Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krājkonts

lauvux

Nordea arii ir tieshi taads kraajkonts, kaa Tu gribi - [i]kuru iespējams papildināt neregulātri un iztukšot, tiklīdz rodas nepieciešamība[/i].


SEB - latu rezerves fonds un atvērtais depozīts :)


Man nav līdzekļu sirdsapziņas uzturēšanai. [img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_274.gif[/img]
jaa arii peerkot veikalaa ar karti 0.5%- bet tad ja nebriidini 7 dienas ieprieks- es nesen izneemu 200Ls un komisija sanaaca 1LS [s][Papildināts: 10:07:2007 18:36:09][/s] papildinat to maxikontu var kad grib- kaut vai no citas internetbankas- paarskaitot uz so maxi kontu- nauda tiek aprekinaata katru dienu- un menesa 1 datumaa jau redzi pieaugumu

HB ir samazinaajusies % likme kraajkontam...:(


Labdien! Te būs atbilde uz jautājumu par Krājkonta atvēršanu: Hansabanka piedāvā iespēju atvērt krājkontu. Krājkonts ir beztermiņa noguldījums, kas jums dod iespēju neierobežoti papildināt kontu un saņemt procentu ienākumus. Krājkontu var atvērt latos, eiro vai dolāros. Pelņas procenti reizi ceturksnī tiek pieskaitīti noguldījuma pamatsummai. Jūs varat izņemt daļu vai visus Krājkontā uzkrātos naudas līdzekļus, piesakot vēlamo summu 7 dienas iepriekš. Naudu no krājkonta var izņemt arī nekavējoties, samaksājot bankai komisijas naudu. Jauku dienu! :)

Hanzene vel aizmirsa pateikt, ka vinu krajkonta procentu likmes tiek mainitas pasai bankai vien zinamos datumos nevienu nebridinot. [s][Papildināts: 11:07:2007 11:39:14][/s] ..un tapat tiek melots ka procenti 'tiek ieskaitīti kontā reizi ceturksnī' ( http://www.hansabanka.lv/cenas/cenradis.php?nr=2-4 ) . Reali tas notiek reizi tris menesos, kas ne vienmer sakrit ar ceturksni.

Tā kā krājkonts ir beztermiņa noguldījums, tad arī banka nevar nodrošināt fiksētu likmi uz mužīgiem laikiem. Krājkontam procentu likme tiek mainīta neregulāri (parasti reizi mēnesī vai retāk), vadoties no tirgus izmaiņām un konkurentu piedāvājumiem. Tas arī ir atrunāts līgumā. Līdzīgi ir arī citām bankām. Pēdējā laikā procentu likmes ir kļuvušas tikai lielākas. Citiem noguldījuma veidiem (termiņnoguldījums, iespēju noguldījums, mērķa krājkonts)likme ir fiksēta visu līguma laiku. Procenti tiek pieskaitīti pēc trim mēnešiem no noguldījuma atvēršanas datuma. Ar vārdu ceturksnis arī tiek saprasts periods, kas vienāds ar trim mēnešiem. Piemēram, Krājkonts atvērts 15.janv, tad procenti tiks pieskaitīti 15.aprīli utml.

[i]Pēdējā laikā procentu likmes ir kļuvušas tikai lielākas[/i] atvainojos par rupjību, bet nu nevajag .... Vakar likmi nomainija no 4.52 uz 3.45. Pieaugums? Skaidrojums par ceturksniem ari gana smiekligs. Pec Jusu skaidrojuma sanak, ka gada var but ari tikai 3 ceturksni? [s][Paziņojums tika izmainīts: Hansabanka, 11:07:2007 16:03:02][/s]

Atvainošanos nevajaga, bet centīsimies var būt kaut kā iztikt bez sliktiem vārdiem :):):):)


skaa
[b]Hansabanka[/b] atejot no visām sliktām lietām... man personīgi interesē, kādā valūtā labāk krājkontā likt naudiņas? un kāda ir atšķirība? procentu likmes esmu izpētījuis..


save the planet, kill yourself!
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7262830