Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

kredīts

aiai

[b]Ingacka[/b] Tieši tā, uz cilvēku. Prasība, ka rīcībā jāpaliek vismaz iztikas minimumam varbūt aktuāla cilvēkiem ar ienākumiem mazākiem par 200LVL/mēn, vai arī klientiem, kuriem jau ir kādas saistības.


[i]Bet DNB nordā ne kapeiku, par to visu tagat ik mēnesi maksāju atpakaļ [/i] Kādas muļķības, maksāji tāpat kā visi pārējie, tikai tev izsniedza vēl papildus patēriņa kredītu un ne jau bez procentiem. Protams tas ir plus, ja nav lieka nauda, bet tas nenozīmē, ka nebija jāmaksā kredīta izdevumi.

[b]Pindzele[/b] [i]ikai tev izsniedza vēl papildus patēriņa kredītu[/i] :yes: izsniedza, tikai kredīta veidā :rolleyes: [i]un ne jau bez procentiem.[/i] nevienā vietā neko tādu nepieminēju :rolleyes: Varbūt nemācēju pareizi noformulēt, bet unibankā man deva 80% no vajadzīgās summas + skaidrā naudā uzreiz pašai pirkuma līgums + nostiprināšana zemesgrāmatā! DNB Nord bankā iedeva 100% no vajadzīgās summas + karti ar 500 latiem notāra un zemesgrāmatas izdevumiem, kurus atmaksāju 10 gadu laikā :rolleyes:

[b]Hansabanka[/b] Ja es gribu Hansenē atmaksāt daļu no sava hipokredīta (apm.5t.), tad ar kādām izmaksām man jārēķinās? Vai pie reizes nevaru prasīt samazināt mainīgo % likmi, vai tas nebūtu izdevīgi (un cik reāli tas ir?) Sorry, par iejaukšanos tēmā!


[b] sorento [/b] droši vien jāsāk ar līguma izpēti - tik pat labi tur var būt nosacījumi, kas vairs netiek praktizēti uz šo dienu... vismaz Nordea ir tā - ja atmaksā kredītu ne tajā dienā, kad mainās % likme, tad ir tik un ta visi % jānomaksā līdz nākamajai likmes maiņai + komisija par 'izmaiņām līgumā', kas pēc būtības ir grafika maiņa.

[b]sorento[/b] Komisija par priekšlaicīgu kredīta dzēšanu ir noteikta aizdevuma līgumā. Jaunajiem līgumiem šāda komisija nav noteikta, tomēr komisija varbūt atrunāta, ja kredīts ņemts dažus gadus atpakaļ. Jautājumus par likmes pārskatīšanu jāuzdod savam kredītu menedžerim, jo viņš labāk pārzinās Jūsu situāciju. Ja nav bijis kavējumu, ir labs nodrošinājums pilnīgi iespējams, ka tiks samazināta pievienotā likme. Par likmes pārskatīšanu banka ņem komisiju 50LVL, tomēr ja tiek uzreiz noslēgts kredīta apdrošināšanas līgums, tad likmes pārskatīšana ir bez maksas. Kredīta apdrošināšana paredz, ka ik mēnesi tiek maksāti 10LVL un vairāk, savukārt Jūs apdrošināt savas saistības. Ja notiek nelaimes gadījums (invaliditāte, nāve) kredīts tiek pilnībā vai daļēji dzēsts un dzīvoklis paliek ģimenes īpašumā un nav jādomā kur ņemt naudu, lai atmaksātu kredītu.

[b]Hansabanka[/b] [i]Komisija par priekšlaicīgu kredīta dzēšanu ir noteikta aizdevuma līgumā [/i] - vai tad tas nav nelikumīgi? Tāpēc jau jaunajiem līgumiem šāda komisija nav noteikta, vai ne?:gigi: [s][Papildināts: 08:08:2007 17:19:31][/s] Un tiem, kam ir "vecais" līgums vienkārši vispirms jājautā pēc līguma grozījumiem (lai "izņem ārā" nelikumīgo punktu) un tikai tad kredītu vajag atmaksāt;)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
7285038