Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]hophop[/b] Vai tavai :girl: ir arī pleķīši kaut kur citur, izņemot sejiņu? Vai tam kontroles laukiņam ir jābūt pavisam tīram?


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png

[b]atinra[/b] saakumaa seja- vaigi, veelaak paceles, elkonju iekshpuses, pavisam veelaak mugura/veeders (peedeejaas zonaas gan viss siikaas pumpaas, bez plekjiem). Par laukumiem nezinu... neskatiijos;)


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img] Kasīšanās - viena no patīkamākām un pieejamākām baudām [sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Sveikas mammiņas!!! :hi: [b]atinra[/b] Varu atdot savu pierakstu pie Dr. Puķes 15.05.14:30 Sadovņikova ielā???


http://b1.lilypie.com/ZJ-6p2.png
[b]Baby Z[/b] Ja kādam vajag, noteikti, lai izmanto, ja jums pašiem nevajag :ok:


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png

[b]Baby Z[/b] Es loti labprat pieteiktos uz to laicinu, ludzu uzraksti savu e-pastu vai atsuti man uz e-pastu :liga.liepa@apollo.lv beernina vaardu uzvaardu, lai zinu teikt, kaa vietaa esam atnaakushi. pashai ir pieraksts uz 5.juniju, bet mazais sarkans kaa biete, gribu tikt aatraak buusu loti pateiciiga par iespeeju :) [s][Papildināts: 10:05:2007 17:40:34][/s] e-pasts bez kola prieksa :)

[b]Pujeniite[/b] Nevajag zināt bērna vārdu un uzvārdu ;) Ejiet tik pie reģistratūras un viss, neliecieties ne zinis.


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png
Sveikas alergisko beernu mammas.Koferencee "lasos" jau kaadu laiku, jo manam mazajam puikam ari ad un alergijas - piens, olas, visi graudveidiigie.Citur nekur nav, tikai uz sejas...Vinam gadins. Rakstu tapec, ka visu vasaru esam nolemusi dzivot Latvija(Jelgavaa), jo patstavigi dzivojam Ziedrija.Tapec gribu luugt kada bernu arsta koordinates, lai varam dabut palidzibu nepieciesamiibas gadijuma. Mes piena vietaa uz nakti un agri no riita dzeram piena aizvietotaju SHS Neocate.Vai Latvija ir tads dzirdets un vel viens ,iespejams pazistamaks, Nutramigen. Tie ir hipoalergeni...Kadi no sitveidigajiem ir piejami Latvija?Vai ir iespeja dabut aptiekas ari bez arsta receptes?Un vai tad, ja ir recepte ir leetak?Gan jau dumjs jautajums, bet es vados no sejienes pieredzes, ka ar recepti mes maksajam daudz letak... Ja atbildeesiet, liels jums paldies....

Nu tā, šodien bijāt atrādīt plāksteru vietas. Dr. Puķe nebija uz vietas, tāpēc atrādījām dr. Pogai (tas jau vakar tika sarunāts). Teikšu godīgi, pati no tām plāksteru vietām neko nesapratu, jo arī šodien tur viss vēl bija sarkans. Uz kontroles laukumiņa bija vairākas sarkanas pumpas, bet dr. to pieņēma kā negatīvu. Vislielākā nepanesamība Rafaelam ir uz olas dzeltenumu, tad seko vidēja uz pienu un rudziem, mazliet uz griķiem, auzām, olas baltumu un nav uz kviešiem. Kā jums pārējiem gāja ar tiem plāksteru (aizmirsu īsto nosaukumu) testiem? Vēl gribēju jautāt, vai varu dot Zyrtec mazajam pa taisno mutītē ne ar neatšķaidot? Ak, jā, vēl - kuros produktos olas var parādīties slēptā veidā?


http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png
[b]Pujeniite[/b] droši ejat musu laikā un ka jau [b]atinra[/b] teica [i]Nevajag zināt bērna vārdu un uzvārdu Ejiet tik pie reģistratūras un viss, neliecieties ne zinis.[/i] Lai jums veicas ;)


http://b1.lilypie.com/ZJ-6p2.png

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6363852