Par alerģiskiem bērniem

treselle

Slēdza Cāļa Virtuve.
Pļāpas turpinājums...

Nu tā, šodien bijāt atrādīt plāksteru vietas. Dr. Puķe nebija uz vietas, tāpēc atrādījām dr. Pogai (tas jau vakar tika sarunāts). Teikšu godīgi, pati no tām plāksteru vietām neko nesapratu, jo arī šodien tur viss vēl bija sarkans. Uz kontroles laukumiņa bija vairākas sarkanas pumpas, bet dr. to pieņēma kā negatīvu. Vislielākā nepanesamība Rafaelam ir uz olas dzeltenumu, tad seko vidēja uz pienu un rudziem, mazliet uz griķiem, auzām, olas baltumu un nav uz kviešiem. Kā jums pārējiem gāja ar tiem plāksteru (aizmirsu īsto nosaukumu) testiem? Vēl gribēju jautāt, vai varu dot Zyrtec mazajam pa taisno mutītē ne ar neatšķaidot? Ak, jā, vēl - kuros produktos olas var parādīties slēptā veidā?

http://b1.lilypie.com/ozm-p2.png
Sveikas alergisko beernu mammas.Koferencee "lasos" jau kaadu laiku, jo manam mazajam puikam ari ad un alergijas - piens, olas, visi graudveidiigie.Citur nekur nav, tikai uz sejas...Vinam gadins. Rakstu tapec, ka visu vasaru esam nolemusi dzivot Latvija(Jelgavaa), jo patstavigi dzivojam Ziedrija.Tapec gribu luugt kada bernu arsta koordinates, lai varam dabut palidzibu nepieciesamiibas gadijuma. Mes piena vietaa uz nakti un agri no riita dzeram piena aizvietotaju SHS Neocate.Vai Latvija ir tads dzirdets un vel viens ,iespejams pazistamaks, Nutramigen. Tie ir hipoalergeni...Kadi no sitveidigajiem ir piejami Latvija?Vai ir iespeja dabut aptiekas ari bez arsta receptes?Un vai tad, ja ir recepte ir leetak?Gan jau dumjs jautajums, bet es vados no sejienes pieredzes, ka ar recepti mes maksajam daudz letak... Ja atbildeesiet, liels jums paldies....

Paldies [b]atinra[/b] un [b]baby Z[b]:)

Bitīt matos
[b]BlekerV[/b], Pacientiem ar konkrētām diagnozēm ir atlaides. Sen gan neesu ar maisījumiem sastapusies, bet neiru dzirdējusi šitādus...

Tikai daži, klepus mocīti, iet pie ārsta. Pārējie - uz teātri.
[b]BlekerV[/b] Nav gan dzirdeti tadi maisijumi.Man starp citu ari puika tada vecuma, dzivojam Jelgava, un alergija uz to pasu.Es domaju, varbut ir laiks partraukt maisijuma dosanu, varbut puiks var pariet uz pieauguso paiku?:confused:

Sveikas mammas, man tads jaytajums jums - par putram, kuras udeni vara.Lidz sim variju risus, auzas, grikus - tos ari edam mes lielie gimene.Mazajam neesmu varijusi kukuruzas un prosas putru.Tik vien atceros riebigas atminas no saviem b/d laikiem, kad prosas putru krameju zem galda.Majas vecaki tadu ari negatavoja.Interesanti, drosi vien tagad ari to putru dod b/d.Varetu meginat iedot savam alergiskajam bernam, varbut varat pastastit ka vinu gatavot, ko liekat klat sali vai cukuru vai neko.Cik atceros vina tada rugtena pec garsas.:rolleyes:

Bitīt matos
[b]mamm9[/b], man baig garšo prosa [sub]es gan ar pienu [/sub]. Nomazgā vairākos ūdeņos, es vēl applaucēju drošībs pēc, tad uz litru beru apmēram 200 ml prosas + ēdamkarote cukura, sāls bik, pavāru ~10 min, tad vēl uz siltas plītes pastāv. Kukurūzu 125 ml uz litru, jāgatavo ilgi, cieti tie graudi. Jāvāra vismaz ~20 min, tad jātur karstumā. Pēc stundas var ēst. Mūsmājā ēd ar rīvētu sieru. Domāju, ka vārīt var buljonā - dārzeņu, zivju, gaļas.

Tikai daži, klepus mocīti, iet pie ārsta. Pārējie - uz teātri.
mamm9 ātri vāramās prosas putras ir Rimi veikalos pie parastām putrām, laikam somu ražojums ar tīģerēnu virsū. Pāris minūtēs gatava un nekas nav jāskalo, vāru savam mazajam, viņam garšo, izvāru ūdenī, tad pievienoju eļļu un klāt kādu ķīselīti.

[b]atinra[/b] Olas ir sastopamas kuukaas, cepumos, picaas, pankuukaas, makaronos (ne visos droshvien), majoneezee, saldeejumos. (sho sarakstu nodrukaaju no caalja kraajumiem). Nezinu, kaa juusu gadiijumaa ir ar vistas galju, bet mees nelietojam. Taapat vistas olbaltums ir dazhaas potees (masalu/masalinju/cuucinju un eerchu) un uztura bagaatinaataajos (Osteonorm) Bet vispaar jaaskataas produktu sastaavs;) Zyrtec nelietojam, jo nav vajadziibas, ja neeed to, kas izraisa alergjijskas reakcijas aadai. [b]mamm9[/b] Prosas putra ar tiigjeriiti nav ruugta:ok:

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2368.gif[/img] Kasīšanās - viena no patīkamākām un pieejamākām baudām [sub] http://b2.lilypie.com/XdTHp3.png[/sub]
Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
6824651