Celiakija

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
http://www.freewebs.com/redaktore_d/diagnostika.htm te ieliku [b]edu[/b] piedod, bet tas tā izklausās pēc naudas noslaukšanas. Varbūt kļūdos, bet - nu iestāstiet man kā var veikt barošanas orgānu diagnostiku ar akustisku austiņu palīdzību???!!


[b]edu[/b] Tā arī nesapratu vai diagnozi uzstādīja gastroenterologs vai Koraļļu klubs. Nu es pati neesmu pret homeopātiju, bet pret Koraļļu kluba diagnostikai gan neuzticos. Neuzticos, ka uzlikšu bērnam austiņas un tad nu zināšu, ka patiešām ir celiakija. Agrāk kā uzzināju tad arī domāju vest, tad i-netā paintresējos par šo diagnostiku visus par un visus pret, sapratu, ka neticu. Medicīnas portālā arī atsausksmes palasīju. Tas gan bija pāris gadus atpakaļ. Bet par Kārums sieriņiem gan man ārsti teica , ka nevar.:( Jā nu es ar savu sīko vairākus gadus padzīvoju ārzemēs, nu viņu pilnībā uzticējās mūsu ārstiem un diagnozēm. Bišku savādāk viņiem celiakija iedalās, bet nu diētas jau visur ir vienādas. Nu tik daudz, ka Somijā bišku savādāka attieksme ir pret auzām, bet nu to jau rakstīju agrāk. [s][Papildināts: 05:04:2007 15:24:31][/s] [b]Lambad_de_lux[/b] :ok: Šitas labais, nebiju tādu atradusi, bet nu sen jau arī neko par celiakiju neesmu meklējusi.

[b]Merja[/b] :D es nupat to uztaisīju. Un tas top, cik nu man sanāk laika. Domāju tur apkopot kautkā sakarīgāk, to kas ir..:rolleyes:

Man arī nebija 100% ticības, bet ja arī beļģu analīzes neko neuzrāda. Ja gastrologs šaubās pati par savu uzstādīto diagnozi. Kam ticēt? [b]Merja[/b] Visi par un pret ir arī parastajām diagnozēm. Nevienam neko neiesaku. Vienkārši uzrakstīju savu pieredzi.


[b]Lambad_de_lux[/b] nu es tai diagnozes un kontroles čārtā vienu nesapratu - uzliek diagnozi celiakija un tad 2 gadu diēta un ko pēc tam nozīmē tie 'nav/ir slimības aktivitāte' :confused: [b]Merja[/b] nu par koraļļu klubu neko nezinu, bet runa jau vairāk ir par to, ka neskatoties uz diētas ievērošanu nav nekādu uzlabojumu un varb\ūt vaina ir citur. un homeopāti vispār neveic nekādas diagnostikas - ievāc anamnēzi un izraksta graudiņus, kuri starp citu manai meitai ļoti palīdz, nu izņemot svara pieaugumu


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png
[b]zich[/b] Nu ja, es jau neesmu pret homeopātiju, paši arī šad tad palietojam. Pilnīgi nekādu uzlabojumu nav? Tad jau varbūt patiešām vaina ir citur. Tagad jau ir tā tabuliņa, tur var paskatīties. Mēs, kad sākām provokāciju puiks pusgadu ņukāja maizi iekšā, ka prieks, un brīnījās pa visu, kā rupjmaize garšo, kā kvass garšo, un maizes zupa utt. I viss bija labi, un tikai pēc tam viss palika sliktāk, līdz kamēr pavisam slikti. Nu tai klubā jau arī pēc diagnostikas sāk dot visādus homeopātiskos bumbulīšus. [b]edu[/b] Nu man liekas, ka pie šīs diagnozes ārsti vislaik šaubās. Nu mūsu gadījumā var teikt, ka bērnam uzstādīja diagnozi celiakija vispār bez simptomiem:gigi:, jo analīzes slimnīcā mums paņēma tikai tāpēc, ka anamnēzē bija celikija radu bērnam. Slimnīcā bijām ar hroniskiem aizcietējumiem. Tad kad asins analīzes (transglutamināze) bija ļoti sliktas uzreiz uzlika diagnozi. Nu mums pašiem likās, ka galvenā problēma ir aizcietējumi, tad kad tika apkopoti visi simptomi tad sapratām, ka bija vēl daudz kas cits.

