Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

alergijas saasinajuma laikaa

Anna33

[b]mamm9[/b] tad pavēro, kas notiek ar pleķiem - ja tie tieši pēc vannas paliek sarkanāki, tad varbūt tā pati vaina? Puiks parasti tiek vannā reizi nedēļā. manam agrāk ar aizliedza ēst visu pēc kārtas, kas vien varētu būt alerģisks, bet jēgas no tā nebija. Nekad ar nebija novērota tieša sakarība starp ēdienu un sauso ādu. Homeopāts uzreiz pateica, ka te neizskatās pēc pārtikas alerģijas (nezinu, pēc kā to varēja noteikt) un atļāva ēst visus produktus.


Bet mums jau it ka analizes rada, ka partikas alergija - piens, kviesi.Tos jau nelietojam ilgu laiku.Vel tas, ka pec analizem vien pateica, ka tas taisa pa grupam - viena grupa (griki, kukuruza,treso neatceros) - tad nu ej zile, kurs no trim.Cik palasiju par tam Gulbja laboratorijas analizem, tad it ka neuzrada, bet edot uzrada.Skaidribas vienalga nav, bet vienalga pameginasim uztaisit tur.

Alerģija var kombinēties - pārtika ar nepārtiku.

sakiet maaminjas ar kaadu kremu jus berninjam smerejat sauso aadinju miera periodaa? Kurs jums liekas labs? Mes lietojam Linola Fett


Es lietoju Essex kremu, bet par cik tas atri iesucas un ada atkal sausa, tad lietoju vel Eucerin losjonu sausai adai, tas atstaj tadu aizsargkartinu.

Visu neizlasīju. Man daktere bērnam līdz gada vecumam vispār analīzes neņēma, jo tās varēja neuzrādīt, kā arī varēja uzrādīt nepatiesu informāciju. Gulbja laboratorijā pateica, kas konkrēti alerģisks nevis grupa (inhalācijām gan nē, bet pārtikai). Smērēju savulaik sinaflāna ziedi.

[b]Anna33[/b] Lietoju Dr. Wolff Basis cream (šis patīk vislabāk). Maigs, netaukains, viegli iesūcas, bez smaržvielām, krāsvielām... Nav nopērkams visās aptiekās, bet Vīlandes/Elizabetes ielas Vācu aptiekā ir. Essex ir smērēts, tas bik treknāks ir. Un Irricar arī ir treknāks.

Sakiet kā īsti ir ar to alerģiju uz rīsiem, skatos ka rīsi tiek pievienoti lielākajaid daļai veikalā nopērkamo biezeņu. Tātad ja ir alerģija pret rīsiem, tad šos biezeņus bērniņam nevar dot? Es tagad sāku domāt varbūt mums no rīsiem tie sausie pleķi uz vaigiem, ap acīm - izskatās kā uz sejiņa būtu uzvilkta maska. Mokamies jau no 6 mēnešu vecuma. Laikam būs jāgatavo pašai biezenīši, tikai nav jau vēl pašmāju augļu un dārzeņu. :confused:

[b]santanosa[/b] Traki ar tām alerģijām. Bet mums bij alerģija no visiem biezenīšiem burciņās (nu gan jau ne no paša biezenīša, bet tā, kas tur klāt pielikts). Varbūt vēl kaut kur var atrast vietējos ābolus? Varbūt kādas no saldētajām ogām, piemēram, upenes? Dārzeņus mēs tagad ēdam kādi nu ir - kartupeļi, burkāni, ķirbis, jaunos puķkāpostus pērkam tirgū no zemniekiem, spinātus, topā ir gurķīši (arī no zemniekiem, bet nezinu cik tas viss "nevainīgs"), drīz jau būs jaunie dārzeņi, ogas, biki jāpaciešas.:(


[b]santanosa[/b] No risiem var but alergija, ari mums uzrada.Kad taisijam analizes, tad tur tada norma noteikta, cik ir normali, tad nu risi parsniedza so normu.Ta ka tie ari var izraisit sausu adu ap acim, tiesi taja laika ari brinijos - no ka ap acim?Kviesi mums parsniedz vairak ka 100 reizes normu - kaut kads vajprats!!!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6625115