Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Labdien! Lasu, ka vārītās putras nav tas labākais. Kā un kādas jūs dodat bērniem, kas jaunāki par gadu (manējam 10 mēneši). Un vēl - aizkrauklītes sarakstā, ko sīči varēst dažādos vecumos pirms gada minēta biete. Citur esmu lasījusi, ka to tikai no gada var. Kā jūsējiem - nav bijusi nekāda reakcija no bietes pirms gada?

Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku. [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]

[b]Cita Saule[/b] [i]Kā un kādas jūs dodat bērniem, kas jaunāki par gadu [/i] Cik Tavam zobu? :) Es devu piemēram tādu variantu - kafijas dzirnaviņās samaltus griķus, tad piemaisīju klāt arī kafijas dzirnaviņās samaltas sēkliņas - saulespuķu, ķirbju, sezama, linu - aplēju ar ūdeni (var uz nakti), lai sabriest, un putra gatava! Vēl ir nopērkamas bioveikalos tādas latviešu diedzētu rudzu pārslas celofāna maisiņos diezgan lēti - lieliski smaržo un garšo salīdzinājumā ar piem herkulesa pārslām :ok: ja nav zobu, tad arī vispirms samal. Un pietiek, ja tikai aplej un sabriedini, jāvāra noteikti nav. Bieti devu, kad bija biki ciets vēdērs. Reakcija - mīkstāka vēdera izeja ;) Tāpēc laikam iesaka uzmanīgi ar bieti - 200g 100% biešu pusdienas nedod labāk, bet pa druskai klāt citiem dārzeņiem gan vajadzētu būt ok! :)

celebrate diversity!
[b] elfu princese [/b] 7 zobi. Un normāli sagremojas tā putra? Tās bērnu putras (bez piedevām) liekas tādas""bēbīgas, tumīgas". cik i minimālais laiks, cik jābriedina?

Lielākā bauda ir satikt dvēseles radinieku. [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_1149.gif[/img]
p.s var taču sablenderēt vienu paku, lai katrai reizei nav jāblenderē? vai arī tad ēdiens kaut ko zaudē?

Mammuki HELP !!!! Iisumaa muusu staasts. Mans puiks netiisham tika pie meerceetiem riekstiem un nezinu cik, bet apeeda un aizrijaas - rezultaataa tikaam uz nedeelju slimniicaa, jo bij aizdomas, ka ir tikushi elpceljos, kas arii apstiprinaajaas. Nu jau esam maajaas (PALDIES DIEVAM) un it kaa viss kaartiibaa. BET: es jau neraudu par to, ka vinju tur ar pretiigu paiku baroja un zaljumus un svaigumus eeda tikai tik cik teetis mums vareeja atnest pa vakariem, bet uztraucos par to, ka vinju tur taa sapachkaaja ar zaaleem, ka mana sirds pliist pushu: 2x bij narkozee, jo taisija bronhoskopiju, 5 dienas 2x dienaa antibiotikas veenaa (ampiciliins, veelaak nomainija uz gentomiciinu, ja pareizi atceros), tad veel visaadas citas zaales un klepus siirupi un visaadas inhalaacijas. Mans beerns ir gndriz 2gv - kopsh dzimshanas nav redzeejis nevienu tableti, siirupu, antibiotiku. Man zhnjaudzas sirds kopaa. HELP: ko dariit, lai beernam to visu kaut kaadi dabuutu aaraa no organisma. Esmu izmisumaa:weep: Pirmdien muusu homeopaate iedos mums bakteerijas savest punci kaartiibaa, bet varbuut ir kaads aatraaks veids kaa izvadiit to visu aaraa, lai nechakaree organismu taalaak.

Homeopāts :ok: Diez vai ir kāds ātrāks veids, jo īpaši mazulim, jo drakonisku organisma tīrīšanu tak tādam netaisīsi. Galvenais nestreso un nekrīti izmisumā - tas nu noteikti mazuļa imunitāti uz augšu necels :nono: Dzīvojieties svaigā gaisā saulītē, priecājieties, ēdiet veselīgi, daudz smejieties un būs :ok:

celebrate diversity!
[b]pilze[/b] vienai no svaigēdāju aktīvistēm Lielbritānijā - Shazzie (www.shazzie.com) - meitiņai ap 2 gadu vecumu (vai drusku pirms 2 gadiem) arī elpceļos iestrēga ciedru rieksts, stāsts līdzīgs kā Tev - slimnīca, antibiotikas, narkoze. Tā ka jūs esat pielīdzinājusies slavenībām ;) [sub]tas nu tā, Tevi bišķi uzmundrināt [/sub] Pamatnoteikums lai to visu nejaucību dabūtu ārā ir daudz dzert, pamatā ūdeni, bet var arī zāļu tējas, un protams, svaigie labumi, kurus tagad var jau nopirkt. Vienai no manām meitiņām (1g3mēn) pēc rotavīrusa pārslimošanas (tur gan iztikām bez antibiotikām) homeopāte izrakstīja zāles Mucosae complex - vienu ampulu ieliet 200ml ūdens un dot pa tējkarotei 3 reizes dienā pusstundu pirms ēšanas - tas atjauno gļotādas. Protams, nenovērtējams līdzeklis ir mammas piens - ja vēl baro. [s][Papildināts: 09:06:2007 10:12:12][/s] [b]Cita Saule[/b] kamēr manām beibēm vēl nebija gadiņš devu briedinātu griķu putru - sablenderēju ar mandeļu pienu un banānu (vēl tagad dodu) [s][Papildināts: 09:06:2007 10:15:26][/s] [b]Cita Saule[/b] par bieti - spiežot burkānu sulu, piespiedu klāt arī bieti (uz 1kg burkānu 1 nelielu bietīti). tas bija rudenī un ziemā (sāku ap 8mēnešiem). nekādas reakcijas nebija.

