Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krājkonts

lauvux

[b]Hansabanka[/b] Ja jau uzstajaties ka bankas parstavis, tad neizplatiet ludzu meligu un maldinoshu informaciju. Peace.

[b]purka[/b] pilniibaa piekriitu tev...patieshaam no 4.25-->3.75 vai tamlīdzīgi likme nokritās nevis pieauga.

Atbilde skaa: Spēciāli nevajadzētu neko konvertēt. Labāk noguldījumus izvietot tajā valūtā, kura pašreiz jau ir klientam. Likmes šobrīd gan ir lielākas dolāru krājkontam, bet tas var mainīties. Likmes šobrīd ir LVL 3.45% gadā, USD 4.23%, EUR 3.21%..

Man krajkonts Krājbankā ir jau daudzus gadus, nekad nav bijušas problēmas izņemt naudu - uzrkasti bridinajumu un pēc 7 dienām saņem vajadzīgo summu bez jebkādām komisijām

skaa
[b]Hansabanka[/b] kāpēc tās likmes tik zemas? interneta lapā uzrādītas augstākas.

save the planet, kill yourself!
skaa
tā... man vēlviens jautājums. vai visās bankās šie krājkonta % ir tik mainīgi?

save the planet, kill yourself!
[b]skaa[/b] Šobrīd neviena banka nav noteikusi cik bieži/regulāri tiks pārskatītas procentu likmes krājkontiem un jaunajiem termiņnoguldījumiem. Viss ir atkarīgs no katras bankas politikas un no tā cik krasi mainās situācija tirgū.

Atkal Hansabankā samazinājās procenti krājkontam. Izskatās, ka drīz vajadzēs piemaksāt bankai par iespēju turēt naudu krājkontā :).

Bet ir taču daudz un dažādas iespējas uzkrāt naudu arī bez krājkonta un saņemot daudz lielākus procentus ;) Manuprāt, krājkonts vispār ir pats neizdevīgākais variants :(

[b]Tequila[/b] bet manuprat krajkonts ir izdevigs no likviditates viedokla. [b]cepumiņš[/b] dinamiskais depozits siem ari iet pa minusiem, ta ka mana naudina parcelas uz ienesigakam (klientiem) bankam.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7262830