Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
3.sērija

Iepriekšējā lapiņa novilkšanai :D : http://www.4shared.com/file/13753269/47ea431c/Zalais2.html

http://b1.lilypie.com/fgHE0.png [b]Palīdzi manai meitinai - http://www.freewebs.com/juunijs2006/paliidzeesimzanei.htm[/b] [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2137.gif[/img]
[b] summer rain[/b] [i]rawfoodistiem saakumaa meedz uznaakt taa saucamie detoxi, kad ne no saa ne no taa kaut kas tamliidziigs saakaas. tas esot tapec, ka tad, kad ir paartraukta nepaartrauktaa nejauciibu straume, kas naak ar uzturu katru dienu ieksaa un ar to nav vajadziigs ciiniities, tad nu organisms keras pie uzkraatajaam probleemaam. [/i] Biju lasījusi par detoksiem, bet neienāca prātā, ka tā varētu gadīties pašai :eek: Bet pazīmes patiešām sakrīt. Lasīji par Kalifornijas mandelēm??! Viņi taisās tās ar šo gadu sākt pasterizēt! :mad:Tas nozīmē, ka būs jālūkojas pēc citas valsts mandelēm

susums
[i]kuras veelies - veganu (latv val) vai rawfoodistu propoganu angliski ar recepteem pa vidu? Varu arii abas teemas suutiit [/i] [b]summer rain [/b] :hi: luudzu man ar atsuuti kaadu recepshu kraajumu, jeb varbuut vari ieteikt, kuru no taam Amazon.com njemt? :rolleyes::confused: Vajag idejas sveigeeshanai! [i]rawfoodistiem saakumaa meedz uznaakt taa saucamie detoxi, [/i] ak tad varbuut shitas izskaidro diivaino garshu mutee! taa kaa metaalu buutu suukaajusi! [b]tiffany[/b] paldies, ka nomierinaaji, sk. kaaposti un viins tiek reabiliteeti! :ok: Kaada zin, kaa gatavo marcipaanu> tipa bez mandeleem kas tur veel ir? vai nesanaak (pashai gatavojot) ideaala raw-koncha?

[b] summer rain[/b] man arī lūdzu: [i] veganu (latv val) [/i] receptes. paldies!! (meils: bambambalina@inbox.lv) raw food receptes angliski vesela kaudze jau pašai ir :) [s][Papildināts: 10:04:2007 10:42:30][/s] [b] summer rain[/b] [i]esmu atteikusies no rupnieciski razotajiem dienas/nakts/acu kremiem, bet gaisa karajas jautajums par saules kremiem - kaut ka biedejosi kautiigs liekas to sastaavs. [/i] nesaprotu, ko domāji ar vārdu "kautiigs" - visādi izdomājos :D, bet nu ne par to! par tiem saules krēmiem, ko vēl dabīgu varētu ziest uz sejas, vari pajautāt meitenēm šajā konferencē: http://www.calis.lv/aprunasimies/konf2/topic.php?id=7:5579046&page=1 tur tieši pļāpā par visādām zaļām lietām skaistumkopšanā un ne tikai!

susums
[b]summer rain [/b] mans meils llone@one.lv

[b]susums[/b] Es Tev pārsūtīju summer-rain raw-food-isma propagandas grāmatas ;) Tur ir arī receptes vairumā. Ja k-ko labu no tā uztaisi un visiem garšo, neaizmirsti padalīties! Man nav īpaši sanācis laika eksperimentēt :-( [s][Papildināts: 10:04:2007 12:55:08][/s] [b]susums[/b] Tavā kastē nav pietiekami daudz vietas šīm grāmatām :(

Gribēju pajautāt, varbūt kāds var padalīties pieredzē Man ļooooti kārojas saldumi, varu ēst visādas končas, šokolādes utt., kūkas gan neēdu bieži, jo netieku tām pakaļ:D , bet pārējais... vai ir kādam pieredze kā tikt no šī netikuma vaļā. Varbūt organismam kaut kas pietrūkst :D... vai arī nav cita izeja kā tikai dzelžaina griba un jāaudzina raksturs:gigi:

[b]tiffany[/b] lasiju par tam mandelem - duraki vini ir, pamatojums ka to E_coli var dabut ir tiesam baltiem diegiem shuuts. man liekas,ka pie mums mandeles nonak no Iranas, Turcijas un tml :confused: varbut, ka kalifornieshiem tomer kaut kaa izdosies noprotesteet to likumu Paldies, ka paliidzi man izplatiit veganisma/rawfoodisma propogandu. Es pie kompja tieku uz iisu briidi un ar neprognozeejamiem intervaaliem..... [b]Bambalina[/b] receptes aizsuutiiju. tas "kaitiigs" manaa izpratnee ir dazaadi naftas produkti, kas ir kreemu sastaavaa. un tas liftinga vai aadas gluduma efekts patiesiba ir to pasu naftas produktu izgarojumi, kas aadas suunas ietver taadaa kaa maakonii un pacelj, taa radot gluduma efektu. Plus veel sazinkaadas piedevas, kas lauj kremam izskatiities, smukam, viendabiigam, ilgi "dziivot", neatslaanoties utt, - taas ir vielas, kas pat uz naakamajaam paaudzeem atstaaj iespaidu, ir arii kancerogeeni, un vielas, kas izraisa n-taas alergijas, autoimuunaas saslimsanas - blaaa blaaa blaaaaa Paldies par linku, jasak iedzivoties arii tajaa teemaa :D [s][Papildināts: 10:04:2007 13:46:30][/s] [b]Nikolas mamma[/b] man arii sausmiigi garso saldumi. es no taa valjaa neesmu tikusi, bet man absoluutu kaifu izraisa zaaveetas viiges. es vinas vienkaarsi stopeeju ieksaa un uzdzeru uudeni Ir jau arii n-taas rawfoodistu un veganu saldumu receptes, jebkuraa veganu/rawfoodistu lapaa ;)

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12

susums
[b]tiffany[/b] paldies! [s][Papildināts: 10:04:2007 13:58:35][/s] [b]tiffany[/b] skatiijos pastkasti, bet nava :confused: tagad iztiiriiju un varbuut tagad aizies? [s][Papildināts: 10:04:2007 14:02:17][/s] [b]Nikolas mamma[/b] es arii esmu/biju shoko-maans, vareeju shtopeet bez saata! bet nu tagad tieshaam nekaarojas! Staav man (!!!) atviknee konfektes, kuras man iedeva, kad jau biju saakusi izmeegjinaat kaa tas ir - eest raw! Nu un neko, nekaarojas! A taa Laimas asortu kaste kaa reizi man bij 1 darba dienai! Pagaidaam taisu tikai tos green smoothies, nu man vinji visi sanaak saldi! Viirs pat zheelojaas, ka kaut ko saalju ta gribaas! A kas vainiigs nezinu? vai tieshaam zaljumi, vai varbuut iesaaceeja apnjeemiiba, to redzeeesim veelaak!;) [s][Papildināts: 10:04:2007 14:08:38][/s] [b]summer rain[/b] [b]tiffany[/b] juus abas par visiem 100 % esat dziiveedaajas? veel es iisti nesaprotu, ko noziimee [b]high raw [/b]? Jo, cik sapratu, tad arii raw un 100 % raw nava viens un tas pac? [s][Papildināts: 10:04:2007 14:19:37][/s] un veel jaut! laikam taas Oliives, kas ir veikalos ieksh burkaam un bundzhaam nav nekaadas raw?? nu droshvien jau ir pagalam :( A vot shitaas man reaali garsho

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6503912