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12
[b]pilze[/b] Vispār, par šo jautājumu runājot, man tāds jautājums radās - ir vispār tādas slimnīcas Latvijā, kas tik drakoniskas metodes piekopj vienīgi pilnīgas bezizejas apstākļos? Respektīvi, ir tak tādi gadījumi, kad bērniņam būtu jāguļ slimnīcā uz izmeklēšanu vai ar kādu smagāku vainu, ko ortodoksālie ārsti vienkārši ārstētu ar 3veidu antibiotiku kursu, bet kas tomēr gana labi ārstējas arī ar ne tik drakoniskām metodēm, piem, homeopātiju + ēšanas un dienas režīmu + vingrošanu vai masāžām utt.utt. :confused: Dikti gribētos zināt, ja nu tāda vajadzība rodas :spy: Viennozīmīgi būtu vērts par to arī naudu maksāt.. [s]Nu tas tā, ne par uztura tēmu.. [/s] [s][Papildināts: 09:06:2007 13:07:56][/s] [b]summer rain[/b] Man kaut kā griķus labāk patīk vispirms malt un tad briedināt, otrādākā variantā tā putra tāda ķepīga paliek :rolleyes: Bet tas nu tā, gaumes jautājums :)

celebrate diversity!
Paldies, jums par atbildeem un uzmundrinaajumu. Nu jau esmu nedaudz nomierinaajusies, jo esam maajaas un beerns atkal dabuu savus miiljos zaljos kokteiliishus un varu pati buut noteiceeja par savu beernu:ok: Bet nu veel joprojaam juutu dzilju nozheelu par to, ka taa notika, dzilji sirdii biju cereejusi, ka mans beerns uzaugs bez zaaleem un ka slimniicaa mums guleet nevajadzees, bet nu re kaa, Dievinjsh lika saprast, ka ne viss notiek peec muusu praatiem. :( Tagad centiishos veel vairaak mazajam dabut iekshaa zaljumus un svaigumus. [b]elfu princese[/b] [i]Homeopāts [/i] Ar to jau sazvaniijos, jau tad, kad pirmo dienu bijaam slimniicaa un peec tam, kad manam beernam ielaida 3 lielaas potes ar zaaleem veenaa. Mans sirds gandriiz pliisa pushu, izmisumaa zvaniiju dr, varbuut ka ir kaadi graudinji, kas paliidz beernam to visu iztureet. Tad nu pirmdien iesim, ceru, ka viss buus labi. [b]summer rain[/b] Bet kaa iisti ir ar uudeni, jau krietnu laiku pasuutam uudeni no Sveetavota, vai tas skaitaas dziivs uudens? Nu njemts ir pa taisno no avota, tik tas, ka lielajaas pudelees sapildiits. Kraana uudens mums pat smird, bail pashai dzert, kur nu veel beernam dot.:dontlike: [i]nenovērtējams līdzeklis ir mammas piens - ja vēl baro [/i] Nu taa gan laikam Dieva sveetiiba, ka veel tieshaam baroju. Un laikam jau puiks juut, kas vinjam paliidz atveseljoties - ja vinjsh pirms slimnicas manu pienu eeda 3x diennaktii, tad tagad vinjsh pieprasa kaa ziidainiitis - nu gluzhi vai ik pa 2-3h:) Man prieks, ka vismaz shaadi vinjam varu paliidzeet. [i]Mucosae complex - vienu ampulu ieliet 200ml ūdens un dot pa tējkarotei 3 reizes dienā pusstundu pirms ēšanas - tas atjauno gļotādas. [/i] Vai taas gljotaadas sabojaa antibiotikas? [s][Papildināts: 09:06:2007 15:48:05][/s] [b]elfu princese[/b] [i]ir vispār tādas slimnīcas Latvijā, kas tik drakoniskas metodes piekopj vienīgi pilnīgas bezizejas apstākļos? [/i] Es baidos, ka diezin vai:( Taada nu ir taa trad. mediciinas sisteema, kuru es ieniistu. Bet no otras puses skatoties - muusu gadiijumaa homeopaatija arii diezin vai kaadi vareetu liidzeet. Tas pats, es iedomaajos, ir ar kaadaam smagaakaam traumaam. Ko tik man nenaacaas tai slimniicaa redzeet, nevienam, nevienam beerninjam nenoveelu neko taadu paardziivot.

[b]pilze[/b] Tu droši vien savējo nepotē arī, ja?

celebrate diversity!
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6503912