Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

dzīvokļa kredīts

so...so

Atbilde SAU Ja klientam ir noguldījumi un kredīti EUR valūtā, tad to vērtība nemainīsies arī pēc "piesauktās" devalvācijas. Devalvāciju pilnībā noliedz un nepieļauj tādu iespēju esošais Latvijas Bankas prezidents Rimševičs. Ekonomiskā situācija Latvijā arī uzlabojās: Palielinās eksports, tiek stingri ieviests inflācijas ierobežošanas plāns, kas dos solījumus, bankas plāno saprātīgāk izsniegt kredītus un neveicināt pārmērīgu patēriņu. Pie pozitīvās tendences visi apstākļi liek cerēt, ka nekādas ekonomiskās pārkāršanas un lata devalvācijas nebūs. [s][Papildināts: 13:07:2007 15:39:59][/s] Atbilde Lacoste Pie jebkuras metodes, pirmajos gados klientam vairāk sanāk maksāt procentos - jo ir liela neatmaksāta pamatsumma, par kuru banka arī rēķina procentus. Jo atrāk atmaksā pamatsummu - jo mazāk sanāk pārmaksāt procentus!!! Jo mazāks termiņš un lielāks maksājums - jo mazāk sanāk pārmaksāt!! Annnuitātes metode ir laba ar to, ka katru mēnesi tiek aprēķināts fiksēts maksājums, kuru viegli un ērti ieplānot. Tomēr pēc šis metodes klients pamatsummu apmaksā nevienmērīgi (pamatsummas daļa kopējā maksājumā ar katru mēnesi palielinās). Otra metode, paredz ka maksājumi nav vienādi katru mēnesi. Tā balstās uz to ka, klients atmaksā noteiktu, vienmērīgu summu pamatsummas katru mēnesi (piemēram, 100LVL), tāpēc ātrāk atmaksājot pamatsummu, klientam mazāk sanāk samaksāt procentus.


[b]Hansabanka[/b] [i]Ja klientam ir noguldījumi un kredīti EUR valūtā, tad to vērtība nemainīsies arī pēc "piesauktās" devalvācijas.[/i] Vispār jau te mēs runājam nevis par EUR, bet gan par LVL devalvācijas iespējamību :D [i]Ekonomiskā situācija Latvijā arī uzlabojās:[/i] :laugh::laugh::laugh: Tā var teikt tikai cilvēks, kas ir paskatījies uz eksportu vienu pašu, bet piemirsis apskatīt importu un ārējās tirdzniecības bilanci (un līdz ar to arī tekošā konta deficītu). Tekošā konta deficīts ir katastrofāls, turklāt vēl turpina pieaugt! Arī infācija ir milzīga, turklāt arvien pieaug. Tā kā, ja paskatās [b]visus [/b] attiecīgos makroekonomiskos rādītājus, tad nu diemžēl ir jāsaka, ka Latvijas ekonomika iet uz grunti. Bet to Kalvīša inflācijas plānu vispār labāk nepieminēt. Protams, tas ir labāk nekā nekas, bet tik un tā paliek tikai darbības imitācija, jo spiež uz nepareizajām svirām un ir vērsts uz nepareizo mērķauditoriju.

hmzis
Ja paskatās tiešām visus rādītājus, tad līdz devalvācijai var aizdomāties tikai ar vidusskolas līmeņa sajēgu par ekonomiku.


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]hmzis[/b] Nedomāju vis', ka Latvijas labākās ekonomikas augstskolas pasniedzējiem būtu [i]tikai vidusskolas līmeņa sajēga par ekonomiku[/i]. Turklāt par ls/eur maiņas koridora paplašināšanas iespējamību runā ne tikai akadēmiķi, bet arī praktiķi ;)


hmzis
[b]emilia[/b] koridora paplašināšanai nav pilnīgi nekādas jēgas. LB to var darīt tikai tad, ja viņiem apnicis visiem dzīvot. No tā būs tikai sliktām (grūtāk) noturēt lata kuru. Drīzāk var tikt likvidēts pat 1% koridors.


Two things are infinite: the universe and human stupidity; and I'm not sure about the universe. (c) Einšteins
[b]emilia[/b] Par makroekonomiskiem rādītājiem var diskutēt ilgi un dikti. Pesimismam un panikai par Latvijas ekonomisko situāciju nav pamata. Lata devalvācijas iespēju pilnībā apgāž pašreizējais Latvijas Bankas prezidents. Daži makroekonomiskie rādītāji nav tik labi kā gribētos, tomēr ātra inflācijas apkarošanas plāna ieviešana un iestrāde likumdošanā pamazām dod savus rezultātus – samazinās cenas uz nekustāmo īpašumu, samazinās kreditēšanas bums, bankas aktīvāk piedāvā dažādus ieguldījumus. Par plāna efektivitāti vislabāk būtu spriest pēc kāda laika, piemēram, gada beigās, kad būs skaidri redzami rezultāti. Šeit var izlasīt Hansabankas valdes priekšsēdētāja vārdus par inflācijas apkarošanas plānu http://www.financenet.lv/comments/comments/article.php?id=152925.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7276721