Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[i]arī visas labās vielas pievelk un izvada[/i] - tas jau ir slikti. Bet, redz, beigtu ūdeni jau varot atdzīvināt sasaldējot.


http://bd.lilypie.com/L3frp2.png

[b]Maruta[/b] vai arī - ar īpašiem rituāliem :ok: bet man kaut kā destilēts ūdens nepievelk. Kad uznāk iekāriens uz gavēni, tad arī izvēlos dzīvu ūdeni, pieliekot tam mazliet dzīvo sāli. Pols Bregs destilētu iesaka, bet man kaut kā - ni un ni :gigi:


"We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience." (Pierre Teilhard de Chardin)
Nu skaidris. Mums te vienkārši dikti kaļķains ūdens un ir aizdomas, ka Brita filtri neko īpašu tur neuzlabo. Tāpat arī pudeļu ūdenim neuzticos.


http://bd.lilypie.com/L3frp2.png
man ir iespēja tikt pie Venden. Ja nebūtu, tad droši vien sirotu un meklētu avotus (dzīvoju Rīgā) vai investētu koncerna Evian attīstībā :gigi: citiem pudeļūdeņiem toč neuzticos, pārāk daudz neslavas celts over the centuries :confused:


"We are not human beings having a spiritual experience. We are spiritual beings having a human experience." (Pierre Teilhard de Chardin)

[b]Maruta[/b] Kur tu brauci [i]raudzīties to Vita-Mix blenderi[/i] ?? Mar nopirkt kauch kur arii veikalaa ne tikai internetaa??

[b]ExBandita[/b] paldies par piramīdu, man kaut kā neizdevās neko sakarīgu atrast :( man tādā gadījumā jautājums - kādu udeni tad jūs dzerat? kā viņu jonizējat? sasaldējot? kaut kā neparocīgi pie tā kvantuma, ko mēs patērējam? piedodiet, ja tas jau ir apspriests un atkārtošos.... un kur jūs dabūjat visas tās biešu lapas u.tml. zaļās lapas, ko vajag iem green smoothies? veikalā taču neko tādu nevar nopirkt!!! varbūt tirgū? (nu protams, neskaitu, ja paši audzējat, jo šobrid man tādas iespējas vēl nav) [b]Maruta[/b] jā, mani arī interesē, kur var nopirkt to vita-mix? t.i. Latvijā? un cik maksāja?

[b]kalli[/b] zaļās lapas pārsvarā ir no mammas dārza -tur dabūju skābenes, gaiļpiešu lapas, gārsu, lakšus. Āgenskalna tirgū pirku spinātus. Ja labi meklē, tad tur var atrast arī zemniekus, kas šo audzē. Nupat jau skābenes par skābu paliek, laikam būs jāpērk spinātus?! Ā, vēl visādus zaļumus var Stokmanā nopirkt. Vēl vari sestdienās (laikam ne katru) apmeklēt zaļo tirdziņu Berga bazārā. Arī tur šis tas ir (un vēl garšīgs). [b]kalli[/b] Es dzeru dažādu pudeļūdeni. Ja darbā nav nopircies, vai ir izdzērušies visi krājumi, tad varu arī nevārītu krāna ūdeni. Mājās gan krāna ūdens negaršīgs.

susums
[b]kalli[/b] zaljumus peerku tirguu - dilles, loki, salaati, peetersiilji, baziliks, kinza, spinaati, bieshu lapas, lakshi! Ieksh SKY peerku citaadaakus salaatus - romieshu, virzinjkaapostu, kjiinas kaapostu...... Pati mezhaa lasiiju naatres, pienenju lapas, gailjpieshus! Ūdeni es dzeru - darbaa avota (mums atved), maajaas kraana uudeni - ideaali, ja izdevies vismaz nostaadinaat, lai izgaro vismaz hlors, vai avota, kas vaests no laukiem (bet shitas aatri izdzeras)

[b]kalli[/b] ā, garšaugus pavisam aizmirsu. man dilles un baziliks dzīvoklī uz palodzes podiņos aug. Daudz jau nav, toties, kāds prieks, ka pašaudzēts:D


To Vita-Mix pirku veikalā - 25 km no Briseles centra. http://www.groenedag.org/ Parasti laikam pasūta pa pastu, bet es gribēju aizbraukt apskatīties, aprunāties. Samaksāju 650 eirikus, iedeva nelielu atlaidi. Cena nemaza, bet laikam ir to vērts - kaut vai morālais gandarījums :D


http://bd.lilypie.com/L3frp2.png
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6503912