Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Gribēju palielīties :D Šodien biju pie kosmetoloģes; nebiju bijusi kādu pusgadu... Viņa man saka: kāda jums āda?! Tāda kā pilnīgi atjaunojusies! Jums tie bērniņi laikam nāk par labu... :D Un tad man bija jāatzīstas, ka tas laikam gan ēdienkartes, ne bērniņu iespaidā :laugh:

Man ar jautājums par tām lēcām - vēl nav izdevies tās dabūt mīkstas... kā jūs to darāt??? Es gan neesmu pārliecināts dzīvā u.tml. ēdiena fans, bet nu mēģinu ēst daudz-maz normāli.

[b]treselle[/b] Nu, tik mīkstas, kā vārītās, diedzējot nav iespējams iegūt... Ja lēca dīgst un asniņš ir vismaz pašas lēcas garumā, tad vajadzētu būt sakožamai :D - Lēcas izmērcē pa nakti, tad nolej ūdeni un atstāj bļodā zem dvieļa; pāris reizes dienā vajadzētu noskalot. Daudz sulīgākas par lēcām diedzējot izdodas Ķīnas pupiņas.

Šodien atkal uztaisīju savam gadu vecajam mazulim zaļo kokteili. Viņš gardu muti izēda tieši divas reizes vairāk kā parasti izēd vārīto dārzeņu biezeni. Gribēju apēst atlikumu, bet nedabuju iekšā vairāk kā pāris karotes, jo no asajiem salātiem+lokiem - traki ass :eek: Jaucu klāt kefīru un tad tik ēdu, bet mazajam nekas, pat nelika neko manīt, ka kaut kas nepatīk :D Diedzētas lēcas mazais sukā iekšā tāpat ar saujām tā kā kādas sēmuškas :) Tā kā - paldies jums par idejām un receptēm :ok: [s][Paziņojums tika izmainīts: elfu princese, 12:04:2007 21:17:18][/s]

[b]tiffany[/b] Paldiess

[b]elfu princese[/b] [i] asajiem salātiem+lokiem - traki ass[/i] Mēs pēc pāris negatīvām eksperimentēšanas reizēm vairs ar lokiem un ķiplokiem netaisām. Tavs mazais tiešām varonītis, ka spēj k-ko tādu norīt. Kaut gan ar tiem sīčiem jau nekad nevar zināt; manējā ēd citronu ar visu mizu, pat acs nepiemiedzas :)

Visas Lieldienu brivdienas pagaja izlasot abas jusu lapinas gada garuma:ok: Esmu uzzinajusi daudz nedzirdeta, galva tagad pilna idejam, iedvesma radusies. Paldies!! Zinu, ka nekad nebusu 100% zaledaja (ja nu pec gadiem 15-20, kad berni izaugs, aizies sava dzive), lai gan mulkigakais ir tas, ka sads dzivesveids neprasa vairak laika, bet gan vairak piedomasanas pie savas edienkartes. Ceru tikt lidz 50% dzivas baribas sava edienkarte, jo tagad edu diezgan nelabi, bet censos to labot. Sakiet, vai kirbju seklas ari var diedzet? Ja ja, cik gariem jabut asniem, lai tos notiesatu? [b]summer rain[/b] Par ziepem, to gatavosanu ir nedaudz 36.6 2006.g maija-junija zurnala - tur intervija ar meiteni, kam tagad Madaras kosmetika. Un zurnala Veseliba viss pielikums par ziepem - tik gadu nav pierakstijusi, bet ja nemaldos, tad kadus 2 gadus atpakal. Bisku palasijos, bet nebija laika ta rupigi visu izlasit. Skiet, ka tomer vieglak atrast dabigas ziepes gatavas neka pasam dedzinat kokus:D Skiet, ka 36.6 intervija bija kaut kas par ellam u.c. bez pelniem, varbut kludos. Saki, kadi dzivnieki ir mineti 7 skistie, 7 neskistie? No galas neesmu atteikusies pavisam, bet kermenis saka prieksa, ka nevajag, radas riktiga nepatika pret galu, pec 1.berna piedzimsanas, kad saku vinam galu pievienot edienam, gandriz slikta dusa metas i liekot varit, i griezot vinam ediena ieksa. Nu jau 4 gadus lenam ateju no galas. Bet man ilgi viss briest galva, tad tikai dzive. Daudz ko edu, domaju, kads pretigs ediens, bet neesmu gatava vel atteikties. Manuprat tas ari daleji ar domu kutrumu, jo tad jaizdoma ko veseligu, bet liekas sarezgiti, tapec vieglak uzkraut uz skivja jau gadu desmitus esto. [b]aizkraukliite[/b] Tu nevari apmeram ieskicet, kas ir tie produlti, kas gremojas atrak, kas - lenak.[s] Pie tevis versos ta bailigi. Tu ka dzives Skolotajs, ko nedrikst ar sikumiem traucet [/s]

