Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts

aiai

[b]benq[/b] Kādu summu ņemi? Man tagad tāda situācija. Ir ņemts Hipotekārais remontam 35000 Ls. Vērtējums 100 000 Ls. Līdz cik var mēģināt no bankas izprasīt? Mums unibanka. Reāli maksājumiem ik mēnesi varam atlikt 600Ls. Patreiz maksaajam Ls250.

Lacens Tā arī pamtoja,ka nav naudas, jo augša visu apgriezusi un tas nav no mums atkarīgs. Ceram, ka tuvāko mēnešu laikā viss būs atkal labi. benq Ja Jums piešķira , tad iespējams, ka viss ir atpakaļ vecajās sliedēs. Ja pareizi atceros, tad Unibankā hipotekārajam kredītam procentu likme bija 15% , bet DnBNord tā ir 9,59%. Ir atšķirība. Ja es kļūdos ,tad uzraksti kāda tā ir? Un ņemot kredītu eiro pavisam izdevīgi.

[b]aiai[/b], nenormāli jocīgi. Vismaz, cik zinu DnB NORD bankā un Hansenē nekas tamlīdzīgs nav dzirdēts. Tur naudas netrūkst un kredītus ar' it kā izsniedz ar pietiekami labiem nosacījumiem... Unibanka iet uz grunti, vai kā? :rolleyes:

[b]Anne[/b] nu man domāt, ka Tu max vari dabūt 75 % no vērtējuma pie nosacījuma, ka kopējais maksājums nepārsniedz 40 % no ģimenes ienākumiem.

Dod Dievs man spēku padarīt visu, ko es spēju, drosmi nedarīt to, ko nespēju un saprātu atšķirt šīs lietas.

[img] [/img] Liels paldies visiem, kas ir piedalījūšies šajā diskusijā, SEB Unibankai ir svarīgs katra klienta viedoklis, jo mēs nemitīgi strādajam pie produktu un pakalpojumu kvalitātes uzlabošanas. Katrs kredīta pieprasījums tiek vērtēts individuāli, un svarīgs kritērijs ir cilvēka ikmēneša ienākumi. Netikai bankas, bet arī paša klienta drošibas dēļ tiem jābūt regulāriem un un legāliem, lai pēc tam nerastos problēmas ar kredīta atmaksu. Būsim priecīgi, ja foruma dalībnieki, kuriem bija problēmas ar kredītiem, piezvanītu SEB Unibankas kredītu speciālistiem pa tel. 67770248. Labprāt sniegsim izsmeļošas konsultācijas!

[b] SEB Unibanka [/b] ka tik neiznāk kašķis ar Hansa... :gigi: šis tomēr ir 'viņu' forums, un, manuprāt, brutāli ielikt savu reklāmu nav īpaši smuki... [ja kas, nestrādāju nevienā no pieminētajām iestādēm :D]

[b]Hansabanka[/b] [i]jāpaliek vismaz iztikas minimumam (šobrīd 130LVL). [/i] uz cilvēku?! [s][Papildināts: 23:07:2007 20:40:10][/s] Jā, man arī Unibanka vienmēr bija šķitusi labākā banka, bet arī man tur nedeva kredītu. It kā dot deva, bet tikai 80% plus vēl pašai visi notāru un zemesgrāmatu izdevumi. No algas līdz algai dzīvojam, nu nebija man uz rokas tāda nauda, tāpēc jau kredītu prasīju. Aizgāju uz DNB Nord banku, tur man uzreiz iedeva, novērtēja dzīvokli augstāk, nekā prasīja pircējs, lai varētu piešķirt man 100% plus uz rokas izsniedza karti ar naudu iekšā notāra un zemesgrāmatas izdevumiem :ok:

[b]Anne[/b] [i]remontam 35000 Ls. Vērtējums 100 000 Ls[/i] Mums Nordea atļauj ņemt 90% no novērtējuma. Maksāsim drīz ap 600Ls/mēnesī kredītu (pagaidām vēl ir mazāk).

[i] [b] Zināšanas vienmēr ir ierobežotas, bet nezināšanai robežu nav [/b] [/i]
Ingacka Vai tad Unibankā nav pašam jāmaksā visi kredīta izdevumi ? Zinu, ka DNB Nord kredīta izdevumus man vajadzēja pašai segt, jāmaksā bija 75LS.

[b]Lasma29[/b] [i]Vai tad Unibankā nav pašam jāmaksā visi kredīta izdevumi ?[/i] nu notārs un zemesgrāmata jā, man pirms diviem gadiem dzīvoklis nemaksāja dārgi, tad arī tās summas nebūtu bijušas lielas, jo tur laikam procentos skatās, kaut kādi procenti notāram no nekustamā īpašuma vērtības un zemesgrāmatai ar laikam tā pat, man būtu vajadzējis ar 300 latiem, bet nu man nebija tādas naudas uz rokas. Bet DNB nordā ne kapeiku, par to visu tagat ik mēnesi maksāju atpakaļ.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7285038