Dzīvs, veselīgs uzturs

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
[b]elfu princese[/b] [i]Tu droši vien savējo nepotē arī, ja? [/i] Nja, taa nu tas ir. Kameer mani kaads ar paarliecinoshiem argumentiem nepaarliecinaas, ka tas manam beernam naaks par labu, tikmeer nepoteeshu.

[b]pilze[/b] [i]tagad vinjsh pieprasa kaa ziidainiitis - nu gluzhi vai ik pa 2-3h [/i] jūt, ka viņam to vajag. Kamēr es ar Betiju biju slimnīcā - viņai īsi pēc gada vecuma rotavīruss bija, uz slimnīcu vedu tādēļ, ka viņa nedzēra, visu ko iedzēra izvēma un arī krūti neēda, es nobijos un vedu uz Vienības gatvi. tur ielika sistēmu (NaCl šķīdums) un viņa sāka arī no krūts ēst. Mums par laimi nekādas ķīmiskās zāles nelika. Lai dabūtu normālu vēdera izeju 3x dienā lika dot pa tk baltos mālus un lai ātrāk skalotos laukā vīruss katru dienu lika sistēmu (ūdens + kālijs, glikoze, NaCl). Un viņa arī `atgriezās` zīdaiņa vecumā - prasīja krūti ik pa 2-3stundām, bet neko citu neēda. Toties tikām mājās pēc 3 dienām. [i]Bet kaa iisti ir ar uudeni, [/i] to gan nezinu :confused: mājās dzeru ūdeni no krāna, gk jau vārītu. Kamēr biju stāvoklī man nenormāli prasījās tieši nevārīts krāna ūdens (Pļavnieku :gigi: ). Pirmais ko darīju atnākot no darba bija piekonektēties pie krāna un dzert dzert dzert, laikam jau bija akūts hlora trūkums organismā.....Visu laiku plānoju ķerties pie šīs tēmas studēšanas internetā, bet nu kaut kā vēl nesanāk un tāpēc dzeru to parasto vārīto krāna ūdeni

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12
Vai blenderi Jūs izmantojat arī salātu gatavošanai? Mans blenderis labi sasmalcināja burkānus, bet, piemēram, ar kāpostu gāja grūti - lapas pielīp pie krūzes vai kuļas pa augšpusi.

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6503912