avis
[b]tiffany[/b] [i] Viņa man saka: kāda jums āda?! Tāda kā pilnīgi atjaunojusies![/i] :ok: [b]avis[/b] [i]Saki, kadi dzivnieki ir mineti 7 skistie, 7 neskistie? [/i] tur bisku savaadaak - Noa skirstaa nema lidzi pa vienam paarim "neskiistos" = needamos dziivniekus (jo tos jau neediis, taapec no taa viena paara savairosies cik vajag), un 7 "skiistos" = edamos dziivniekus, jo taa kaa uz tikko pluudu noplicinaatas zemes razas veel nav, var gadiities, ka lai izdziivotu kaads arii jaapeed. [sub] Un Tas Kungs sacīja Noam: "Ej šķirstā, tu un viss tavs nams, jo Es esmu vērojis, ka tu esi Manā priekšā taisns šinī ciltī. 2 No visiem šķīstiem lopiem ņem sev līdzi pa septiņiem; tēviņu un mātīti, bet no lopiem, kas nav šķīsti, ņem divus, tēviņu un mātīti. 3 Arī no putniem ņem pa septiņi, tēviņu un mātīti, lai tie būtu par sēklu zemes virsū. 4 Jo pēc septiņām dienām Es likšu lietum līt virs zemes četrdesmit dienas un četrdesmit naktis, un Es iznīcināšu no zemes virsus visu dzīvo, ko Es biju radījis." 1.Moz.7:1-4 [/sub] Bet par to, kas ir tie dziivnieki, kuru eesana pielaujama, bet ar stingriem nosaciijumiem, kaa jaakauj, kaa sagatavot un kuras dalas var eest - Mozus gari un plasi skaidro tautai tuksnesii, kas izgaajusi ne Egiptes peec 300gadu verdziibas. Tas aprakstiits 2Mozus graamtaa. Absoluuti vienkaarsotaa veidaa - neest asinis un taukus, eedamie dziivnieki ir tie, kam skelti nagi un kas atgremo (-govslopi, aitas), bet no juuras radiibaam - tie, kam zviinas+spuras. No putniem preciizi neatceros - vistas, piiles, zosis, tiitarus laikam vareeja eest. Nevareeja eest tos putnus, kas ir maiteedaaji. Nu apmeeram taa tur bija. Man atsuutiija Ex Bandita ieskeneetu to rakstu no 36,6 par ziepeem. Es jau pagaidaam domaaju neko veel nededzinaat - nav iisti kur - un meeginaasu atrast dabiigo baazi (nu kaa piemeeram taas Dr.Bronner,) uz kaa pamata sampuunus un ziepes taisiit. Plus veel meeginaasu to ziepju pukiiti saskiit. un turpinaasu mekleet par augiem. Taa veseliigaa un neveseliigaa eesana ir kaa aplis - tikliidz vienaa tiec ieksaa, taa tas ierauj "orbiitaa" un aaraa tikt nemaz tik viegli nav. Bet speeciigaak jau ievelk tiesi neveseliigaa eesana, he he. Man jaapadaalas priekos par sezama pienu, [b]tiffany[/b], paldies par ideju! Ruugts gan bija, bet domaajot par to lielo kalcija daudzumu izdzeeru ar varen lielu prieku par sevi - un ar biezumiem seju noskrubeeju. Saskrobeejos par to, ka veikalaa sezama seeklinas ir nevis pie riekstiem un seeklaam - bet pie garsvielaam. Pameeginaasu sadiedzeet, kas tur iznaaks. Nostaadinaaju kokosa pienu un nosmeelu trekaanko virspusi - izmantoju kreema vietaa, loti plaanaa kaartinjaa - bet loti man patiik.

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12
[b]avis[/b] [i]Tu nevari apmeram ieskicet, kas ir tie produlti, kas gremojas atrak, kas - lenak.[/i] Te būs par dažādu produktu gremošanas ātrumiem (angliski gan - ja pati nezini, varbūt te meitenes iztulkos). http://www.drbass.com/sequential.html Vispār šajā mājas lapā ir ļoti daudz vērtīgu lietu.

[b]Ringlucis[/b] Paldies!:ok: Patiesam laba lapa, tikai neesmu anglu valodu macijusies, tikai tik cik paris privatstundu un filmam dzird isto valodu zem latv aktieru teksta. Zel, ka man nav laika patlaban, abi berni pa maju. So to varetu saprast ar mazo pieredzi un neta vardnicu palidzibu. Atruma tik iekrita acis [i] DIGESTION TIME OF VARIOUS FOODS [/i] un tad produktu uzskaitijums. Pilnigi raudiens nak, ka neprotu anglu val. :weep: :weep: :weep: Tur produktiem noraditas minutes - sanak, piemeram, apedu apelsinu, kas sagremojas 30 min, tad var est nakamo partiku? Apedu apelsinu, tad riekstus, kas gremojas 2 stundas? Jeb jasalasa uz skivja produkti ar vienu sagremosanas laiku?

avis
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6503912