Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

krājkonts

lauvux

[b]varjaubut[/b] terminjsh ir no 3 līdz 15 gadiem un meenesii minimaali jaamaksaa 20 lvl naakamaa gadaa ejot uz VID deklereejot tu sanjem 25 % no 20% veikto iemaksu ko apreekjina no bruto gada ienaakumiem tas ir ja tev alga ir 200 lvl bruto meenesii tad gadaa maksaajot 20 meen tu apdroshinaashanaa iemaksaa 240lvl un tad no VID sanjemsi atpakalj 60 lvl .Taatad apdroshinaashanaa faktiski iemaksaati 240 plus skaitaas procenti. man shobriid ienesiigums apdroshinaashanai ir 61,88% uz doto briidi peljnja man sastaada aptuveni 25 lvl. taa luuk bet shii peljnja ir atkariiga no izveeleetaa fonda kuraa ieguulda uzkraajumu :) [s][Papildināts: 03:08:2007 14:45:48][/s] [b]purka[/b] banka nekad neiguldiis taa lai zaudeetu peljnu :D var redzeet ka tev vnk nepatiik hb un mana noguuldiijuma bilance ir taada jo nauda shodien ieskaitiijaas manaa kontaa :) [b]purka[/b] tu vnk esi pesimiste [s][Papildināts: 03:08:2007 14:50:09][/s] [b]Ingonis[/b] es tad labaak iesaku pilngaadiibas kraajkontus paskatiities visaas iespeejaamaas bankaas ko piedaavaa un veel arii shiis uzkraajoshaas apdroshinaashanas arii ir labs variants tad vieniigi pats terminju var izveeleeties bet pilngadiibas kraajkontu terminjsh ir liidz beerna 18 gadiem.

[b]Mis_nika[/b] man nepatik ka te dazi stada prieksa sevi ka banku darbiniekus, piedava sniegt konsultacijas, bet taja pat laika izcelas ar nekompetenci un pasu bankas piedavato produktu neparzinasanu. luk tas man nepatik. HB klients esmu jau 10 gadus, ja kas.

zini es neteicu ka es esmu hb darbiniece tas viens un vispaar besii man taadi cilveeki kas nezin ko no sevis iedomaajas. man prieks ka esi hb kliente 10 gadus esmu vairaaku banku klients un staastu par hb to kas man pashai kaa klientei ir zinaams sheit par banku kuraa es straadaaju ir runaats maz taapeec par to arii nerunaaju . un par manu kompetenci tu vareesi spriest tad kad atnaaksi pie manis uz banku man tevi buus jaaapkalpo skaidrs

ko dos manam bērnam sakrātie 15 000 lati, ja varbūt tajā laikā viņš varēs tik vienu botu pāri iepirkt? [b]Mis_nika[/b] un kur ja nav noslēpums var būt [i]61,88% uz doto briidi peljnja [/i]

[b]Mis_nika[/b] es teicu ka esi hb darbiniece? Lasi to kas rakstits un neuztver visu personigi.

[b]Ingonis[/b] nus buutu pirms meenesa iepircis a/s Lode akcijas par 4.00Ls gabalaa- tagad varētu pārdot par 8.50 gabalaa- pelna buutu 115.50% :gigi: //jaapiebilst- riskants ieguldiijums- tikpat var ar zaudeet 100% ja bankrotee uzneemums) jo lielaaks ienesiiguma procents- jo lielaaks risks

ja Tavaa sirdii ir miilestiiba- Tavs acu skatiens apmirdz visu pasauli
[b]Ingonis[/b] man shobriid ir 2 bakaas shaadas uzkraajoshaas apdroshinaashanas varu tikai teikt ka hb man patiik labaak nekaa seb visur savi plusi un miinusi hb ļoti laiciigi izveeleejos fondu kuraa uzkraat taapeec man shobriid ienesiigums ir sasniedzis 61,88% ja nemaldos man seb shobriid kaut kaadi 34 % laikam bija sen neesu skatiijusies. bet iesaku labaak aiziet pie speciaalistiem kas tev siikaak izstaastiis par shiim fondu lietaam nezinu nekaa daudz tik cik pashai saskare ir bijusi es ar citaam lietaam bankaa nodarbojos :) [s][Papildināts: 03:08:2007 15:14:12][/s] [b]varjaubut[/b] jaa par risku tas tiesa bet uzkraajoshaas apdroshinaashanas gadiijuma tu iemaaksaataas summas nezaudee, bet ja liec naudu fondos vai peerc veertspapiirus tad gan sanaak manaams risks :D es ar taa neriskeetu fondos naudu neliktu bez garantijas ka iemaksataa summa nepazud :D kaut arii ir dzirdeeti visaadi briinumi ieguulda 1000 fondos un peljnja 3000 :) es ar taa gribeetu bet nepatiik lieks risks

[b]varjaubut[/b] labi, ja kantoris bankrotē, tad naudiņa vējā to es spēju saprast. Bet ja bankā % lielāki, tad arī risks lielāks- to gan nespēju sagremot. Tas risks attiecas uz to iespējamo peļņu jeb starta summu?

es domaaju ka vinja runaaja par peljnjas risku :)

[b]Ingonis[/b] pag pag- ir garanteetie procenti- un ir prognozeetaa pelna. Noguldiijumos nav iespeejams zaudeet..ja nu vieniigi Banka bankrotee- i to tagad ir garantiju fonds. runa iet par riskantiem ieguldiijumime- fondos, NĪ un t.t.t.- kur prognozeejamaa pelna ir lielaaka- bet risks zaudeet ar ir.

ja Tavaa sirdii ir miilestiiba- Tavs acu skatiens apmirdz visu pasauli
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7262830