Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

alerģija no govspiena???

mooz

[b]Trīne[/b] Nu tad jau pastāsti gan [i]fizioloģiju[/i], es labprāt gribētu dzirdēt, tāda info saimniecībā noder. :) Citādāk tiem, kas šaubās par Tevis teikto, jānāk ar [i]pamatotu bioķīmisko pastāstu [/i], bet Tu vnk pasaki, ka tā ir un viss, un visiem jātic! :) Man gan dzemdībnamā, gan ģim ārste ieteica pirmos 3 mēnešus, kad baroju bēbi, izvairīties no govs piena produktiem savā uzturā (kaut gan nekādu alerģiju ne man ne mazajam nebija), ta nu es gribu zināt - ko šīs tādu nezin, ko Tu zini? Man ir zināms tiktāl, ka, ļoti vienkāršoti izsakoties, mammas pienā nonāk tas, kas uzsūcas asinīs - respektīvi, govs piena vai jebkādas citas olbaltumvielas uzsūcas, tātad nonāk, :confused: savukārt zaļus ābolus un zirņus mamma var droši ēst, viņai no tiem var uzpūsties vēders, kamēr mizas pārstrādājas zarnu traktā, bet pienā tās mizas, protams, nenonāk, tātad mazulim nekāda vaina.. :) [s][Paziņojums tika izmainīts: Konchita, 01:05:2007 13:35:45][/s]


[b]Trīne[/b] Nu, nu, nu... :D:laugh: Pastaasti gan fizologiju, varbuut ir kaads jauns zinaatnes pagrieziens, ko atpalikushie dakteri nav apguvushi. Shis citaats [i]Ja kāds grib apšaubīt, lai nāk ar pamatotu bioķīmisko pastāstu (nenoliedzu, ka 5 gadu laikā atklāts kaut kas, kas iepriekšējo bioķīmiu un fizioloģiju noliedz), nevis "man doks teica", jo doki bieži saka zilus brīnumus, lai tik atkratītos no mammas [/i] pret sho citaatu [i]Nestāstīšu fizioloģiju[/i] un sho [i]Vot tiešām fizoloģiju nestāstīšu[/i] jau vien ir faktu neapgaazhamiibas paraugs:gigi:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img] Kasīšanās - viena no patīkamākām un pieejamākām baudām [sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
[b]Trīne[/b] [i]Visādas citas figņas var, bet akurāt šitas nekādi. [/i] Labrīt. Atminos pirms neilga laika vienā diskusijā šito pat mali - ja nezini, tad vismaz neizrādi savu nezināšanu tik ļoti muļķīgā veidā. Atvainojos par uzbraucienu, bet nu tavs diskusiju stils ir tieši tāds pats. [i] Vot tiešām fizoloģiju nestāstīšu, bet sievietes pienā nekādi nevar būt govs piena olbaltums.[/i] Ja cilvēks pats savu olbaltumu ražotu, tad mums nevajadzētu ēst ne gaļu, ne pupiņas, ne kartupeļus. Būtu uzjautrinoši palasīt tavu [i] fizoloģiju[/i] aprakstu. Kapēc tu tautu smīdini?

[b]mooz[/b] Govs piena vietā var izmanotot kazas pienu, jo tas bagāts ar kazeīnu. Kazeīns un albumīns nav tik blīvi kā govs pienā, tāpēc nesagremotā veidā neiziet caur zarnu sieniņām, bet kuņģa sulas iedarbībā izgulsnējas vieglās pārslās un organisms to viegli pārstrādā jeb uzņem pašsaprotami kā mātes pienu. Cilvēki, kuriem ir alerģija pret govs pienu, droši var lietot kazas pienu.


