Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dzīvokļa kredīts

so...so

ir man dzīvokļa kredīts bankā. par cik RIGIBOR ir cēlies pat līdz 8 un vairāk % gadā, par nākamajiem 3 mēnešiem ir pamatīgi pieaugusi bankai atmaksājamā summa. Domāju ko darīt - pāriet uz fiksēto maksājumu, vai varbūt pāriet uz kredītu Eiro, lai gan eirikiem arī tie % aug. Kādi Jūsu ieteikumi?


Spoks
pārej uz Šveices frankiem

hmzis
vai mongolijas tugrikiem


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]so...so[/b] paarej uz EUR un fikseeto procentu likmi, jo fikseeto procentu likmi tapat izskatiis peec 5 gadiem, bet tomeer uz tiem pieciem gadiem zini, ka % likme nemainiisies... vieniigi uzzini, cik ir veel papildus izmaksas par paareju no LVL uz EUR un % likmes mainju.


[b]Prikala[/b] tas jau laikam pie šī brīža situācijas būtu viens no veiksmīgākajiem variantiem....vai nevar būt tā, ka EUR tie procenti varētu samazināties ar laiku? šobrīd jau visu laiku tie tikai aug, bet kas var zināt - kas būs pēc gada? ja nu samazinās....vai kāds zin, cik apmēram izmaksā pāreja no Ls uz EUR un cik % likmes maiņa?

[b]so...so[/b] katrai bankai līgumā ir savs izcenojums par līguma izmaiņām.. un protams atkarīgs arī no summas, jo bieži vien pakalpojums maksā ne mazāk kā cipars X vai 0,X procenti no summas.....:rolleyes:

[b]so...so[/b] par viziiti pie sava krediitspeciaalista nav jaamaksaa...labaak aizej pie krediitspeciaalista, kur jau njeemi krediitu un uzzini, cik un kas maksaas...zinu tikai to, ka lai paaietu tagad atkal vajag iet dabuut visas izzinjas...tas ir kjeepiigs process... par eur svaartiibaam neko nevar zinaat, bet vienoziimiigi ir tas, ka krediits latos ir daudz neizdeviigaaks, nekaa krediits eur...

[i] pārej uz Šveices frankiem [/i] ja kāds dod šādus padomus un komplektā nav viedokļa par CHF kursa izmaiņām tuvākā un tālākā perspektīva, iesaku ignorēt. pāriešanai uz EUR arī jāņem vērā risks, ka fiksētais kurss var pazust. šajā gadījumā LVL/EUR kursa izmaiņas risks ir daudz mazāks nekā CHF/LVL, bet nu nekad jau nevar zināt... bez tam jāparēķina, vai sanāk izdevīgi mainīt valūtu, jo banka jau arī gribēs kaut ko nokāst par šo prieku. attiecīgi, varbūt tu komisijas maksā samaksāsi vairāk nekā ietaupīsi uz to, ka būs zemākas procentu likmes?

[b]spd[/b] bet ir taku iespeejas samekleet kur piedaavaa zemaaku kursu.:spy:


sau
[b]Prikala[/b] Viena lieta ir šī brīža zemākais piedāvātais kurss, cits daudz svarīgāks jautājums ir kopumā FX risks , ko Tu uzņemies līdz ar CHF, ja ienākumi citās valūtās


[img]http://fool.exler.ru/sm/web.gif[/img]
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7276721