Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krājkonts

lauvux

[b]Mis_nika[/b] http://www.hansabanka.lv/cenas/cenradis.php?nr=2-4 sakrit ar mana konta redzamo.

nesakriit ar man kontaa redzamo tad man nav mainiita procentu likme :):rolleyes:

Nu un ka lai tadai bankai uzticas?

es ar nevaru izšķirties ko iesākt... man tik pāris simti liekās naudiņas, bet es īsti neredzu jēgu veidot sev krājkontu, jo no tās procentu likmes par maksājumu kartes gada maksa nepieaugs! [s][Papildināts: 03:08:2007 14:13:35][/s] varbūt kāda ir izveidojusi saviem bērniem studiju fondu un zin kaut ko vairāk pastāstīt?

[b]Ingonis[/b] man pashai ir gan kraajkonts , gan uzkraajoshaa apdroshinaashana ja tu naudinju gribi kraat ilgaaku laiku tad labaak izveeleeties kaut ko no uzkraajoshaas aprdoshinaashanas vai dinamiskaa depoziita jo iespeejamaa peljnja nav prognozeejama bet vienmeer ir lielaaka nekaa inflaacija :)

[b]Ingonis[/b] hmm ja es nolemtu kraat beernu studijaam- es tik un taa izveeleetos saa briiz izdeviigaako noguldiijumu- ar iespeeju papildinaat- vai nu krajnoguldiijumu, vai beerna privatfondu. Visdriizaak ka kraajnoguldiijumu- jo tam var izveeleeties terminu- pat 3 meensus- un tad ik pie termina beigaam saliidzinaatu ar citaam iespeejaam- likmeem. Katru meenesi papildinaatu ar noteiktu summu (minimaalo- un ja iespeeja- liktu vairaak)- un zaudeetaajos domaaju ka nebuutu. [s][Papildināts: 03:08:2007 14:21:38][/s] [b]Mis_nika[/b] aha- apdrosinaasana ar laba lieta- jo tur veel var dabuut no gada laikaa veiktajam iemaksaam- 25% klaat- no ieneemumu dinesta- nodoklu atmaksu- vo vo - tas ir izdeviigs variants- piemirsaas man tas...vieniigais- jaareekinaas ar noteiktu gada maksaajumu un terminu

ja Tavaa sirdii ir miilestiiba- Tavs acu skatiens apmirdz visu pasauli
[i]peljnja nav prognozeejama bet vienmeer ir lielaaka nekaa inflaacija [/i] :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D mosties. ka tad ar Hansabankas atsauci - *** Vēsturiskais ienesīgums negarantē līdzīgu peļņu nākotnē! ???

[b]Mis_nika[/b] Es jau īsti nezinu, ko gribu, man tik no Ergo visu laiku zvanās un piedāvās par to studiju fondu. It kā jau skaisti un jauki izklausās un apdrošināt dzīvību var, un ja bērni sadomā, ka nestudēs vai kā citādi nogrēkojas, tad pie fonda netikt...bet, peļņas iespējas viņi pamato nevis ar % likmēm, bet at to likumu, kas paredz, ka valsts atmaksā 25% no iemaksātā. Un vēl man visu laiku ausīs skan manas mammas vārdi- es katru mēnesi maksāju katram jums pa kilogramam cieti žāvētās desas, bet tagad jūs dabūjas 5 latus- to pašu vienu kilogramu...un sērīga nopūta.

[b]purka[/b] Atvēršanas datums 03.04.2007 Noguldījuma veids Krājkonts Valūta LVL Noguldījuma bilance 0.31 Noguldījuma gada procentu likme 4.520% taa man paraadaas ja ieeju liigumi, noguuldiijumi, kraajkonts paskaties hanzanet, jo cik es zinu tas kas ir cenraadii hb maajas lapaa taa ir tiem klientiem kas liigumu tagad sleedz , bet tiem kam liigums ir sleegts ieprieksh procenti gadaa ir taadi kaa liiguma parakstiishanas briidii, attieciigi naakamgad procenti buus taadi kaadi bus cenraadii tajaa briidii

[b]varjaubut[/b] [i]jaareekinaas ar noteiktu gada maksaajumu un terminu[/i] Ir ari tadas 'atverta tipa' polises - atver uz minimalo summu, bet gada beigas ieskaiti tik cik pats uzskati par vajadzigu. Man viena tada ir. Ar tas palidzibu piedzenu iemaksas lidz vajadzigajam limenim. [s][Papildināts: 03:08:2007 14:35:20][/s] [b]Mis_nika[/b] [i]procenti gadaa ir taadi kaa liiguma parakstiishanas briidii, attieciigi naakamgad procenti buus taadi kaadi bus cenraadii tajaa briidii[/i] nu nav. 10 julija nomainija, 27 atkal nomainija ... 4.52->3.45->3 [s][Papildināts: 03:08:2007 14:39:05][/s] [b]Mis_nika[/b] [i]Noguldījuma bilance 0.31[/i] Tev jau noguldijuma bilance neatbilst minimalajam apjomam procentu rekinashanai, tapac ari radas vel vecie procenti..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7262830