Alerģiskie bērni

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Es gribēju pajautāt vai Jūs saviem mazuļiem esat mēģinājušas dot kazas pienu? Vakar man draudzene teica, ka viņas paziņas bērnam bijusi ļoti traka alerģija tikpat kā uz visu, un ļoti palīdzējis kazas piens. Es tagad domāju mēģināt dot to kazas pienu vai nē, ka nepaliek vēl trakāk. Tāpat gribēju pajautāt kuru Essex ziedi Jūs izmantojat, jo manam Reinim paliek arvien trakāk gan vaigi gan rokas, kaut gan naktīs guļ it kā labāk, mazāk kasās, bet vaigi koši sarkani un rokas, kājas arī. Tad vakar ar gredzena metodi notestēju Essex hidrogel (dzelteno) parādīja, ka neder, vienīgais, kas der ir Essex ziede (baltā ar zaļo uzrakstu). Tāpat Puķe mums ieteica dzert tos Zyrtex pilienus vismaz 2 mēnešus, varbūt vainīgi ir šie pilieni, jo pārtikā nekas jauns nav dots, tiek ievērota tā pati diēta, kas agrāk. Man nez kāpēc likās, ka XII, kad tos atsāku dot viņš naktīs atsāka vairāk kasīties, tad tos pārtraucu. Puķe teica, ka šie pilieni uzreiz neiedarbojas, bet uzkrājas pamazām, tāpēc ātri efektu nevajag uzreiz gaidīt.


[b]Elfa4[/b] Mums puķe kategoriski aizliedza kazas pienu:yes: Mēs lietojam violeto Essex Plus


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
[b]Elfa4[/b] Mees arii lietojam violeto Essex, kad aada tikai viegli sausa, ziezhu arii dzelteno Essex. Kazas pienu nemeegjinaaju, jo mums taapat kaa [b]IvetaZ[/b] to neieteica ne gjimenes doka, ne alergologi (Pukje un Ciirule). Es vispaar stipri apshaubu sho kazas piena nealergjiskumu... gan jau kaadam nav alergjijas pret to, bet man pietiek eksperimentu:no: Mans beerns, kuram tagad skaitaas, ka piena alergjijas vairs nav, pienu taapat nevar lietot un lieliski iztiek bez taa. No piena putras (vienu nedeelju vaariiju) saaka trakot un vaigi momentaa bija sarkani:down: Zyrtec arii neesam lietojushi (lai gan tika ieteikts). Ar pareizu dieetu un ruupiigu aadas kopshanu iztiekam bez shiem pilieniem:rolleyes:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
[i]Zyrtec arii neesam lietojushi (lai gan tika ieteikts). Ar pareizu dieetu un ruupiigu aadas kopshanu iztiekam bez shiem pilieniem[/i] Man tieši tas pats:yes:


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]

Es ar nedodu kazas pienu, jo visur netaa lasu, ka esot tikai kaadi 9% cilveeku, t.sk. beernu, kuriem nav alergija uz kazas pienu gadijumos, ja ir govs piena olbaltuma alergija. Taapat 90% cilveeku buus alergija arii no kamielja, kjeeves, aitas u.c. pieniem. [s][Papildināts: 28:03:2007 15:56:57][/s] Mums sviedru provees viss ir :ok: 20min tik vajadzeej seedeet.

[b]pincene[/b] :party::party::party::party::party: Super:ok:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
[b]pincene[/b] [i]Mums sviedru provees viss ir [/i] :ok::ok::ok: Un prāts ar tomēr mierīgāks - vaine?


http://b3.lilypie.com/Zm20p4/.png; http://by.lilypie.com/TQO4p4.png [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2474.gif[/img]
Un sapirkos viskautko no [b]Peļukundze[/b], ceru, ka pietiks naudas laminaat-liceej-onkulim :D Ar taam stikla lupatinjaam iegaaju taadaa azartaa, ka tagad domaaju, kaa tikt pie paareejiem spoguljiem un stikliem, kas ir tai istabaa, kur tagad gulj Markuss. Bet nu laikam labaak pagaidiishu, jo man ir veel viena atkariiba - caalis:) Vieniigi sabeedaajos par taam muusu iesnaam, jo puiks nu saacis stipri klepot, laikam nevejadzeej mums vakar 2x iet aaraa. Saaku dot Jokstas graudinjus taa, kaa vinja mums lika dzert viirusu gadijumos. Un pashai arii deguns ciet:( Bet t nav ne man ne Markusam, tad nu ceru, ka shitais buus kaut kaads vieglais viiruss atkal:rolleyes: [s][Papildināts: 28:03:2007 16:05:18][/s] [b]IvetaZ[/b] [i]Un prāts ar tomēr mierīgāks - vaine? [/i] :yes::yes: Bet ja godiigi, pat nebij nekaada satraukuma, laikam intuiicija teica priekshaa, ka viss buus ok;) Un taa maasinja ar teica, ka loti reti to slimiibu (neparko neatcereshos nosaukumu) kaadam arii konstatee, bet nu tagad visi aarsti labaak paarbauda nekaa nepaarbauda. Bet nu sajuuta zinot, ir patiikamaaka, tas fakts.

[b]pincene[/b] Njaa... pavasaris jau viltiigs. Bet gan tiksiet uz pekaam:ok:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img][sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]

[b]hophop[/b] Paldies, ka ieteici taas lupatlietinjas:ok: Man dikti riebaas taa slapjaa spogulju un logu tiiriishana, kur vienalga viss palika puteklains un striipains. Tagad man visi stikli maajaa spiid un laistaas:ok::ok:

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6363852