Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

alergijas saasinajuma laikaa

Anna33

Kas ir AB kurss?

antibiotikas

Pi homeopata tads kurss?:confused:

[b]Anna33[/b] Bet vai tu smērē ādiņu ar mitrinošu krēmu laikā, kad nelieto hormonsmēres? Sausie pleķi ir visu laiku jāmitrina, jo sausā ādiņa niez, sasprēgā un tā arī nespēj ātri atkopties. Jā, es arī esmu par burkāna nedošanu zīdainītim... [s][Papildināts: 02:05:2007 15:17:25][/s] [b]mamm9[/b] homeopātam antibiotikas būtu pēdējais, ar ko viņš mēģinātu kādu vainu ārstēt...:rolleyes:

patiesiba mums lidziga situacija, celisi kajam tadi grubulaini sarkani.Smereju i hormonsmeres, lietojam Zyrtec, jo nu ir pavisam traki.Pierakstijamies pie homeopates + nodosim analizes Gulbi uz kdu produktu atseviski.Es tiesam vairs neko nesaprotu no ka? Edam kartupeli, galu, brokoli, risu putru un viss.Bet sie ieprieks minetie ari kadu laiku nav pa vienam lietoti.

Nē, protams. [i]Pi homeopata tads kurss?[/i]

smereju Essex kremu, Eucerin, Linol ella pie vannas. [s][Papildināts: 02:05:2007 15:25:52][/s] [b]Mikausiene[/b] Tadus jautajumus uzdodu, jo vienkarsi nezinu, kurs pirmais vai pedejais tadu vainu arste.

[b]mamm9[/b] Lai veicas atrast vaininieku! Es savu puiku ar aizvedu pie homeopātes, kad visi citi varianti jau bija izmēģināti. Alergēns nekāds konkrēts netika vispār atrasts, tagad, kā vienīgais sarkano pleķu radītājs ir mazgāšanās Rīgā vannā (bez ziepēm). Tā nu puiks reti tiek likts vannā, jo pēc tās sarkanie pleķi vienmēr uzrodas. Nu jau gan mazāk vietās un mazāk izteikti, kā agrāk. Varbūt pamēģini nevannot bieži?

Aha, mums tas pats - sliktākas kvalitātes ūdens uzreiz rada saasinājumu. Pēc baseina mēģinājuma vispār nedēļu atkopāmies.

[b]Mikausiene[/b] Var jau but, ka udens vainigs - vanna ejam katru otro dienu.Vel es esmu noverojusi, ka la labak mazais jutas pec ara pastaigas un kad pagulejis pusdienlaiku.Bet trakakie ir riti un vakari.Bet ne vienmer tas ta ir.Tagad visu pierakstu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6625115