[b]Merja[/b] Pēc tās tabulas liekas, ka nav. Gan arī nesaprotu ko nozīmē nav/ir slimības aktivitāte. Un analiīzes labas tad un tagad. Galvenā problēma aizietējumi (vairs nav) un mazs svars/augums, kas palicis arī pēc divu gadu diētas. Citu būtisku simptomu nav. Mums gan nesāka dot klubā nekādus homeopātiskus bumbulīšus. Pat nezināju, ka tādi tur ir.

manējai arī ir aizcietējimi, bet nevis tādi ''klasiskie'', bet zarna spazmējas, - kakā regulāri un pietiekoši bieži, bet spiras, es domāju, tie ir psihogēnas dabas. vedīšu meitu pie bērnu psihologa un arī pie homeopāta. tie laikam ir vienīgie, kam uzticos, papildus klasiskās medicīnas izmeklējumiem. nekādām datordiagnostikām neticu, ne folla, ne nakatani vai kā tur, ne koraļu un vision klubiem, esmu salasījusies dr.lv forumā pietiekoši. psihologs un homeopāts-jā, tas PAPILDUS jau zināmajam var dot sliktākajā gadījumā neko, labākajā ieguvumu, bet nevar balstīties TIKAI uz datordiagnostikām. protams, katra paša izvēle, un nekas nav viennnozīmīgi. es skatos tā- ja vajag, vajag. manējai taisīja narkozē gan fibrogastroskopiju, gan kolonoskopiju (reizē) un tagad drīz kaut kad jāatkārto. un darīsim tā, jo jāzina taču. mums vēl stāv priekšā aizdeguma mandeļu operācija, kurai laikam arī piekritīšu, esam nomocījušies ar vidusauss iekaisumiem. un arī tur būs narkoze un -neko. ja vajag, vajag. tāpat domāju par visiem citiem izmeklējumiem. netaisīt un ievērot diētu-jocīgi, zīlēt ir/nav.. ..neizmeklējoties paļauties, ka nav....tas taču ir TIK bīstami, ja tomēr ir :( un vēl 1 lieta, ko esmu te pamanījusi tekstos, ka ''ieēda un nekas nenotika, jutās labi'', arī provokācija laikā jutās labi utt. bet loģiski, jo nekas taču nevar notikt uzreiz, tas notiek ILGĀKĀ laika posmā!! tās sekas varbūt tikai pēc pusgada redzēs. es NEKAD neesmu spriedusi par kādu produktu pēc tā, vai bija uzreiz slikti vai nē. un es to neizdomāju, tā sapratu no ārsta. ----> [i]Mēs, kad sākām provokāciju puiks pusgadu ņukāja maizi iekšā, ka prieks, un brīnījās pa visu, kā rupjmaize garšo, kā kvass garšo, un maizes zupa utt. I viss bija labi, un tikai pēc tam viss palika sliktāk, līdz kamēr pavisam slikti. [/i] lūk, par to ir runa!!!...

[b]huanita[/b] mana meita nu jau vismaz gadu ik pa laikam nočiepj ko neatļautu (nu vismaz reizi nedēļā) un viņa jūtas labi. bet ģim doks un homeopāts par celiakijas neesamību lika aizdomāties, jo vairākus gadus stingri ievērojot diētu, nebija uzlabojumu. uzlabojumu svara ziņā, citu sūdzību mums nav. nu jūtīga un nervoza, bet viņai piedzimstot bija neiroloģiskas problēmas.


[img]http://fool.exler.ru/sm/gy.gif[/img] http://by.lilypie.com/0ESMp2.png http://b2.lilypie.com/010cp3.png

[b]zich[/b] hmm... nu jā, es saprotu bažas par slimības neesamību.. manējai jau arī ir vēl vēdera pilnuma sajūtas un vēl šis tas, es neteiktu, ka kā diena pret nakti pēc diagnozes, bet tomēr starpība liela, sāka augt un ar svaru labāk, bet ar svaru laikam visiem grūtāk, kā ar augumu, manējai 126 cm, bet sver tikai 23 kg un jau atkal pasen... skatīsimies, kāda būs otrā fibrogastroskopija.. es gan te palasot esmu sabijusies, ka mēdz būt tāda pati un pat sliktāka :confused: nu tad jau redzēs. [b]zich[/b] kā jums ar bārkstiņām bija? vai esat taisījuši atkārtoti? es baidītos atteikties no diētas, ja diagnoze tomēr noteikta un diēta iesākta... un kas tā par tabuliņu? kur? arī gribētu apskatīties.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6483706