Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts

aiai

Esmu šokā, vakar biju Unibankā , lai nokārtotu kredītu ,bet nekā, kredītus uz šo brīdi neizsniedz. Cik ilgi turpināsies šis murgs? Gribēju Unibankā, jo tur pārskaita algu. Var būt zināt, kurā bankā ir līdzīgi procenti ? Bet ja iet ņemt kredītu uz citu banku , tad jau tur ir lielāki procenti? Naudu vajag steidzami. Nu nevaram mēs dzīvot bez kredītiem, kā to ieteica Kalvītis .....

Patēriņa kredītam līdzīgi procenti ir arī Hansabankā

Galu galā LAIME ir dvēseles stāvoklis, nevis dāvana no malas.
[b]aiai[/b] nezinu vai tikai Unibankā vai citās bankās arī, bet manam tuvam paziņam pagājušajā nedēļā Unibanka piešķīra tikai pusi no vēlamās kredīta summas ,sīkāk neko nepaskaidrojot. Nezinu neko sīkāk, bet tieši pāris dienas atpakaļ runājām par šo tēmu [s][Papildināts: 04:07:2007 15:11:27][/s] [b]mirannda[/b] ja algas konts nav Hansabankā vismaz pēdējos 3 mēnešus, tad % patēriņa kredītam ir diezgan augsti - to jau mans paziņa bija izpētijis

Interesanti kā ir ar procentiem Dnb nord ? [s][Papildināts: 04:07:2007 15:54:13][/s] Js es gribu 4000 Ls lielu kredītu, tad to nevar noformēt kā hipotekāro?

[b] aiai [/b] tu gribi teikt, ka aizgāji uz banku, un tev neiedeva kredītu, lai gan ikmēneša maksājumu/ kopējo ienākumu proporcija bija ok un arī ķīlu normāli varēji iedot? nu, tas mani, maigi izsakoties, izbrīnītu. a ja patēriņa kredītu nedeva - mož jau tev ikmēneša maksājumu slogs ir tāds, ka maz neliekas (bankai)?

[b]aiai[/b] Tu gribi pateerina krediitu vai hipotekaaro krediitu,kur iekiilats iipasums? Jaa, 4000 ls buus hipotekaarais krediits, piemeeram,Nordea bankaa, kur strdaadaju es, vareetu tev piedaavat labus procentus...Ja ir interese, raksti man uz @ un atnaac pie manis uz banku parunaaties, domaaju, ka izliidzesu ar krediitu:))):ok:

[b]spd[/b] [i]tu gribi teikt, ka aizgāji uz banku, un tev neiedeva kredītu, lai gan ikmēneša maksājumu/ kopējo ienākumu proporcija bija ok un arī ķīlu normāli varēji iedot? nu, tas mani, maigi izsakoties, izbrīnītu.[/i] - jā, tieši tā :yes: mans paziņa, kuram ir regulāri ikmēneša ienākumi un kuram jau 5 gadus darba alga tiek ieskaitīta Unibankas kontā, dabūja no bankas Ls 900 pieprasīto ls 1800 vietā (kas būtībā nemaz tik liela summa nav). Mēs arī visi brīnījāmies. Piebildīšu tikai to, ka šobrīd viņš vispār nav nekādās kredītsaistībās ne ar vienu banku, ne kādu citu institūciju vai personu. Viņam vienkārši steidzami vajadzīga nauda, ko viņš mierīgi bankai varētu atgriezt pusgada laikā vai pat vēl ātrāk. Tāpēc jau mēs ar brīnamies....:spy:

[b]aiai[/b] var jau ieķīlāt īpašumu dēl 4000 ls, bet vai tas ir to vērts? Parēķini, cik tev tas kredīts izmaksās (visi vērtējumi, notāri, zemesgrāmatas, bankas komisijas utt.) Es laikam tā nedarītu.

Viss kas notiek, notiek uz labu!
[b] ixe [/b] mjaaaa.... es ir mēms .... cilvēkam ar labu kredītvēsturi un bez saistībām neiedot kredītu.... mjaaaaa.... :confused:

[b]spd[/b] nē, nu iedot jau iedeva kredītu, tikai uz pusi mazāku ;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7285038