Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Provokācija: Zīdainis un veģetārs uzturs

dadzz

Proti, Diankina barošanas konferencē viena mamma pirms laika (6.06.) vaicāja, vai kaut kā drīkst aizvietot gaļu zīdaiņa ēdienkartē. Un fakts, ka oficiālā medicīna, protams, saka - nē, dzelzs visvieglāk uzsūcas tieši no gaļas, neaizvietojamās aminoskābes -tipa, nedrīkst izslēgt. Protams, ka mēs, abi veģetārieši būdami, sašūmējāmies, jo tas brīdis ir klāt, oficiālais rīkojums no pediatra "Gaļai - starts!" saņemts. Vēl fakts, ka esam nu tādi pusveģetārieši: olas ēdam, pienus ēdam, medu ēdam. Termiski apstrādātu paiku tože. Ja ļoti sagribas, i zivs nav šķērslis. Nu tad to visu attiecīgi pēc plānotā grafika arī dotu bērniņam. Bet paziņas i draugi veģetārieši saka - lai jau tie dakteri runā, mūsu bērniem viss kārtībā, devām dzelzi papildus, dažus vitamīnus. Ir, kas soju arī devuši, bet labi, tie bērni nebija alerģiski ab initio un soja kā potenciālais alergēns nenostrādāja. Galvenais, ne viena vien ģimene saka - var izaudzēt normālu bērnu arī bez gaļas; gribas dzirdēt vēl vairāk pieredzes, lai var izdarīt kādu puslīdz nopietnu secinājumu. p.s. [s][u]esmu biologs un par vielmaiņu diezgan daudz zinu [/u]...protams, ne no pediatrijas viedokļa. tāpēc uzbraukt par skolas mācību grāmatas nezināšanu nebūs jēgas. Toties, jo dziļāk kāds racis, jo lielāks prieks būs ar izrakumiem iepazīties :) [/s] Paldies visiem, kas atsauksies!


Nu man liekas, ka visiem (īpaši veģetāriešiem) jau noriebušās šīs "diskusijas" (lasīt "strīdi", "plēšanās"), starp gaļas ēdājiem/neēdājiem, ka nav jēgas nemaz sākt. Tas beigsies kā vienmēr ar kašķi (vari parādīt kaut vienu diskusiju, kur tā nav? ). Izlasi vienu tādu "runāšanos" un zināsi, kādas ir pārējās. Ēd gaļu, kas gribēs neēdīs, kāda tev daļa gar citiem? Lai ko arī veģetārietis teiktu, otrai pusei atradīsies kāda "gudrība" (tieši tā pēdiņās, jo parsti ši cilvēki ne ko lasījuši, ne zina, tik runā).


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2349.gif[/img]
Akurāt par zīdaini neredzu problēmas, mani bērni līdz gadam gaļu nelietoja, kaut [vairs] neesmu veģetāriete, arī homeopāte ieteica līdz gadam gaļu nedot. Ar hemoglobīnu viss bija kārtībā. Par vēlāku laiku nemāku spriest, jo speciāli gaļu neliedzu, kad gribēja, pamazām sāka ēst.


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.
Nu katram taču ir sava pārliecība, nesaprotu, ko tur rakties. ja ir pārliecība un zināšanas, ka nevajag bērnam gaļu, nu nedod. es saviem gan dodu, dodu kvalitatīvu gaļu (nopērku, no kāda, kas laukos audzē bez visiem ķīmiskiem preperātiem), nevis veikalā pirktu un nesaskatu neko tur sliktu. Kam nepatīk, lai nedod un viss. Ko visi uz gaļu pēkšņi ieciklojušies? :confused: Kad bērni izaugs, lai paši izlemj ēst gaļu vai nē, netaisos uzspiest savu viedokli. Arī patreiz, ja ir sagatavots ēdiens pārāk nespiežu, lai ēd to gaļu, vairāk sekoju līdzi, lai izēd salātus.


Nu galvenais lai šitik fanātiski nepieietu jautājumam - http://www.newsru.com/crime/04may2007/golod.html


[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2213.gif[/img] Nesaki, kas man jādara, un es neteikšu, kur tev jāiet.
[b]Envija[/b] nu jaa, traki, bet 6 ned vecuma olas un galju tik un taa ziidainjiem nedod.

[b]Envija[/b] :eek: Ja bērnam nedod SAVU pienu aiz veģetārisma apsvērumiem, tad tas ir totāls absurds un nekā kopīga ar dabīgu dzīvesveidu. :(


Katrs dara to labāko, uz ko viņš ir spējīgs.
Es gan neatceros, kur lasīju, bet zinātnieki kaut kur amerikā esot pētījuši bērniņus, kas veģetāriešu stilā baroti no dzimšanas, tad viņiem esot problēmas ar redzi lielākā vecumā(tiesa nezinu cik ļoti veģetāru uzturu ievērojot). Bet skatoties uz šo faktu es noteikti neriskētu ar sava bērna redzi, jo tik maziņam viņa vēl attīstās.

[b]Marsie[/b] ak taa tas bija domats? Nu tad tas ir pilniigs ku-kuu... Vispar kaut kas tur neliimeejas. Pat ja vecaki deva maisiijumu uz sojas baazes, ari tad tak vareja bernu pabarot normali. Kapec badaa nomerdeeja?


[i]Pat ja vecaki deva maisiijumu uz sojas baazes, ari tad tak vareja bernu pabarot normali[/i] tieshi taa - kaa var nomeerdeet badaa, barojot ar sojas maisiijumu un pat :eek: aabolu sulu :eek: 6 nedeelju vecumaa :confused:


Agraa Zvaigznes dienas stundaa engjelis no debesiim nonesa man mazu zvaigzniiti http://b1.lilypie.com/uLV1p3.png http://www2.pixtar.lv/slide?id=nubifwjegkudbbktpva Tveiciigaa vasaras vakaraa shajaa pasaulee ieradaas uguniiga dveeseliite http://by.lilypie.com/Pi4vp3.png http://www3.pixtar.lv/slide?id=nbbyiwjvhxxcytacvou
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7241979