Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Provokācija: Zīdainis un veģetārs uzturs

dadzz

[b]elfu princese[/b] tā arī daru - aptuveni reizi nedēļā (gadās arī retāk) atsevišķi sagatavoju tītara fileju un reizi nedēļā lasi un piedāvāju t.i. nolieku priekšā šķīvīti, lai pašas ņem, ja grib. Un nemaz viņas tā neraujas pēc gaļas, ja ēd, tad ļoti maz, gadās, ka vispār klāt neskaras. Ciemos labie radi reizēm stūķē viņām mutē gaļu, pirmo kumosu iestūķē, sīci noķer uz pārsteigumu, bet nākamo 99% gadījumu beibes vairs neļauj bāzt viņām gaļu mutē, sakniebj lūpas un izteiksmīgi purina galvas. Toties tomātus, gurķus un kartupeļus no šķīvjiem nolasa (gurķi, tomāti un kartupeļi ir viss, uz ko gaļēdāja fantāzija ir spējīga, kad jādomā, ko piedāvāt vegetāriešiem ;) ), . Vakar bijām vienās tādās radu viesībās un viņas kliedza un plēsās lai dod viņām persikus [sub]es šogad vēl nebiju viņām persikus devusi [/sub] Tā nu man šķiet, ka manas meitas nav izteiktas gaļēdājas. Varbūt tik relaksēti viņas uz gaļu raugās tāpēc, ka nekad nekas viņām no ēdiena nav bijis aizliegts - tāpēc nestreso un neklūp virsū, bez tam organismam nekā netrūkst un tas netiecas pēc gaļas :confused:

Viss man ir atļauts, bet ne viss der. Viss man ir atļauts, bet nekas nedrīkst mani kalpināt. 1.Kor.6:12

njā... bet tikai ar to, ka [i]organismam nekā netrūkst un tas netiecas pēc gaļas [/i] to nevar skaidrot, jo tad jau brāļi un māsas ēstu vienādi, jo piedāvā tak vienu un to pašu. Es zinu tādu parasto visēdāju ģimeni, kur trīs meitiņas. Ta nu jaunākā (4gadi) ir tāda, kura vispirms apēdīs visu gaļu, kas vien ir dabūjama, un kaut ko citu ēdīs tik tad, ja gaļas galīgi vairs nemaz nebūs. Bet vecākā (7gadi) veģetāriete, pat no salātiem rūpīgi gaļas kriksīšus izlasa laukā. Tā kā - katrs mazais ķipars, ja vien viņu galīgi neapspiež vai ar varu nebaro, pats agri vai vēlu izdomā, ko viņš ēdīs un ko nē :)

celebrate diversity!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7241979