Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts

aiai

[b]Nastja[/b] Varam, bet tad jāsamierinās ar esošo situāciju, es vīrs bērni ,plus vēl blakus istabā vīramāte.A man piegriezies ar vīreni kopā dzīvot.:weep::gigi:

Bez kredītiem nevaram dzīvot tāpēc, ka gribam dzīvot labi jau šodien , nevis "'rīt"" , kad tiks ši vajadzīgā nauda sakrāta un nepieciešamā lieta iegādāta.Algas nav tik lielas kā Kalvītim... Nepieciešamo kredītu nokārtoju DnB Nord bankā .Esmu apmierināta gan ar procentu likmi, kā arī ar visām pārējām lietām.

Nu nezinu - Hanzenē piedāvāja kredītu pat lielāku, nekā bijām domājuši. Kārtojamās formalitātes arī ok.

Pilnīgi kautkāds Mērfija likums, nebija man naudas, neņēmu kredītu, ir nauda nedod, jo lūk ņem vērā oficiālos ienākumus.:mad: A darba devējs negrib taisīt lielāku algu!!!!:mad:

visi uz BIG! tur dod cik vien vēlies!

[b]miss koko[/b] [i]visi uz BIG! tur dod cik vien vēlies! [/i]Jā ka tik ne ar.Tur tādus% prasa, turklāt hipotekāro tāpat nedos bez oficiālajiem ienākumiem.:D

Labdien! Hipotekāro kredītu Hansabankā var saņemt arī citas bankas klienti. Ja kredīts ir ar mainīgo likmi, tad procentu likme ir piesaistīta 3 mēnešu tirgus likmei Rigibor, Euribor, Libor + bankas pievienotā likme (sākot ar 0.7%). Pievienotā likme būs nedaudz lielāka klientiem, kuriem ienākumi netiek skaitīti Hansabankas kontā (apmēram par 0.5-1.0%). Pēc jaunajām izmaiņām likumdošanā, mainījās prasības kredītņēmējiem. Šobrīd ir noteikts, ka klientam ir jāiesniedz VID izziņa ar detalizētu pielikumu, kā arī jābūt pietiekamiem pierādāmajiem ienākumiem. Ar vārdu pietiekamiem saprot to, ka kredīta dzēšanai klients var novirzīt 30-40% no saviem neto ienākumiem, bet rīcībā jāpaliek vismaz iztikas minimumam (šobrīd 130LVL). Klientam ar pietiekamiem ienākumiem, labu kredītvēsturi un bez lielām esošām saistībām nav nekādu problēmu saņemt kredītu arī pēc jaunajām likuma prasībām. Jauku dienu!

[b]aiai[/b], kā to saprast - [i]kredītus uz šo brīdi neizsniedz[/i] ??? Kā viņi to pamatoja??? Vispār jau tā Unibanka ir stipri dīvaina palikusi... :rolleyes:

Neizsniedz, neizsniedz! Tikko no cilvēkiem, kas saistīti ar bankām dzirdēju, ka bankām neesot naudas. Skandināvi naudu vairs nedod, jāiztiek ar savu LV iekšējo naudu, kas bankās...a tādas nav ... Nu kādu brīdi tā būšot, kad visi tiks skaidrībā.

[img]http://www.smiliez.de/smilies/smiliez.de_2386.gif[/img] ...heisā hopsā...

nu nezinu.... man nupat kā reizi UNIBANKĀ piešķira kredītu. hipotekāro... uz sakarīgiem pročiem un tādā apjomā kā atļāva vērtējums. nu pārsteigt mani pārsteidza, ka paralleli tam nepiedāvāja vēl kādu fīču, bet nu apkalpošana bija zoo. nevienu sliktu vārdu nevaru pateikt. visu paskaidroja un izskaidroja.

Dod Dievs man spēku padarīt visu, ko es spēju, drosmi nedarīt to, ko nespēju un saprātu atšķirt šīs lietas.
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7285038