Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dzīvokļa kredīts

so...so

[b]Griezite[/b] un es uztraucos, ka man ikmēneša maksājums no pagājušā gada augusta pieaudzis par nepilniem ls 20:rolleyes: bet nu ne jau par ls 70..... Man jau žēl tos Ls 20, ko tagad sanāk maksāt vairāk, tāpēc arī ir doma, ka varbūt jāpāriet uz EUR, tik īsti nezinu - vai tas uz priekšdienām arī būs izdevīgi. Vēl ir jautājums, ka Latvijā tuvāko gadu laikā varētu ieviest EUR, bet tad jau tas nozīmē, ka man tik un tā būs jāpāriet uz citu valūtu, jo lata tak vairs nebūs :rolleyes:vai ne tā? Tāpēc arī domāju, ka varbūt jau tagad ērtāk un izdevīgāk uz EUR pāriet, jo gan jau ka komisijas un visādas citādas maksas banka noplēsīs arī tad, ka Latvijā ieviesīs EUR un būs kredīts jānoformē citā valūtā- gribi vai negribi

[b] emiilija [/b] algas lielumam nav nozīmes. būtiskais jautājums ir, cik tev naudas paliek pāri pēc kredīta maksājumu veikšanas. parasti bankas skatās, lai visi kredītu maksājumi/neto alga < 40%. bet jā, tās oficiālās izziņas bankām ir lieliska iespēja 'nopelnīt' papildus baksus, atsakot samazināt % likmi. iespējams, ka valūtu mainīt viņi nemaz nevar, jo tas, IESPĒJAMS, nozīmē, ka tiek izsniegts jauns kredīts = izziņa no VID, kas nozīmē, ka kredītu tev nedrīkst izsniegt... [b] so...so[/b] ņemot vēra, ka šobrīd EUR/LVL kurss ir fiksēts, EUR ieviešanai tevi nevajadzētu uztraukt (pieņemot, ka neviens netaisās 'pajokoties' ar LVL devalvāciju). ieviešana, man liekas, tika atlikta uz kādu 2011. gadu. ne ātrāk. attiecīgi - taupi nervus un domā par vasaru vai kādu citu patīkamu tēmu. :rolleyes:

[b]spd[/b] Bļāviens! A ko tad lai dara?! Te cilvēki uztraucas par 20Ls starpību - man jau tā starpība, starp to, kā bija un kā ir tagad, tuvojas 100LS, un tas jau nav vienīgais maksājums - jāpieskaita jau vēl tel., elektrība, gāze, bērnudārzs utt. ,utjpj. Pie tam kredīts taču hipotekārais - pret ķīlu.

[b]so...so[/b] nu es ar nepriecaajos par 70 ls pieaugumu..a ko dariit...tapeec jau priecaajos, ka savaa laikaa palielu summu iemaksaaju..jo ja tagad buutu jaamaksaa paari 400 ls tad taa buutu kaa buutu

[s]http://www.simonthescribe.co.uk/rowan1.jpg http://www.lva.gov.lv/daba/lat/images/ba_starkis.gif http://www.youtube.com/watch?v=nH9kgXwlq1o[/s] Ir labi noliekties pār mazu gultas vietu, Kur lielās dzīves sākums klusi dus...

[b]spd[/b] okei, bet kredīts man būs jāatmaksā gan 2011. ,gan arī 2012.gadā, kad EUR jau plānots ieviest. Mani principā interesē jautājums - kas notiks ar kredītiem pēc EUR ieviešanas, kuri šobrīd ir latos? Vai man kā kredīta ņēmējam būs jāmaksā papildu bankai, lai manu kredītu pārformētu eirikos? [i]taupi nervus un domā par vasaru vai kādu citu patīkamu tēmu. [/i]- tā jau nemaz nav nepatīkama tēma, drīzāk tieši otrādi - domāt kā man būtu izdevīgāk rīkoties konkrētajā situācijā:)

hmzis
Nu tā kā lati beigsies, tad banka tev pieprasīs atmaksāt kredītu kamēr tie lati vēl ir. Būs ātri viss jāatdod.

Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]hmzis[/b] skatos, ka kādu laiku atpakaļ, tev kaut kas cits ir beidzies vai tapis par īsu:D ko spraucies tēmās, par kurām neko sakarīgu nevari pateikt, kā piektais ritenis;)

[b] so...so [/b] nu, MANUPRĀT, tur nevajadzētu būt nekādām papildus izmaksām, jo reāli jau bankai tajā X dienā būs jāpārvērš atlikums uz EUR, kas reāli ir IT operācija... BET, nebrīnīšos, ja viņi izdomās kaut kādu 'mistisku' komisijas maksu. BET, ceru, ka valdība izdomās arī noteikumus ar lieliem sodiem šitādiem kāsējiem, kas bez ekonomiskā pamatojuma gribēs apčakarēt tautu. Jo sevišķi tas attiecas uz XXX (ui, Maximu), Rimi un mazumtirdzniecību kopumā. Nu, es, piemēram, lieku 'stavku' uz to, ka EUR kurss nemainīsies, ja nu nebūs galīgi sūdi, tāpēc krītus esmu paņēmis EUR valūtā. Attiecīgi arī % likme mazāka kā latos ņemtajam kredītam. Bet nu iekšēji jau mazs nemiers ir tās 'devalvācijas' sakarā... Principā, ja tev ir garš krīts, tad noteikti ir vērts padomāt par EUR variantu, tik jāņem vērā konvertācijas komisija ('par dokumentu noformēšanu'). Ja esi gatava lielākam riskam, droši vien var apsvērt arī CHF variantu. [s][Papildināts: 06:07:2007 16:09:19][/s] mazs [i]disclaimer[/i] līdzīgi kā konsultāciju biznesā viss risks ir jāuzsņemas jums, jo padomus dodu es, bet lēmumus pieņemiet jūs :gigi:

man jau 5 menesi ir kredits CHF, jo ari bija latos un shausmigi sadardzinajas kredits, laikam 2 meneshu laika atpelniju izmaksas, kas rodas parejot uz CHF Shobrid palikusi kredita mazaka dalja ari latos. Latos likme8, kaut kas, bet CHF 3,2 laikam Ir tachu atshkjiriiba ne? Te visi gudrinieki stasta, ka ja nezin, aks bus ar CHF, tad lai ignoree...nu es ari shitas muljkjibas klausiju gandriz 2 gadus. Rezultats tads, ka lats ceelies vismaz 3 x bet CHF visu laiku bija vispar 2,kaut kas un pacelies tikai lidz 3, ... Katra zinja, bankas darbinieku vidu tas ir pavisam populars pasakums, paariet uz CHF, tikai ne visas bankas var piedavat kreditu CHF! [s][Papildināts: 10:07:2007 10:05:57][/s] man mainija valuutu kredita bez visam izzinjam, tam izzinjas nav vajadzigas. ja godiga banka, tad speciali neviens nechakares klientus. No visas sirds iesaku Nordea.

[b] Luize [/b] [i] Te visi gudrinieki stasta, ka ja nezin, aks bus ar CHF, tad lai ignoree... [/i] ja tas uz mani tēmēts, tad es tikai izklāstīju viedokli par to, ar ko jārēķinās, maksājot kredītu valūtā, kas nav tavu ieņēmumu valūta. Lēmums jāpieņem katram pašam - tu to izdarīji un esi vinnējusi; ļoti labi! ;) cik saprotu, tad Nordea CHF variantu piedava? ja nav noslepums, cik par valutas mainu? tev ir fikseta likme? kads ir maksimalais termins uz kuru likmi var fikset?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7276721