Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krājkonts

lauvux

[b]purka[/b] nauda tieshaam ieskaitaas reizi ceturksnii pirmais ceturksnis- janvāris, februāris marts, 2 aprīlis maijs jūnijs, 3 juulijs augusts septembris un ceturtasi ir oktobris novembris decembris taa kaa gadaa ir tikai 12 mēneši tad ir tikai 3 ceturkshnji un procentus bankai ir tiesības mainīt kad grib attiecībā pret eur svārstībām tirgos :) [s][Papildināts: 03:08:2007 11:53:02][/s] [b]purka[/b]dinamiskā depozīt ienesīgums tiek rēķināts pa dienām tas nenozīmē ka termiņa laikā depoziist nenes ienesīgumu tas ir taa pat kaa ar fodu pirkshanaam un paardoshanaam ienesiigums nav fikseets vienaa dienaa zaudee 100 otraa ieguusti 300 , un starpcitu ja tev shis depozīta veids nepmierina vari to sleegt un sanjemt savu naudu apakalj nemaksaajot soda naudu tu maksaasi tikai komisiju par pirmsterminja liiguma laushanu :)

[b]Mis_nika[/b] savas tiesibas es zinu, ligumus pirms akcepteshanas izlasu. Hansabankas gadijuma tavas sapratnes ceturksni nestrada, parbaudits un [b]Hansabanka[/b] saja diskusija to jau apstiprinaja : [i]Procenti tiek pieskaitīti pēc trim mēnešiem no noguldījuma atvēršanas datuma. Ar vārdu ceturksnis arī tiek saprasts periods, kas vienāds ar trim mēnešiem. Piemēram, Krājkonts atvērts 15.janv, tad procenti tiks pieskaitīti 15.aprīli utml.[/i]

purka Pastāvīgs apmeklētājs Hanzene vel aizmirsa pateikt, ka vinu krajkonta procentu likmes tiek mainitas pasai bankai vien zinamos datumos nevienu nebridinot. Skaidrojums par ceturksniem ari gana smiekligs. Pec Jusu skaidrojuma sanak, ka gada var but ari tikai 3 ceturksni? gadaa var buut ikai 3 ceturkshnji gadaa ir tikai 12 meeneshi tas taa starpcitu. shaada procentu likme staav manam kraajkontam :) nezinu kaa taveejam 4.520% un kaa jau es mineeju bankai ir tiesiibas mainiit procentu likmi nebriidinot klientus tas ir rakstiits liigumaa un veel banka procentu likmes maina atkariibaa no EUR svaarstiibaam tirgos :)

[b]Mis_nika[/b] [i]gadaa var buut ikai 3 ceturkshnji gadaa ir tikai 12 meeneshi tas taa starpcitu.[/i] Tā mīļā tauta - šogad ceturtais ceturksnis tiek atcelts! :D [i]shaada procentu likme staav manam kraajkontam nezinu kaa taveejam 4.520%[/i] Hansabankā??? http://www.hansabanka.lv/cenas/cenradis.php?nr=2-4

jaa hansabankaa [s][Papildināts: 03:08:2007 13:14:39][/s] gadaa var buut ikai 3 ceturkshnji gadaa ir tikai 12 meeneshi tas taa starpcitu.[i] [/i] atvainojos 4 nospiedu 3 kļūda

[b]Mis_nika[/b] krajkonts. 4.52% gadā, Hansabankā? Nu izskatas ka kads te melo. [s][Papildināts: 03:08:2007 13:18:59][/s] [b]Mis_nika[/b] [i]gadaa var buut ikai 3 ceturkshnji gadaa ir tikai 12 meeneshi tas taa starpcitu. atvainojos 4 nospiedu 3 kļūda[/i] Nu ja jau gada var but tikai 4 ceturksni, tad izstasti cik reizes un kados datumos 2007 gada man tiks ieskaititi krajkonta procenti, ja es naudu esmu noguldijis 25.martā? [s][Papildināts: 03:08:2007 13:25:36][/s] [i]shaada procentu likme staav manam kraajkontam nezinu kaa taveejam 4.520%[/i] Tu vel dzivo devitaja julijaa?

[b]purka[/b] Kraajbankaa sobriid kraajkontam likme 4.70% gadaa- un iznemt bez sankcijaam- 7 dienas ieprieks briidinot var pati izmantoju krajnoguldijumu 6.28% gada sobriid- lieku uz minimaalo laiku- caur online banku- uz 3 menesiem- papildinu kad un cik gribu- un peec 3 meenesiem skatos- kaa mainaas limes- kads noguldijums izdeviigaaks...jo ja nolemju kraat naudinu- tad vismaz tos 3meenesus tak varu paciesties- un ja steidzami savajagaas- tad tuviniekiem paluudzu- un kad beidzas noguldiijuma termins- atdodu.

ja Tavaa sirdii ir miilestiiba- Tavs acu skatiens apmirdz visu pasauli
[b]varjaubut[/b] paldies, jau izmantoju.:beer:

[b]purka[/b] :gigi:es ar..kaut pa bikim- tomeer kaads latins kraajas:)

ja Tavaa sirdii ir miilestiiba- Tavs acu skatiens apmirdz visu pasauli

[b]purka[/b] nesauc cilveeku par meli ja nezini tas taa starpcitu :) ieej savaa hanzanetee un paskaties kaada ir procentu likme man tev nekas nav jaapieraada :) man hanzanetaa paraadaas shaada likme varbuut tu esi kaads iznjeemums :D

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7262830