena). Bet ko man pašai darīt? Baidos es ēst tos kviešus, olas un pienu. Laikam jānogaida uz tiem plāksteru testiem. :confused:


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png

Es te lasu un netieku gudra - jums veikti skrapejuma testi un vel plaksteri.Saku domat, kapec Puke mums to neieteica - vai tapec, ka asins analizes jau uzradija alergenus?Ka domajat jus? Vai nu ari vecakiem berniniem tadus skrapejumus veic - es domaju pec gadina?:confused:

[b]Peļukundze[/b] Paldies par tiem īpašajiem:D Es zinu ka trešdienās viņa ir no 13iem


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]mamm9[/b] mums neveica skrāpējumus, jo bērns ir tik ļoti alerģisks, ka izvēlējās paņemt asinis, nevis vēl "iebarot" alergēnus. Atceros pirmās mokas, kad bērnam skrāpēja - turējām divatā, bērnam histērija nenormāla. Mana vēsture ar bērnu - tā kā nezināju, no kā viņam slikti paliek, jo atvēma, bija pleķains, lai, ko es ēdu, tad pārgāju uz maisījumiem. Asaras šķīda nenormāli, jo jutos vainīga, lai ko ēdu. Man pirms 4 gadiem puikam neko nepārbaudīja - pateica, ka govs piena olb. nepanesamība, analīzes teica, varēšot taisīt tikai uz gada vecumu.


Uh, laikam uzliesmojums beidzies puikam, adina tira ka vel nekad.Tagad domaju, kur tika atri pazuda, bet par to tikai priecajos.Varbut tadel, ka kadas cetras dienas rita vakara lietojam Zyrtecu.Lai vai ka , bet labi, ka bernam vairs nav jakasas:ok::ok::ok:

:hi: Nugan te riktīgs panīkums. Šodien bijām pie dr. Puķes līmēt nost plāksterus. Puikam pagadījusies varen jūtīga āda, jo vēl pēc pusstundas viss bija sarkans un neko nevarēja saprast. pat kontroles aplītis viss sarkaniem plankumiem. Rīt jābrauc atrādīt atkal. Jau tagad apskatoties var skaidri redzēt, ka piena laukumiņš būs sarkans :( [s][Papildināts: 09:05:2007 17:43:27][/s] Dr. man pastāstīja par visām gan tūlītējās alerģijas, gan vēlīnās nepanesamības izpausmēm un tagad man ir skaidrs, kāpēc te radās jautājumi par to, ka citi var lietot it kā alerģiskos produktus un citi nē.


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png
[b]atinra[/b] Vislabaak jau redzees nakamajaas reizees:yes: Ko Pukje staastiija par veeliino reakciju?


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img] Kasīšanās - viena no patīkamākām un pieejamākām baudām [sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Bitīt matos
[b]atinra[/b], jā - ko stāstīja? [i]pastāstīja par visām gan tūlītējās alerģijas, gan vēlīnās nepanesamības izpausmēm [/i]


Tikai daži, klepus mocīti, iet pie ārsta. Pārējie - uz teātri.
[b]hophop[/b] [i] Vislabaak jau redzees nakamajaas reizees[/i] Tu domāji rītdienu? Tūlītējā reakcija ir tas smagākais gadījums. Tas ir tad, kad apēstais produkts "parādās uz ādas" jau pēc kādām 15 minūtēm un nedaudz ilgāk. Šajā gadījumā ir diezgan viegli noteikt, kurš produkts bijis pie vainas. Taču šī tūlītējā alerģija dara pāri organismam. Tā var arī nepāriet, pievienoties citas alerģijas. Vēlīnā nepanesamība ir tad, kad izpausmes parādās tikai pēc kādām 48 vai pat 72 stundām. Šo nesauc vis par alerģiju, bet nepanesamību. Diemžēl šajā gadījumā grūti atklāt vainīgo produktu. Nepanesamība nenodara ļaunumu organismam un ar laiku pāriet. Ir dažādas nepanesamības formas. Smagākajā gadījumā ir jēlumi, ļoti sausi un sarkani pleķi pa visu ķermeni (īpaši kāju un roku locītavās), kuriem jālieto hormonsmēres. Tādiem cilvēkiem noteikti ir jāizvairās no tā produkta, kas izsauc šādu reakciju. Mūsu gadījumā ir nepanesamības vieglā izpausme (dr. to klasificēja kā vieglu atopisko dermatītu). Puikam sarkanīgi un reizēm sausi ir tikai vaigu sāni un mazliet pierīte. To visu labāku var padarīt ar Essex Plus, kas ir parasts mitrinošais krēms. Mūsu variantā varam izdarīt izvēli - vai nu atsakos pavisam no tā, kas puikam izraisa sarkanumus un tad jāskatās, vai paliks labāk vai arī mēģināt ēst visu, rūpīgi vērojot. Pie tam dr. bilda, ka ne vienmēr vainīga ir pārtika. Iespējams tā ir tikai 10-20%. Pārējais var būt citi ārējās vides faktori, tādi kā ūdens, karsts, auksts gaiss, sasvīdusi cepurīte utt.


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png

[b]atinra[/b] Skaidrs;) To biju dzirdeejusi, tikai izkuupeejis no praata. Turklaat maneejai ir videeji smags AD un eksperimenti izpaliek. [i]Tu domāji rītdienu? [/i] Jaa:) Mums peec nonjemshanas prognozes bija ljoti sliktas, bet naakamaa reizee jau ceriigaakas;)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img] Kasīšanās - viena no patīkamākām un pieejamākām baudām [sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6363852