Gudrākais ir tas, kurš zina, ka nezina. /Sokrāts/

[b]Trīne[/b] :eek::eek::eek: Man likaas, ka Tu par dakteri straadaa....njaa, taapeec - laikam, ka taadi aarsti - arii manam beernam liidz 8 men.vecuma to lietu neatklaaja un naacaas mociities:confused:


Agraa Zvaigznes dienas stundaa engjelis no debesiim nonesa man mazu zvaigzniiti http://b1.lilypie.com/uLV1p3.png http://www2.pixtar.lv/slide?id=nubifwjegkudbbktpva Tveiciigaa vasaras vakaraa shajaa pasaulee ieradaas uguniiga dveeseliite http://by.lilypie.com/Pi4vp3.png http://www3.pixtar.lv/slide?id=nbbyiwjvhxxcytacvou
[b]mooz[/b] manai mazajai arī bija govs piena nepanesība, izpaudās kā nepārtraukti šķidrs vēderiņš un apsārtuši vaidziņi, kaut arī baroju tikai ar savu pienu!!! Bijām Vienības gatvē pie dakteres Marksas-Ēbeles un viņa man aizliedza ēst jebkādus produktus kuros būtu govs piens, ieteica lietos kazas pienu un kazas sieru.... , centos ieturēt absolūtu bezpiena diētu! Un ļoti palīdzēja, var teikt, ka uzreiz palika labāk, vēl arī pēc katras ēdienreizes devu zālītes Lactrase (laikam tā tās sauca :rolleyes:) . Tā mēs dzīvojām līdz tam laikam, kad sākām pāriet uz cietāku ēdienu, bet tad atkal viss sagāja šķērsām, jo līdz pat gadam bija stipras aler'giskas izpausmes - pārsverā sārti vaigi un aplītis ap mutīti, lai arī nedevu govs pienu, tāpat ik palaikam sarkanumi parādījās... un īsti nevarēja noteikt no kā! Ap gada vecumu visi sārtumi pazuda, bet nu jau ir bieži alerģiskie klepi un iesnas, kā dēl arī bieži kavējam bērnu dārzu! :(


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2362.gif[/img]
Par bioķīmiju... Pati nebiju agrāk aizdomājusies, bet patiesībā Trīnei ir taisnība: mūsu organisms olbaltumvielas sašķeļ līdz aminoskābēm, jo gatavās olbaltumvielas tas neizmanto. Savukārt pēc tam, izmantojot no dažādiem produktiem iegūtās aminoskābes tas veido SAVAS olbaltumvielas. Tātad secinājums - stāsti par alerģiju no govs piena olbaltumvielām, ko saturētu mātes piens, tiešām neatbilst patiesībai, jo mātes pienā vienkārši nevar būt govs piena olbaltumvielas. Ieteikums - neizmantot lielveikalos nopērkamo pasterizēto pienu, jo tas maigi izsakoties ir s...! Alerģija noteikti ir no tiem hormoniem, ko špricē govīm, zālēm, ar kurām tās indē pret mastītu un onkoloģiskām saslimšanām un visādiem piebarojumiem, ko tām dod, lai piens labāks, fui! Tas viss nonāk govs pienā un tad cilvēka asinīs un no tā tiešām var būt alerģija. Pie tam pasterizēts piens nesatur pat vajadzīgo kalciju, jo tas ir pārvērties kaļķī, kās cilvēka organismu tikai piesārņo.. Tā lūk.. Vairāk jāpiedomā pie tā ko ēdam..


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2522.gif[/img]
[b]magnoliya[/b] izklausās ticami, bet kad es mazo baroju pati, tad dzīvoju laukos un dzēru tikai īstu lauku pienu un ēdu tīru biezpienu utt. bet alerģija bija riktīga ..... Gotiņa bija pārbaudīta, varētu teikt speciāli mazbērna piedzimšanai! Kad pati pārstāju dzert pienu - alerģija pazuda! :confused:


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2362.gif[/img]
Manam :boy: arī piena olbaltumvielu nepanesamība. Tagad gada vecumā jau kļuvis labāk, tāpēc esmu daudz ko mēģinājusi dot, kas noveda pie ļoti interesanta secinājuma - no parastiem veikalā nopērkamiem piena produktiem (Biolakto, bezpiedevu Zilonītis, biezpiens) izsit sausus pleķus, bet, kad nejauši pamēģināju Milupas jogurtu, nekāda reakcija neparādījās, tagad ēd arī Hipp jogurtus un biezpienu. :confused:


http://b2.lilypie.com/80yZp2.png

[i]tas ir pārvērties kaļķī, kās cilvēka organismu tikai piesārņo.[/i] Tipa kalcija karbonāts piesārņo organismu? Vai kas ir domāts ar "kaļķi".. A kādā formā tad tas kalcijs ir nesamaitātā pienā?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
6725120